מה לעשות אחרי הפסקת לימודים - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לעשות אחרי הפסקת לימודים

nat98
 Share

Recommended Posts

שלום , 

הייתי סטודנטית לשעבר בפקולטה להנדסה ביורפואית בטכניון. 

הופסקתי מלימודים אחרי שנתיים וחצי עקב מצב אקדמי לא תקין. 

עשיתי כמה קורסים דרך לימודי חוץ בטכניון בשנתיים של ההפסקה, כי הייתי רוצה להמשיך את הלימודים שמה אחרי סיום ההפסקה. 

אחרי שעברו שנתיים ביקשתי לחזור לפקולטה אבל הם לא אישרו לשתי סיבות היה צריך לקבל 80 ומעלה בארבעה קורסים שאני אעשה בלימודי חוץ וקיבלתי רק בשלושה מעל 80 

ברביעי קיבלתי 75(שזה לא רחוק מ 80) אבל זה לא מקובל . סיבה שנייה שהם לא קיבלו אותי בחזרה זה שסכם הקבלה נהיה 89 ויש לי סכם של 88.4 (כשנרשמתי לראשונה היה הסכם 87 אבל הם העלו את זה) 

זה ממש היה הכי מאכז , אני ממש נסיתי בכוח ובמוח להמשיך את דרכי שם , אבל פשוט זה לא עבד. 

אמרתי טוב אני ארשם לאוניברסיאת בן גוריון להמשיך את התואר שם. היה לי חסר לסכם ההנדסה שלהם 3 נקודות (דרוש 525 ויש לי 522)

עדיין אני לא קיבלתי תשובה מהם , הבקשה שלי נמצאת בדיון כי יש לי גם רקע אקדמאי . אבל אני יכולה לדמיין מה שיקרה. לרוב הם לא יקבלו אותי. 

אני עכשיו ממש לא יודעת מה לעשות. רוצה להמשיך את דרכי אבל לא יודעת איך. 

אומנם יש לי את הרצון אבל אחרי כל האכזבות אני מרגישה "אולי אני לא יכולה" , "אין לי מספיק יכולות" , מה אם אני אכשל עוד פעם. הרי שעבר ממש הרבה זמן על תחילת דרכי בלימודים האקדמיים (5 שנים) 

ובסך הכל אני מרגישה loser

אני ממש זקוקה להכוונה , לעזרה ולקבל את ההחלטה הכי נכונה בשבילי.

מה אפשר לעשות ? 

אולי לשנות בכלל כיוון וללכת על משהו אחר ? 

מה עם כל הקורסים שעשיתי ?  

יש לי מליון שאלה בראש ואני צריכה הכוונה מדויקת ונכונה.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...