לא מצליח להתקין ווינדוס דרך USB - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להתקין ווינדוס דרך USB

מיסטר פשוט
 Share

Recommended Posts

הי,

קניתי מחשב חדש מסוג לנובו דגם ideapad 3-15ITL6 ללא וינדוס, מנסה להתקין באמצעות (דיסק און קי), הורדתי את כלי ההתקנה של ויצרתי לו התקנה.

כשאני מפעיל את המחשב החדש אני מקבל הודעה, די ארוכה שהכותרת שלה default boot device missing, ואז הוא נכנס לBOOT ואין שם אפשרויות לבחירה.

חיפשתי קצת ברשת לגבי ההודעה וכולם אומרים שצריך לשנות הגדרות של ה- שה-BOOT MODE יהיה LEGACY במקום UEFI אבל לי אין בכלל אפשרות לשנות, וראיתי באתר של שבמחשבים החדשים הם ביטלו את האפשרות של ה-LEGACY והיום יש רק UEFI.

בקיצור שורה תחתונה לא מצליח אפילו לגרום למחשב לזהות את הדיסק און קי.

נ.ב. הדיסק און קי בתצורת FAT32 (ראיתי באיזה אתר UEFI מזהה רק את זה).

תודה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ניסיתי גם בדרך זו, מופיעות לי שלש אפשרויות, NORAML STARTUP 

BIOS SETUP

BOOT MENU

ניסיתי את השלישי וזה מוביל אותי למסך שבו אין לי אפשרויות לבחירה.

השני מכניס אותי לBIOS כמובן.

והראשון מחזיר אותי למסך עם הודעה שהזכרתי למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ניסיתי ועדיין לא עובד.

מישהו יש רעיון נוסף? אני משתגע אף לא פעם לא היה לי דבר כזה או דומה לו.

(אני אקנה דיסק און קי חדש, אבל זה רק בשביל הניסיון כי מה שיש לי עכשיו עובד מצוין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי לאחר בדיקה מעמיקה וכל מיני ניסיונות, התברר שהפיתרון די פשוט,  הדיסק און קי הוא מסוג 2.0, והמחשב החדש תומך רק ב 3.0 ומעלה.

אני אוסיף פה שלאחר שהצלחתי להתגבר על זה אז בהתקנה הוא לא מצא את ההתקנים, גם זה לקח זמן למצוא מה לעשות ובסופו של דבר הייתי צריך להכנס לBIOS ולשנות את ההגדרות כך שזה יהיה AHCI ורק לאחר מכן התקנה עבדה.

תודה רבה על ניסיונות העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של מיסטר פשוט

אוקיי לאחר בדיקה מעמיקה וכל מיני ניסיונות, התברר שהפיתרון די פשוט,  הדיסק און קי הוא מסוג 2.0, והמחשב החדש תומך רק ב 3.0 ומעלה.

אני אוסיף פה שלאחר שהצלחתי להתגבר על זה אז בהתקנה הוא לא מצא את ההתקנים, גם זה לקח זמן למצוא מה לעשות ובסופו של דבר הייתי צריך להכנס לBIOS ולשנות את ההגדרות כך שזה יהיה AHCI ורק לאחר מכן התקנה עבדה.

תודה רבה על ניסיונות העזרה.

לגבי הבעיה שהוא לא מוצא התקנים... ישנו פתרון נוסף ללא צורך בשינוי בביוס: קישור לאתר מתמחים טופ: https://mitmachim.top/topic/16604/דרייבר-נצרך-בהתקנת-ווינדוס-במעבדי-דור-11-לא-מצאנו-כוננים-כדי-לקבל-מנהל-התקן-לאחסון-לחץ-על-טען-מנהל-התקן?_=1621463599664

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...