התייעצות עם חברי הפורום-מרחק שידור/קליטה אנטנת דור 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות עם חברי הפורום-מרחק שידור/קליטה אנטנת דור 5

לביא2112
 Share

Recommended Posts

שלום וברכה,

אני עובר לדירה קטנה צמודה לשלי לכחודשיים ובדירה הזאת אין קליטה טובה של הוייפי הביתי ולכן אני מחפש פיתרון זמני לאינטרנט מהיר.

(יש לי מגדיל טווח שמרחיב את הקליטה אבל המהירות לא מספיק טובה לחלק מהצרכים שלי) 

בדקתי באתר של govmap וראיתי שיש 3 אנטנות דור 5 של החברות המובילות במרחק של קצת יותר מקילומטר מאיזור מגורי(יש רק עוד איזור אחד או שניים עם אנטנות שיותר קרובות אליי אבל עם דור 4).

רציתי לשאול האם למישהו מחברי הפורום יש ידע/ניסיון ברשתות דור 5.

1. האם ממרחק של קצת יותר מקילומטר תהיה לי קליטה סבירה של דור 5?

2. יש חברה שאתם ממליצים על יציבות ומהירות האינטנט שלה?

נ. ב. המכשיר שלי הוא הpoco f3 עם המודם Snapdragon X55 Modem-RF System. 

תודה מראש. 

(https://www.govmap.gov.il/sviva?c=204000,595000&z=8&b=0&lay=CELL_ACTIVE&q=%D7%92%D7%91%D7%A2%D7%AA%20%D7%92%D7%90%D7%95%D7%9C%D7%94,%20%D7%A8%D7%9E%D7%AA%20%D7%92%D7%9F) 

נערך על-ידי לביא2112
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההטמעה של אנטנות 5G אמורה לשדר למקסימום מאות מטרים בודדים וכמובן שהמרחק יהיה פאקטור של מהירות. גם אם באופן תיאורטי ניתן להגיע איתם בתנאי מעבדה ליותר מכך, אך הטווח מאוד מושפע מעצמים , מבנים וכו.... כך שככל הנראה אין סיכוי שתהיה לך קליטה מאותם אנטנות של 5G. בסופו של דבר אמורים להציב יותר אנטנות 5G פר שטח מרובע לעומת באנטנות מדורות קודמים @לביא2112

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...