התלבטות לגבי הנדסת חשמל באוני' תל אביב - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי הנדסת חשמל באוני' תל אביב

throwawayAnon
 Share

Recommended Posts

היי לכולם, היום קיבלתי הודעת קבלה למסלול הנדסת חשמל חד חוגי באוניברסיטת תל אביב.
היום אני עובד כמפתח תוכנה, ההתלבטות שלי היא האם לעזוב הכל לקראת הסמסטר הקרוב ולהתחיל ללמוד.

הפרמטר העיקרי שלי כרגע להחלטות הוא השכר, כיום אני משתכר כ18 אש"ח ברוטו. החשש שלי הוא האם אני אשקיע 4 שנים מהחיים שלי
בלימודים כלפי תואר שאחריו אקבל שכר מופחת ממה שאני מקבל היום. כמובן התואר ונושאי הלימוד מעניינים אותי ממש ואני לא מוכן לוותר על זה
בכזאת קלות. אבל רציתי לדעת מה השכר הממוצע של של מהנדס חשמל שיוצא מאחת האוניבריסאות, כמובן שיש התמחויות רבות וזה תואר נרחב
מאוד אבל:

1. האם מישהו יודע לפרט בכלליות את אפשרויות השכר?
2. האם ניתן לעבור בשלב מסויים למסלול מדעי המחשב? מה זה דורש?

אשמח גם להתייעצות כללית, הכל מבורך, אני מרגיש שאני נמצא בפרשת דרכים ואין לי שמץ של מושג מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הרבה יותר גבוה ממה שאתה מרוויח עכשיו, בייחוד אחריי שנה שנתיים ניסיון.

2. בגדול תמיד אתה יכול לעבור, אבל בדרך כלל במדעי המחשב יש דגש הרבה יותר גדול על מתמטיקה ובחשמל על פיזיקה(גלים,מל"מ וכאלה) אז תצטרך להשלים קורסים ובנוסף יש גם מסלולים משולבים של "הנדסת מחשבים" שעושים קצת מהכל כזה(לא יודע איך זה בת"א ככה זה היה בטכניון).

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...