2 אפליקציות מסויימות לא מגיבות ללחיצה עליהם ב - XIAOMI MI 8 LITE - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 אפליקציות מסויימות לא מגיבות ללחיצה עליהם ב - XIAOMI MI 8 LITE

jacobgan
 Share

Recommended Posts

שלום רב,

יש לי את הטלפון XIAOMI MI 8 LITE עם 10 מקורי ללא פריצה וללא ROOT ושום פעולה לא חוקית.

יש 2 ספציפיות שכאשר אני מפעיל אותם והם עולות, הם לא מגיבות ללחיצות על המסך ואי אפשר להשתמש באפליקצייה.

1. אפליקציית BIT - היא עולה, ואני יכול להפעיל כמעט את כל הפונקציות במסך הראשי כולל להעביר כספים ולקבל וללחוץ על אנשי קשר ועוד…. אבל שאני לוחץ על התפריט בצד ימין (3 פסים אנכיות) לא קורה כלום ולא נפתח התפריט ואני בעצם לא יכול להגיע להגדרות של האפליקציה. בעבר האפליקציה כן הייתה מגיבה ללחיצה על התפריט ופתאום כבר אי אפשר. הסרתי והתקנתי מחדש את הגרסה הכי אחרונה ולא עזר.

2. אפליקציית MyHeritage - פה אני לא יכול להיכנס לאפליקציה כי לחיצה על כפתור כניסה או רישום לא מגיב ללחיצה ואני לא יכול להשתמש בה בכלל.

יש לציין שיש לי עוד עשרות שמותקנות על הטלפון וכולם עובדים ללא בעיה, כך שלא נראה לי שזה בעיה חומרתית במסך.

רק 2 האפליקציות הספציפות האלו עושות בעיות.

מה יכולה להיות הבעיה ואיך פותרים אותה? 

תודה מראש

נערך על-ידי jacobgan
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...