חיבור טלויזיה לרמקולים לצורך שיפור איכות שמיעת מוזיקה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור טלויזיה לרמקולים לצורך שיפור איכות שמיעת מוזיקה

Booster Caputa
 Share

Recommended Posts

היי,

נכנסתי לבית חדש עם הכנה ל-5 רמוקלים, יש לי עם קודי לצורך בעיקר שמיעת .

אני מעוניין לשפר את איכות המוזיקה שאני שומע מתוך המערכת הזו.

השאלה שלי היא מאוד כללית לצורך הבנת משהו מאוד בסיסי תחילה  -

במידה ואני מתקין מה שנוהגים לקרוא לו  "מערכת ביתית" הכוללת רסיבר + 5.1 - האם זה יהיה אופטימי לצורך שמיעת מוזיקה? או שקונפיגורציה כזאת טובה רק/בעיקר לסרטים/סדרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רסיבר קולנוע ביתי מחברה טובה , ודגם לא פשוט אלא קצת יותר גבוה  יעשה מצוין ללא שום בעיה 
וזה יהיה עדיף למי שרואה גם שיהיה לו יותר נוח אלא אם מראש אתה אתה מסתפק בשתי ערוצים אז עדיף מגבר סטיראו וזה די והותר לסאונד טוב .
מי שמעדיף מגבר סטיראו יעודי ,  זה יותר מי שתחום הסטיראו חשוב לו  , ולא מוכן לקחת פשרות ולהשקיע  בתחום . אז מעדיף לסטיראו מגבר סטיראו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת איכות קול הדבר הכי חשוב לפני רסיבר או מגבר כזה או אחר  זה הרמקולים ובעיקר שני הקדמיים.

מוסיקה מוקלטת ברובה בסטריאו כלומר לשני רמקולים, אלא אם מדובר על צפיה בהופעות על או משהו כזה. הרבה ממערכות ה-5.1 מורכבות מרמקולים קטנים שלא מסוגלים להפיק את טווח התדרים המלא הנדרש למוסיקה. אם על כאלה מדובר אז זה לא אידיאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל ברסיבר יש אפשרויות כאלו שלוקחת מוסיקה בשני ערוצים ומנסות לעשות הדמיה של 5 ערוצים בכל הרמקולים. זה די עניין של טעם אישי, לא כולם אוהבים את התוצאה. גם פה לרמקולים האחוריים יש תפקיד משני יחסית.

נערך על-ידי etal
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי להשקיע בשני הרמקולים הקדמיים, שישמשו להשמעת .

מנסיוני עם רמקולים מסוגים שונים שמעורבבים יחד במערכת 5.1 , השמעת מכל הרמקולים יחד נשמעת פחות טוב כי לאחוריים יש טווח פחות גדול אז הצליל נשמע אחרת שם.

אבל כמו שאמרו יש כאלה שאוהבים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...