דיסק גיבוי 2TB בחיבור USB במחיר זול מדיי, מה אני לא יודע? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק גיבוי 2TB בחיבור USB במחיר זול מדיי, מה אני לא יודע?

ha
 Share

Recommended Posts

אני מחפש דיסק גיבוי 2TB בחיבור USB בגודל 2.5" (שאינו זקוק למתח חיצוני), ראיתי כמה מוצרים זולים בצורה מחשידה (לדוגמה 1TB/2TB Portable External Hard Drive Disk HD High capacity SATA USB 3.0 Storage Device Original for Computer Laptop|External Hard Drives| - AliExpress) במחיר של כ 100 ש"ח...

-זה בכלל אמיתי?

-ממה שראיתי כל הדיסקים הזולים דרשים כי הפירמוט יתבצע ב FET32 בלבד ולא ב NTFS כדי לא לגרום נזק לדיסק, ממה זה נובע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתן קצת יותר מידע על הנוכלות שבדרך כלל ניתן להיתקל בה. מקבלים איזשהו כונן שיכול להיות כתוב עליו גם 500 טרה, ככה הוא מפורמט לפחות. ברגע שעוקפים את הכמה גיגהבייט האמיתיים שיש בכונן, אז בדרך כלל יש כשל מסוים או שדברים נמחקים. מה שקורה במקרה הנוכלות הזה שהכונן רק מפורמט להציג את עצמו בצורה מסוימת. לגבי הfat32 אז בוודאות זה סימן שהגודל האמיתי של הכונן הוא ככל הנראה לא יותר מ32 גיגהבייט או שלא רוצים שתפרמט מחדש ופתאום זה יציג את הגודל האמיתי (אף שלפעמים הפרמוט גודל שלהם נשאר גם אחרי שימוש בפרמוט של וינדוס). @ha

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אז קניתי בסופו של דבר WD2620 של 4T מאמזון.

עובד היטב ולא נתקלתי בבעיות, הוא נפל לי מספר פעמים לרצפה (הכבל המזורגג כ"כ קצר אז הדיסק מונח "בערך" על המחשב...) כמטר גובה ושרד.

בחיבור 3 (חיבור ללוח אם, שדורש ממני להתכופף מאחורי המחשב😬) הוא מעביר 80-100 מגה לשנייה, וזה פחות או יותר מהירות ההעברה של דיסק ה SATA ממנו אני מעתיק...

מדהים אותי כל פעם מחדש, עד עכשיו השתמשתי במגירות דיסקים ובהם דיסקי SATA לשם גיבוי אבל עם מהירות העתקה כזו כנראה שלא יהיה לי יותר צורך בהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...