אוברקלוק ל9900K - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק ל9900K

ברק דדון
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם יש לי לוח z370-a prime ומעבד I9 9900K קירור NH-D15 בלאק אמרו לי שלוחות Z370 פחות טובים למעבד הזה אבל בכל מקרה התחלתי לעשות כרגע המתח 1.26 תדר 4.9 GHZ הטמפרטורה המקסימלית היא 74 בPRIME95 עד כמה אפשר למתוח את המעבד הזה לדעתכם? מה המתח שאסור לעבוד? ומה הטמפרטורה מקסימלית שאסור לעבור?

והאם כדאי לעשות דליד למעבד הזה? אמרו לי שהוא מולחם וחלק אומרים שאפשר לעשות

אשמח לעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להעלות את המכפלה טיפה תריץ בדיקות ותראה שיציב, תמצא מה הגבול לפני קריסות ואז תרד שתי מכפלות ותריץ בדיקת יציבות איזה לילה שלם.

מבחינת טמפרטורות לדעתי עד 90 בקיץ הישראלי בבדיקת יציבות שמאמצת את כל המעבד זה סבבה(בשימושים רגילים בדרך כלל העומס יהיה משמעותית נמוך יותר אלא אם אתה מתעסק ברינדורים).
בקשר למתח אני לא מכיר את המעבד הספציפי מספיק כדי לעזור, אבל אני בטוח שחיפוש קצר ברדיט יעזור לך.

מעבר לזה חבל על הזמן שלך, ההבדל זניח ויש סיכוי לא רע שיהיו לך בעיות יציבות בעתיד גם אם כרגע האוברקלוק יעבוד ובכל מקרה פתרונות יקרים או delidding זה פשוט בזבוז כסף ועדיף שתחסוך לשדרוג הבא וזהו.

עריכה: עוד הערה קטנה, אם המטרה היא ביצועים במשחקים אז ההבדל יהיה זניח אלא אם כרטיס המסך ממש חזק ורזולוציות המסך נמוכה.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...