נגמר - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגמר

Moon-Mage
 Share

Recommended Posts

לא יודע אם המבצע מתוכנן או שיש באג באתר שלהם אבל כרגע כמעט כל המוצרים עם משלוח חינם כולל מסכים מה שהופך משהו כמו זה:
https://www.newegg.com/global/il-en/p/N82E16824012018?Item=N82E16824012018
למשתלם מאד.

רק רוצה להבהיר שזה לא רשום בשום מקום אבל בצ'קאאוט המשלוח בחינם.

עריכה: זה היה באג במערכת כנראה והיום המשלוחים חזרו למחיר המקורי.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• Moon-Mage changed the title to משלוח חינם בניואג(כולל מסכים!)

המחירים בארץ פשוט הזיה. התייעצתי עם מישהו מפולין בנוגע למסך שהוא המליץ. שם הוא קנה ב-850$ (כנראה מדל עצמה ולא איזה אייבורי או KSP) ובארץ אותו מסך עולה מעל 1,200$ אם אני ממיר את המחיר לדולרים.

אני אתן מבט בניואג. אולי שווה לרכוש משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שמתי לב שרשמת לא רק למסכים.

אני יכול לומר לך שבתאריך שפתחתי את הטופיק הזה, על לא היה משלוח:

אני גם יכול לומר שכמה ימים אחרי, מחירי הניידים שהתעניינתי בהם עלו. אולי זה מקרה, ואולי הם דחפו לשם את המשלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי למה בארץ הכל כל כך יקר. כמו שציינתי על מסך שהמליצו לי עליו (למרות שהוא לא היה בתקציב), הפער היה 50% ביחס לפולין.

אם לא היו שוחטים במשלוחים, הייתי מזמין משם הרבה דברים, אבל משתלם רק לרכוש מוצרים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• Moon-Mage changed the title to נגמר
ציטוט של law89

לא ברור לי למה בארץ הכל כל כך יקר. כמו שציינתי על מסך שהמליצו לי עליו (למרות שהוא לא היה בתקציב), הפער היה 50% ביחס לפולין.

אם לא היו שוחטים במשלוחים, הייתי מזמין משם הרבה דברים, אבל משתלם רק לרכוש מוצרים קטנים.

יבואנים ישראליים לרוב רוכשים מלאי מספקים באירופה (בגלל מתח זהה ואיזורי שיווק). יש בארץ דרישות תקינה, , ומיסוי שאין שם (זה גם קשור לעובדה שהייצור נעשה באירופה ויש סחר חופשי בין מדינות באירופה). וכן, יש להערכתי מרווח רווח גדול יותר בארץ כדי לפצות על אובדן ההכנסות שנוצר בגלל כל הדרישות והבירוקרטיה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נניח שאתה קונה . מבחינת הוא כמעט לא תופס מקום. מבחינת תקינה אין שום דבר.

הזמנתי מאמאזון ועם משלוח עד הבית עלה לי חצי ממה שעלה בזמנו ב-KSP (שלא לדבר על הטרחה להגיע אליהם וכו').

גם אם תוסיף מיסוי, זה עדיין פערים פסיכיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...