אחסון תמונות בגוגל כבר לא בחינם! עברתי ל Synology Photos - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחסון תמונות בגוגל כבר לא בחינם! עברתי ל Synology Photos

techmeout
 Share

Recommended Posts

למי שלא שמע, גוגל מפסיקה לתת לנו ללא הגבלה לתמונות ותתחיל לדרוש מאיתנו כסף אחרי שאנחנו כבר בלענו את הפיתיון שלהם וכבר מושקעים מאות ג'יגות אם לא טרה בייטים של בשירות שלהם.

לכל מי שיש מכשיר של סינולוג'י, מדובר אמנם במוצר שהוא כרגע עדיין בבטא אבל אמור לצאת בגירסה סופית ממש בקרוב כחלק ממערכת ההפעלה DSM 7. מדובר על שנקראת Synology Photos שלמעשה מנסה לתת לנו כלי, בחינם לגמרי, כתחליף לשירות של .

על מנת שלא להפוך את הפוסט הזה למגילה אני לא ארשום פה מדריך צעד אחר צעד על המוצר הזה אבל אני רק יכול להגיד שמדובר באחלה מוצר. אין ספק שהכלי של חזק יותר מבחינת פיצ'רים אבל יחסית למוצר שניתן לנו בחינם, מכיל זיהוי פנים, מכיל אינטליגנציה מלאכותית, מאפשר שיתוף של אלבומים וכו...ואללה יש מצב שיש פה אפשרות אמיתית לכל מי שרוצה, כמוני, לא לשלם מאות שקלים לגוגל על שירות שאני יכול לספק לעצמי בחינם.

יש בו חסרונות, הוא לא מושלם, על זה אין ויכוח, אבי לפחות עבורי, יש לי מעל טרה של בגוגל, המחיר שאני אצטרך לשלם להם מידי חודש או שנה פשוט לא שווה את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A-10

אז זה מוגבל לבעלי סינולוג'י ?

אני לא יודע אם זה המושג הנכון אבל סוג של...

כן זה מוצר או שזמינה בחינם לכל מי שיש לו מכשיר של סינולוג'י.

במצבים מסויימים תלוי כמובן בכמה מידע יש לך, בטח שאם מדובר על מעל טרה בייט,

שווה לרכוש מכשיר של סינולוג'י רק בשביל השירות הזה וליהנות מכל שאר הדברים שהוא ידוע לעשות כבונוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...