לא ניתן להתקין דרייבר של NVIDIA על לפטופ - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא ניתן להתקין דרייבר של NVIDIA על לפטופ

asaf556
 Share

Recommended Posts

ערב טוב
יש לי לפטופ אסוס חדש עם כרטיס מסך 3070
עד היום עבד מצויין היום הכרטיס לא מזוהה יותר ולא ניתן היה לעדכן את הדרייבר או להשתמש הכרטיס
הסרתי את הדרייבר ואני לא מצליח להתקין אותו מחדש
מקבל שגיאה שהדרייבר לא תואם למערכת ההפעלה
ניסיתי הסרה מלאה דרך DDU לא עזר
אודה לעזרתכם

הדגם הוא FA506QR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהרבה מקרים אם יש לך מעבד של אינטל, אז יהיה צריך להתקין מראש את הכרטיס מסך המובנה של אינטל בגרסת Dch שלו. אחרי שתעשה את זה אז יהיה צריך להתקין את הchipset drivers ואחר כך תוכל להתקין את הdriver של אפילו הייתי ממליץ להוריד את הauto install.

אם יש לך מעבד של אז הייתי ממליץ דבר ראשון להתקין את הAMD Chipset Drivers.

אם אף אחת מהאופציות האלו לא עוזרות, תכנס למנהל ההתקנים ותפעיל הצגה של התקנים מוסתרים. תבדוק אם יש לך שם כמה אופציות שונות שמוסתרות בכרטיס מסך ותמחק את כולם כולל את הדריוור אם הוא נותן לסמן אותו. אחר כך אתה יכול לעשות DDU דרך מצב בטוח ואולי הייתי מנסה גם לעשות את זה תוך כדי לחיצה שם בתפריט על ביטול התקנת דריוורים אוטמטית דרך update. אציין שכדאי להחזיר את זה אחרי ההתקנה.

בנוסף אם הddu לא עוזר, אז יש לNvidia גם תוכנה לauto remove שאולי הייתי מנסה איתה לפני שאני מנסה עם הDDU.

לגבי ההתקנה של הדריוור של Nvidia אז הייתי מציע להתקין את הauto install שלהם. שיהיה בהצלחה. @asaf556

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של N.R

בהרבה מקרים אם יש לך מעבד של אינטל, אז יהיה צריך להתקין מראש את הכרטיס מסך המובנה של אינטל בגרסת Dch שלו. אחרי שתעשה את זה אז יהיה צריך להתקין את הchipset drivers ואחר כך תוכל להתקין את הdriver של NVIDIA אפילו הייתי ממליץ להוריד את הauto install.

אם יש לך מעבד של AMD אז הייתי ממליץ דבר ראשון להתקין את הAMD Chipset Drivers.

אם אף אחת מהאופציות האלו לא עוזרות, תכנס למנהל ההתקנים ותפעיל הצגה של התקנים מוסתרים. תבדוק אם יש לך שם כמה אופציות שונות שמוסתרות בכרטיס מסך ותמחק את כולם כולל את הדריוור אם הוא נותן לסמן אותו. אחר כך אתה יכול לעשות DDU דרך מצב בטוח ואולי הייתי מנסה גם לעשות את זה תוך כדי לחיצה שם בתפריט על ביטול התקנת דריוורים אוטמטית דרך Windows update. אציין שכדאי להחזיר את זה אחרי ההתקנה.

בנוסף אם הddu לא עוזר, אז יש לNvidia גם תוכנה לauto remove שאולי הייתי מנסה איתה לפני שאני מנסה עם הDDU.

לגבי ההתקנה של הדריוור של Nvidia אז הייתי מציע להתקין את הauto install שלהם. שיהיה בהצלחה. @asaf556

אבל מה קרה פתאום לא התעסקתי בדרייברים בכלל הכרטיס חזר להופיע בלילה והיום שחזרתי מהעבודה שוב הוא לא מזוהה כשהוא לא מזוהה הוא לא מופיע בכלל בשום מקום כאילו לא קיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מנסה משהו. יכול להיות שאפילו אחרי שאתה מתקין את הדריוור וזה עובד, update אולי בודק ומחליט לעדכן את הדריוור מהמערך שלו. זה דורס את הדריוור הרשמי עם דריוור לא תקני ממערכת של update וזה גם מונע ממך להתקין בצורה רגילה את הדריוור אחרי זה.

הייתי נכנס לsafe mode ומפעיל DDU. עכשיו המלצה שלי היא להגדיר בDDU שיחסום התקנות מwindows update של דריוורים. אם זה יסתדר, אז אפשר למנוע בצורה אחרת את ההתקנות ולא באופן שרירותי דרך DDU

image.thumb.png.903870325669acdca4af9779c8702838.png

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...