הזמנתי התקנה של סלקום פייבר וחושש שעשיתי טעות - כדאי לבטל? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי התקנה של סלקום פייבר וחושש שעשיתי טעות - כדאי לבטל?

red4ever
 Share

Recommended Posts

אהלן חברים,

בהמשך לנושא הזה: https://hwzone.co.il/community/topic/602692-כמה-שאלות-על-סיבים-ומה-שמסביב/

קצת התעכבתי עם ההזמנה, אבל אתמול התקשרתי ותיאמתי התקנה לשבוע הבא.

ביקשתי מהנציגה מתאם סיב והיא אמרה לי להגיד את זה גם לטכנאי לפני שהוא מגיע להתקין.

חשבתי שאפשר לבקש מהם מתאם סיב ואז לחבר לראוטר הפרטי שלי (C7), אבל אז קראתי קצת ברשת וראיתי שזה לא ממש אפשרי בסלקום (לעומת פרטנר שעדיין לא הגיעו אליי).

האם זה באמת לא אפשרי לחבר את מתאם הסיב לראוטר שלי ופשוט לגלוש? אם כן, אני חושב שאבטל את ההתקנה/עסקה איתם.

אשמח לשמוע מהידע שלכם אם זה אפשרי או לא.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לא יודע מה לחשוב.

אנשים אומרים שהם ניסו להתחבר עם מתאם סיב וראוטר פרטי וזה פשוט לא עבד.

כתבו שהסיבה היא (לא לתפוס אותי במילה, אבל זה הלך הרוח) שהסיב של צריך לזהות ציוד של בקצה כדי לעבוד (בניגוד לפרטנר שפשוט עובד).

לא יודע אם לבטל את ההתקנה או פשוט לתת להם להתקין ואז לנסות להתחבר (ובמידה שלא יעבוד אז לבטל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איו לי שמץ של מושג, אצלי הכל עבד.

יש קבוצה שמתעסקת בזה בפייסבוק ויש שם נציגים של החברות שיוכלו לעזור לך יותר ממני ואני ממליץ לך לנסות לשאול שם https://www.facebook.com/groups/ILFiber

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של red4ever

אנסה לשאול שם. תודה.

אשמח לשמוע אם למישהו כאן יש משהו להוסיף על העניין.

הותקן אצלי בשבוע שעבר סיב של וגם אני התסבכתי עם זה. הם לא נותנים מתאם סיב וגם ה"טכנאים" במוקד תמיכה שלהם לא באמת טכנאים. רק הטכנאים בכירים הם באמת טכנאים..

אפשר לחבר את הראוטר שלך לראוטר שלהם וחשוב לשים בהגדרות של הראוטר שלהם מצב DMZ שזה בעצם חושף את הראוטר שלך ישירות לאינטרנט, כאילו הוא היה בעצמו מחובר לסיב.

אתמו עשיתי את זה עם מערכת MESH

עובד לי טוב.

נערך על-ידי idanshapira
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הטכנאי שלהם יגיע בלי מתאם סיב (ואני אסביר לו שאני מעוניין רק במתאם סיב שמחובר לראוטר שלי),

אז אני אגיד לו שלא יתחיל בכלל בעבודה ויבטל את העסקה. ממש לא בא לי להתעסק עם ציוד שלהם.

תודה על התשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אני עם 200/5 (בטריפל של עם מחיר של שימור לקוחות). אף אחד עוד לא מת מזה.

דבר שני, מתישהו פרטנר יגיעו לפה, ונראה שהם לא מעוניינים לאבד לקוח של שנים קדימה בגלל מתאם סיב שעולה גרוש וחצי.

אז כן, אם לא יביאו לי מתאם סיב אני אבטל את העסקה (ויש לי תחושה שאם ככה זה יהיה, הם יזחלו אליי על ארבע עם מתאם סיב, כי גם הם יבינו שהם מטומטמים באיזשהו שלב). אבל נחכה ליום שני ונהיה יותר חכמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד נקודה למחשבה - לאט לאט כל חברות הסיבים מתחילות עכשיו לגבות דמי התקנה, גבוהים מאוד (450-900 ש"ח). אם תבטל בפרנציפ את ההזמנה שכבר עכשיו יש לך, יכול להיות שמתי שתרצה לחזור אליהם בעתיד - זה יעלה לך הרבה כסף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...