איך להפוך את המחשב לגלוי ברשת wifi ציבורית? - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להפוך את המחשב לגלוי ברשת wifi ציבורית?

sector5
 Share

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום,

יש לי מחשב נייד עם וינדוס 10 ומחשב מסוג raspberry pi שמריץ לינוקס Ubuntu

אני נמצא על wifi ציבורי ספריה, ואני רוצה להעביר פקודות בין המכשירים בעזרת SSH, ולפתוח לתקשורת חיצונית רק את ה-PORT המתאים ל-SSH.

הבעיה שלי שבאופן דיפולטיבי, ברשת ציבורית, כל מכשיר אינו יכול לראות את המכשירים האחרים ברשת. אם אני מריץ בדיקה עם nmap, אני מקבל שרק המחשב שלי נמצא על הרשת.

האם ניתן וכיצד ניתן להפוך מכשיר לגלוי? ואיך ניתן לעשות את התהליך ההפוך שאני רוצה לסגור את ההקשורת ביניהם?  

האם יש דרך לעשות את החיבור הזה בצורה עוד יותר בטוחה ממה שהצעתי?

( הערה - פתחתי אשכול זהה לפני כמה ימים בפורום "רשתות ואינטרנט" ולא קבלתי תשובה שם, ובמחשבה שניה השאלה הזאת מתאימה יותר לפורום של IT, אם אחד המנהלים רוצה למחוק אחד מהאשכולות, אז נה למחוק את הדיון ב-"רשתות ואינטרנט") 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המחשב עם 10

אתה יכול לבחור את הרשת וויפי שלך - הגדרות - ושם לשנות לרשת פרטית ושאתה מסיים להפוך לרשת ציבורית שוב

לדעתי פחות כדאי

אפשרות שניה, אם אני לא טועה מי שמגביל אותך זה לא הרשת הציבורית , אלה ההגדרה של הפיירול בווינדוס (יש הגדרה בפיירוול לרשת פרטית ורשת ציבורית)

לדעתי כדאי לך לפתוח פורט מסויים ברשת הציבורית ואיתו תשמש תמיד כדי לדבר עם raspberry pi

לגבי , אני לא יודע איך אפשר לפתוח או אם צריך

בהצלחה

תעדכן אם הצלחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...