איך להתקין ראוטר D-Link עם מודם הוטבוקס? שום דבר לא עובד - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להתקין ראוטר D-Link עם מודם הוטבוקס? שום דבר לא עובד

HUJTH
 Share

Recommended Posts

שלום חברים יקרים,

רכשתי ראוטר של D-link מדגם DIR-842 מוצר ראשון ואחרון שאני קונה של החברה הזאת.

המוצר הגיע ללא שום חוברת הוראות והתמיכה שלהם היט אחת התמיכות הגרועות שיצא לי לראות.

יש לי כרגע מודם של הוטבוקס ללא Wifi (ביטלתי את זה כדי לא לשלם יותר).

ניסיתי לחבר את הראוטר בכבל למודם של ולהגדיר אותו. הדבר הראשון שניסיתי בהתקנה המהירה זה להגדיר אותו בתור ראוטר עם Dynamic IPv4.

השגיאה שקיבלתי שניסיתי את זה היא: Failed to obtain an IP  addres from the DHCP server

הראוטר של היה מוגדר כ-Bridge (מודם) ולאחר שיחה עם התמיכה של D-Link הם אמרו שאי אפשר לחבר את הנתב הזה כאשר המודם מוגדר כ-Bridge וביטלתי את ה-Bridge.

הם אמרו לי שבמקום להגדיר את המכשיר כראוטר אני צריך להגדיר אותו כ-Access Point והפנו אותי לעמוד הבא:

https://staslang.wixsite.com/support/dir-825-anweb-apconfig

ניסיתי לשחק עם כל האפשרויות של ההגדרות וכמעט כל דבר אפשרי תחת Access Point ולמרות שהצלחתי לקבל בחיבור קווי מהראוטר למחשב ה-WIFI מצליח להתחבר אבל אי אפשר לגלוש באינטרנט.

בנוסף שהצלחתי להתחבר (באופן קווי) קיבלתי כתובת IP מאוד מוזרה ולא את כתובת ה-IP של הספק.

לא משנה מה עשיתי ובזבזתי שעות על הבעיה הזאת לא הצלחתי לפתור את הבעיה.

האם מישהו יודע האם יש משהו לעשות בכדי לקבל ראוטר שממנו אפשר להתחבר מהטלפון?

ואם אפשר יש לי 2 שאלות נוספות:

1) בעיה נוספת שיש לראוטר הזה היא שאני מצליח לקלוט את הרשת (למרות שאין אינטרנט) דרך הנייד אבל במחשב הנייח ובמחשב הנייד אני לא קולט את הרשת.

2) כשכן קיבלתי גלישה באופן קווי זה שינה לי את ה-IP. האם יש אפשרות לגלוש מה-WIFI ולשמור על כתובת ה-IP המקורית (קיבלתי אייפי מוזר עם אותיות ומספרים).

3) האם זה הפך להיות כל מסובך לחבר ראוטר או שנפלתי פשוט על דגם בעייתי? לפני כמה שנים חיברתי ראוטר Edimax ב-5 דקות.

אם למישהו יש המלצה על דגם או חברה שיהיה קל להתקין אשמח לשמוע.

4) האם אני יכול לחבר להוט בוקס רק את הראוטר ללא שום דבר אחר? (כרגע יש לי גם מתאם לטלפון וחיבור קווי למחשב)

בכל מקרה ניסיתי גם עם חיבור רק של הראוטר למודם וגם זה לא עבד.

מצטער על החפירה ותודה מראש לעוזרים

נערך על-ידי HUJTH
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה סדר.

אם יש לך fiberbox, אי אפשר להפוך אותו אך ורק למודם, יש את ההגדרה אבל הוא חוזר מיד להיות ראוטר (מוגבל בגלל הממיר עצמו).

בכל קונסטלציה, אתה לא משלם על Wifi דולק בהוטבוקס, זאת תכונה שכלולה במכשיר והיא ללא עלות.

אם אתה רוצה שההוטבוקס יהיה רק מודם, אתה צריך להגדיר אותו כ- bridge.

בצד של ההוטבוקס אתה מחבר את הכבל לאחד הפורטים (1-4).

בצד של הנתב שלך, אתה צריך לחבר אותו לפורט WAN.

בראוטר שלך אתה צריך להגדיר את ה- WAN כ- DHCP.

לאחר מכן, אתה יכול להגדיר את ה- Wifi (לתת SSID משלך + סיסמה).

במידה ואתה רוצה שההוטבוקס עדיין יהיה ראוטר, אתה צריך לעשות כמה דברים מקדימים.

אתה צריך לבטל את ה- DHCP בנתב שלך, ואתה צריך לשנות את הכתובת lan של הנתב עצמו (הכתובת שאליה אתה ניגש כדי לשלוט בו).

חשוב שהכתובת שאתה מגדיר, תהיה בטווח של ההוטבוקס, לדוגמה - אם ההוטבוקס הוא 192.168.1.1, בנתב שלך תגדיר 192.168.1.2 (אלא אם כן יש לך פייברבוקס, הממירים הקטנים משתמשים גם בכתובות, במידה וכן, תגדיר לנתב שלך 192.168.1.5).

לאחר מכן אתה צריך לחבר כבל מההוטבוקס (תבחר פורט) אל פורט בנתב שלך (רק לא ה- WAN).

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tomerb1

בוא נעשה סדר.

אם יש לך fiberbox, אי אפשר להפוך אותו אך ורק למודם, יש את ההגדרה אבל הוא חוזר מיד להיות ראוטר (מוגבל בגלל הממיר עצמו).

בכל קונסטלציה, אתה לא משלם על Wifi דולק בהוטבוקס, זאת תכונה שכלולה במכשיר והיא ללא עלות.

אתה צריך לבטל את ה- DHCP בנתב שלך, ואתה צריך לשנות את הכתובת lan של הנתב עצמו (הכתובת שאליה אתה ניגש כדי לשלוט בו).

חשוב שהכתובת שאתה מגדיר, תהיה בטווח של ההוטבוקס, לדוגמה - אם ההוטבוקס הוא 192.168.1.1, בנתב שלך תגדיר 192.168.1.2 (אלא אם כן יש לך פייברבוקס, הממירים הקטנים משתמשים גם בכתובות, במידה וכן, תגדיר לנתב שלך 192.168.1.5).

לאחר מכן אתה צריך לחבר כבל מההוטבוקס (תבחר פורט) אל פורט בנתב שלך (רק לא ה- WAN).

בהצלחה

תודה רבה על התשובה המנומקת, כרגע הפכתי את הוטבוקס ל-bridge

אין לי firebox, יש לי רק תשתית של הוט וספק של בינלאומי.

אין לי צורך בראוטר בהוט אני רוצה להפוך את הנתב שקניתי לראוטר.

אני לא כל כך בטוח איך לעשות את מה שאמרת.

אני את ההתקנה באמצעות המדריך הבא ובוחר ב-Dynamic IPv4 מההתקנה המהירה.

https://staslang.wixsite.com/support/dir-815-anweb-internetconfig

שאני נכנס אל ההגדרות המתקדמות אם הגעתי למקום הנכון אני רואה שזה כבר מוגדר בתור DHCP אבל זה עדיין לא עובד.

האם מה שכרגע אני עושה מבחינת ההתקנה המהירה זה לא ההגדרות שאני צריך בשביל ראוטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברת את ההוטבוקס לפורט WAN אצלך בנתב?

חבר אותו וצלם את המסך status בתוך הראוטר שלך.

אל תבצע את ההגדרה דרך ה-"אשף הגדרה" הזה, הוא מאוד מוגבל.

תגלוש ישירות לנתב ותעשה advanced

נערך על-ידי Tomerb1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tomerb1

חיברת את ההוטבוקס לפורט WAN אצלך בנתב?

חבר אותו וצלם את המסך status בתוך הראוטר שלך.

אל תבצע את ההגדרה דרך ה-"אשף הגדרה" הזה, הוא מאוד מוגבל.

תגלוש ישירות לנתב ותעשה advanced

תודה על הסיוע, אני לא יודע להגדיר את זה בלי האשף אבל יש לי אפשרות להיכנס לאפשרויות המתקדמות לאחר האשף.

צילמתי צילום מסך של בעמוד של סטטיקות במידה ואפשר לשאוב משם מידע מסוים.

https://i.ibb.co/R36gBTm/Screenshot-2021-06-07-DIR-842.jpg

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tomerb1

בוא נעשה סדר.

בהצלחה

בנוגע לאופצייה השנייה שכתבת.

למה הוא לא יכול לעשות bridge ביניהם? זאת אומרת ההוטבוקס הוא הראוטר הראשי וה dlink הוא ראוטר משני שמשמש כנקודת גישה והם בעצמם מחוברים ב wireless bridge זאת אומרת בלי כבל ethernet. זה לא אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לכותב הפוסט,

האמת מוזר שקנית ראוטר נוסף וכבר יש לך הוטבוקס בבית.. בשביל מה? ההוטבוקס הוא ראוטר וגם יש לו ווייפיי והתשלום להוט מן הסתם זה רק על התשתית והציוד(הראוטר) אין תשלום נוסף על ווייפיי.

בכל מצב בגלל שיש לך 2 ראוטרים בבית עכשיו ממליץ לך לעשות מה ש @Tomerb1אמר כדי שתוכל לכסות את כל הבית בווייפיי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, אני משלם על תשתית ובמידה ואני רוצה גם ראוטר זה תשלום נוסף של 15-20 ש"ח בחודש.

תודה רבה רבה לכל מי שניסה לעזור מעריך את זה מאוד. אני אעדכן למקרה שמישהו יגיע לפוסט הזה במקרה עם אותה תקלה.

החלפתי היום את הראוטר וקניתי ראוטר של tp-link במקום לקח לי בדיוק 3 דקות לבצע את ההתקנה וזה עבד.

אם רכשתם ראוטר של D-link אני אמליץ לכם בחום להחליף אותו, לקנות ראוטר אחר ובעתיד אל תתקרבו אליהם אפילו עם מקל..

גם התמיכה הטכנית שלהם היא אחת מהתמיכות הכי גרועות שראיתי בארץ, הם כל כך גרועים שלעומתם מציעים הם תמיכה ברמה בינלאומית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HUJTH

תודה על הסיוע, אני לא יודע להגדיר את זה בלי האשף אבל יש לי אפשרות להיכנס לאפשרויות המתקדמות לאחר האשף.

צילמתי צילום מסך של בעמוד של סטטיקות במידה ואפשר לשאוב משם מידע מסוים.

https://i.ibb.co/R36gBTm/Screenshot-2021-06-07-DIR-842.jpg

תודה

לפי ה- Status, נראה שהוא לא מצליח לקבל כתובת מההוטבוקס.

ההוטבוקס בוודאות מוגדר כ- Bridge?

בצד של ההוטבוקס הכבל מחובר מאחד הפורטים 1-4 ובנתב שלך ל- WAN?

תפתח את התפריט advanced ותצלם אותו.

@Raz .S בעקרון הוא יכול לנסות לחבר ביניהם ב- Wireless, יש לזה חסרון גדול, הרוחב פס בנתב שמחובר באלחוטי יחתך בחצי מכיוון שהוא צריך לשדר הלוך ושוב לנתב השני.

מעבר לכך, לפעמים יש בעיות תאימות בחיבור שני נתבים שונים באלחוטי וזה לא עובד כ"כ טוב.

אצלי בבית גם יש הוטבוקס שהגדרתי בתור bridge וקניתי משלי linksys ea8300, יש לו יותר יכולות כולל 5ghz עם שידור של 2x2, ה- wireless המובנה בהוטבוקס דיי נחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...