עזרה -> קבלתי מחשב חדש מKsp והיציאת Display port לא עובדת -> פירוט למטה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה -> קבלתי מחשב חדש מKsp והיציאת Display port לא עובדת -> פירוט למטה

רון ביטון
 Share

Recommended Posts

קבלתי מחשב חדש לפני יומיים, עם מארז של nx800, (ברצוני לחבר תמחשב לטלוויזיה ) החיבור של ה למטה, עובד כמו שצריך, אך החיבור למעלה "Hdmi" לא עובד כלל, כשפניתי ל KSP הם אמרו לי שהחיבור הזה מנוטרל, כלומר יש לי רק כניסת אחד, אז הוא הביא לי כבל של Display port, קניתי אותו וחזרתי הביתה, (display port to hdmi) ניסיתי לחבר תכבל, וזה לא הראה לי שום תצוגה, אז בשביל לוודא שזאת לא בעיה בטלוויזיה, ניסיתי לחבר גם למסך של המחשב,וגם לא עבד. הלכתי ל KSP שוב והם אמרו לי שאני צריך לעשות "ריבוי מסכים" להגדיר את זה כביכול, וזה מה שזה עושה לי : 

קבלתי מחשב חדש מKsp והיציאות לא עובדות, פירוט למטה !

הכרטיס מסך שלי הוא 2080 ti 

וגם הלכתי לפה image.thumb.png.7db72f07a801eec4a82ad0a052579961.png

וזה לא מראה לי שום צג נוסף, אשמח לעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאמרו לך? לא אמרו לך שהחיבור מהלוח אם זה רק לכרטיס מסך מובנה במעבד שאין לך ולכן החיבור לעולם לא יעבוד?
בכל מקרה, אם זה לא מזהה את המסך אז יש בעיה או בכבל או במסך.
הדרך לגשת למספר מסכים בצורה מהירה היא עם winkey+p בכל מקרה.

רק שיהיה ממש ממש ברור, אתה לא אמור לחבר כבל של מסך ללוח האם אלא רק לכרטיס המסך כן?

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

זה בדיוק מה שאמרו לך? לא אמרו לך שהחיבור מהלוח אם זה רק לכרטיס מסך מובנה במעבד שאין לך ולכן החיבור לעולם לא יעבוד?
בכל מקרה, אם זה לא מזהה את המסך אז יש בעיה או בכבל או במסך.
הדרך לגשת למספר מסכים בצורה מהירה היא עם winkey+p בכל מקרה.

רק שיהיה ממש ממש ברור, אתה לא אמור לחבר כבל של מסך ללוח האם אלא רק לכרטיס המסך כן?

כן  בגדול זה מה שאמרו לי ואז הביאו לי את הכבל של הdisplay port, ואני לא חושב שהבעיה היא במסך כי ניסיתי כבל אחר דרך ה היחיד שיש לי והוא עובד כמו שצריך,  ואתה חושב שזאת בעיה בכבל? קניתי היום את הכבל  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...