איך להפוך את המחשב לגלוי ברשת wifi ציבורית? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להפוך את המחשב לגלוי ברשת wifi ציבורית?

sector5
 Share

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום,

יש לי מחשב נייד עם וינדוס 10 ומחשב מסוג raspberry pi שמריץ לינוקס

אני נמצא על wifi ציבורי ספריה, ואני רוצה להעביר פקודות בין המכשירים בעזרת SSH, ולפתוח לתקשורת חיצונית רק את ה-PORT המתאים ל-SSH.

הבעיה שלי שבאופן דיפולטיבי, ברשת ציבורית, כל מכשיר אינו יכול לראות את המכשירים האחרים ברשת. 

האם ניתן וכיצד ניתן להפוך מכשיר לגלוי? ואיך ניתן לעשות את התהליך ההפוך שאני רוצה לסגור את ההקשורת ביניהם?  

האם יש דרך לעשות את החיבור הזה בצורה עוד יותר בטוחה ממה שהצעתי?

הערה - פתחתי דיון זהה לדיון הזה בפורום IT, אפשר למחוק את הדיון בפורום הזה בבקשה, אני חושב שהשאלה מתאימה יותר לפורום IT

נערך על-ידי sector5
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

למיטב ידיעתי אין הגדרה טכנית של "רשת ציבורית" שגורמת לרשת להתנהג שונה מכל רשת אחרת. אם שני המכשירים מחוברים לאותה רשת אז פניה מאחד ל-ip (הפנימי) של המכשיר השני צריכה לעבוד.

לא נכון, אם אני אהיה ברשת הביתית שלי, בעזרת מחשב ראשון, אני יכול להשתמש ב-nmap ולראות את כל המכשירים בבית שלי שמחוברים לאותה .

לעומת זאת, אם אני ברשת ציבורית, ואני יעשה את אותה פקודה, אני אוכל לראות שהמחשב היחיד שמחובר לרשת הוא המחשב שלי. זה פונקציה חשובה מאוד, אחרת כל המחשבים יהיו גלויים.

אני צריך דרך לעקוף את ההפרדה המלאכותית הזאת, "להיחשף" מרצוני החופשי

* כמובן שיש לי את כתובת הIP  הפנימית של שני המכשירים, אבל אי אפשר לבצע תקשורת ביניהם, בגלל מה שהזכרתי

נערך על-ידי sector5
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...