חלפים למארז 4000D - שבר בזכוכית - עזרה :) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלפים למארז 4000D - שבר בזכוכית - עזרה :)

aed32
 Share

Recommended Posts

היי רכשתי מKSP מחשב, רק הגיע ונשבר לי הזכוכית של המארז , מכירים למי יש מלאי ? היצר עד אתמול איפשר להזמין ועכשיו מפנה ישר לריטיילרים מקומיים. 

אשמח לסיוע / אם למישהו יש למכור במחיר טוב רק את הדלת / להמליץ על דלת חלופית שתתאים זה גם טוב. 

תודה ענקית מראש! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TMS היו סופר נחמדים אבל אמרו שאני צריך לפנות לKSP, כי אחרת ההזמנה תעלה לי כסף נוסף. נראה עם KSP ימשיכו לסרב זה מה שאני יעשה. 

מה שהפתיע אותי, אמרתי לנציג מKSP אני קונה מארז אחר במקום מחיר מלא רק תעשו את העברה (מחשב חדש בין שבוע ב13 אלף) על חשבונכם כי אין לכם רכיב חלופי במלאי והם לא מוכנים... מאכזב ממש. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

תנסה לדבר עם TMS\wellcom אוcdlog
@Kirill-TMS אולי יכול לעזור לך.

יכול אבל יצרן עוזר רק מול סיריאילי של מארז - שייך ל KSP

כלומר עם KSP היו פותחים בקשה ל RMA / דלת זכוכית למארז שלהם - זה היה מגיע עליהם תוך חודש +- .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Kirill-TMS

יכול אבל יצרן עוזר רק מול סיריאילי של מארז - שייך ל KSP

כלומר עם KSP היו פותחים בקשה ל RMA / דלת זכוכית למארז שלהם - זה היה מגיע עליהם תוך חודש +- .

@Kirill-TMS אם גם אתה יבואן של אתה יכול להזמין לו מהיצרן ללא צורך ב- RMA בסה"כ מדובר על סכום יחסית פעוט.

צד שחור או צד לבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HelpSupport

@Kirill-TMS אם גם אתה יבואן של Corsair אתה יכול להזמין לו מהיצרן ללא צורך ב- RMA בסה"כ מדובר על סכום יחסית פעוט.

צד שחור או צד לבן

ניתן להזמין כל פריט מיצרן ( י"ע) ביבואן  - אם מוצר / פריט מופיע באתר של קורסאיר.

מול חשבונית רכישה של לקוח וסיריאלי של מוצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...