התלבטות בין שני מסכי 34" ULTRA WIDE של DELL ו LG - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין שני מסכי 34" ULTRA WIDE של DELL ו LG

Shlompy
 Share

Recommended Posts

שלום אנשים טובים.

אני מעוניין לקנות מסך ULTRA WIDE  "34, רזולוציה של UWQHD 3440x1440

המחשב בעיקר לצרכי עבודה, וצפיה בסרטים, אז אני מבין שאני יכול להסתפק ב 60Hz, זה גם אמור לעבוד סבבה לסרטונים עם 60fps נכון?

חשוב לי שיהיה אפשר לחבור את הלפטופ ולהטעין, לפחות 65W.

אחרי המון ביקורות שניסיתי למצוא באינטרנט, נראה שהמסכים המתאימים ביותר הם של LG ו , משום מה בקושי מצאתי ביקורות ל לכן נראה לי ירדתי ממנו.

כרגע, נראה לי יותר אופציה מכיוון שהוא גם מתפקד כ KVM, וגם יכול להטעין עד 90W.

מדובר על המסכים הבאים

LG  UltraWide IPS 10 34WN80C-B
https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=34628

3445 ש"ח

dell u3421we

https://www.bug.co.il/brand/dell/u3421we

3679 ש"ח

המסך של נראה יותר מככב ב , אבל אין לו יכולות KVM (שאני יכול לחיות בלי KVM, תלוי בהפרש במחיר כמובן)

על פניו, נראה שמבחינת פיצרים ה אוכל את ה .

מה שהכי חשוב לי כמובן זו שאיכות המסך תהיה טובה מאוד.

אז למה ההתלבטות אתם שואלים?

המסך של נראה שעולה ב $549.99., כ 1800 ש"ח ובארץ הוא יקר בכ- 1700 ש"ח, כמעט פי 2

המסך של באתר שלהם עולה $929.99, כ- 3000 ש"ח, ובארץ הוא יקר בכ-700 ש"ח

אז על פניו נראה שאין ספק שהמסך של DELL עדיף, ובכל זאת...

יש למישהו מושג למה הפערי מחירים בארץ בין המסכים? יש מצב משהו אולי מסריח במסך של DELL שבארץ הוא עולה כמו המסך של LG?

הייתי קונה בכיף את המסך של אם המחיר בארץ היה משקף באמת את העלות האמיתית שלו בחו"ל, אבל לא כשהוא עולה פי 2.. ואם כבר זה מגיע למחירים כאלה, אני מעדיף להוסיף עוד ולקחת את המסך של DELL.

רעיונות או נסיון למישהו עם אחד המסכים? (נכון שחפרתי כבר ברשת, אבל אשמח לחוות דעת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי לנסות אף אחד מהם אז אין לי דעה עליהם.

יש סיבה שאתה צריך ספציפית מסך אחד ולא שניים קטנים יותר?

כמה דברים שכדאי לשקול:

1. אם אתה מגיע לחנות פיזית, יותר נוח להגיע לבאג מאשר אייבורי. מצד שני להתקשר לבאג זה סיוט.

2. אני רכשתי מסכים של . ממליץ לך לבדוק מה המדיניות בנוגע לפיקסלים שרופים וכו'. היה לי פיקסל יחסית באמצע המסך בצבע ירוק. הוא מאוד הפריע לי כשהייתי רואה סרטים וכו' (בגלישה רגילה פחות הפריע). החליפו.

3. אני רכשתי שני מסכים מסדרת ה-P וחוויתי כמה בעיות מעצבנות. לדוגמה שני מסכים שהגיעו עם גוון שונה של צבע:

ובחלק מהמסכים פסים שהיו מופיעים ונעלמים בעת גלילה.

25 שנה אני משתמש במסכים ומעולם לא היתה לי תקלה עד למסכים האלה.

4. בנוגע למחירים. לפעמים יקרים ללא סיבה. אני רכשתי בהתחלה את p2419h שלהם והוא עלה בערך 600 ש"ח. הגרסה היותר מעודכנת שלו היא p2421 והוא עולה בערך 750 כיום (עלה פחות בעבר). בפועל למעט זה שהראשון הוא 16:9 והשני הוא 16:10 אין ביניהם הבדל, אז לא כל כך ברור לי למה יש פער של 25% במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה. שני מסכים פחות נוחים.. גם בגלל שהמסך לא רציף בגלל מסגרת, גם בגלל חיבור יחיד מהלפטופ וגם בגלל שזה חסר הגיון אם רוצים גם מסך קצת יותר גדול לסרטים..

במשרד אין לי בעיה לעבוד עם שני מסכים, אבל לא בבית שהשטח שלי מוגבל ויש עוד שימושים למחשב...

ראיתי את הבעיה במסך שלך, באמת הזוי ברמות, גוון לא אחיד זה עוד עדין מדי להגיד, זה בכלל נראה כאילו אחד המסכים הוא על warm.

מכיוון שאני רוצה מסך אחד, הבדלי גוונים לא ממש רלוונטי כל עוד הגוונים עצמם עדיין סבירים ואין חוסר אחידות באיזורים שונים במסך.

קניה מבאג או אייבורי זה לא שיקול.. אין בעיה, לרוב אני קונה מ ksp אבל ראק בבאג מצאתי את המסך הזה של .

ידוע לך אם יש אפשרות לבדוק את המסך בחנות לפני הקניה? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסכים של מגיעים עם אופציה נחמדה לפצל את המסך לשניים / שלושה ועוד כל מיני אופציות אחרות (במידה ואתה מוריד איזו תוכנה מהאתר שלהם).

תיקח בחשבון שיש בעיה מאוד קשה עם התכונה הזאת שאני לא מצאתי לה פתרון (אולי קיים, לא ניסיתי לחפש). במידה והחלונית שלך נמצאת על מסך שלם ומופעלת נניח אופציה לפיצול המסך לשניים, אתה לא יכול לגרור את החלונית לתוך אחד מחצאי המסך. אתה קודם חייב להקטין את החלונית ורק אז תוכל לגרור אותה.

ציטוט

ידוע לך אם יש אפשרות לבדוק את המסך בחנות לפני הקניה? 

יצא לי להיות בסניף אחד של באג ולא היתה שם תצוגה. יכול להיות שזה תלוי סניף. תנסה להתקשר לסניף שאתה מתכוון לרכוש מהם ולשאול.

הייתי אולי מנסה חנויות כמו אלמ שיש שם תצוגה של טלוויזיות, אבל אני לא בטוח אם יש גם תצוגה של מסכי מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאני אצליח להשיג מסך 28" מהעבודה (בלי חיבורי -C אפילו, אבל כל עוד זה לא יעלה לי כסף עדיף לי לנסות לחיות איתו)

https://www.samsung.com/il/monitors/high-resolution/uhd-monitor-28-inch-lu28e590dsr-ch/

אז החלטתי כרגע לשים את הקניה ב HOLD, קשה לי למצוא הצדקה עדיין להוצאה בהשוואה למסכים אחרים... במיוחד שאני לא מוצא אף ביקורת מושלמת וכל מסכי ה ULTRA WIDE לא חפים מבעיות של זליגות אור, ויש לי תחושה שאני אתבאס בסוף כשאשתמש במסך לצפות גם בסרטים...

אם בכל זאת אני אקנה, אני שוקל לוותר על ULTRA WIDE ואולי לקנות SAMSUNG M7 32" , אהבתי את זה שזה גם מסך SMART, ומחיר הרבה יותר שפוי.. וגם עדיף לי יותר לסרטים ב 16:9... נטפליקס ויוטיוב מובנה בטלויזיה עם שלט זה פלוס מאוד גדול..

https://ksp.co.il/web/item/141044

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...