סרטון של הבעיה באינטרנט שלי שקוראת כבר שנים, בכל המודמים, בהכל - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון של הבעיה באינטרנט שלי שקוראת כבר שנים, בכל המודמים, בהכל

dror98
 Share

Recommended Posts

כבר שנים שיש אצלי בעיה באינטרנט, בין אם זה עכשיו במודם פרטי ובין אם במודמים אחרים או WIFI

בסרטון אפשר לראות את הבעיה

זה משחק , וכל משחק, ואני מדגיש כל משחק האינטרנט פשוט מחליט להתנתק מעצמו, מאוד מעניין, בכל פעם שאני באמצע משחק

אני לא יודע אם זה ניתוק אם שהאינטרנט נתקע, מישהו אמר שנופל הסשן של TCP משהו כזה(לא יודע מה זה אומר)

הקטע הוא, שזה קורה כל דקות ספורות לכן אני לא יכול כמעט ולשחק כי כל משחק מתנתק באמצע

עכשיו זה בעיה באינטרנט שקוראת שנים ולא קשורה למודם שיש לי כרגע, בגלל שהיא קרתה במודמים אחרים גם וגם שהייתי על WIFI

במשך שנים התקלה הזאת קוראת רק אצלי בחדר, כשאני משחק או בסוני 4 או במחשב, או גולש באינטרנט, למשל בסלון או בפלאפונים לא קוראת הבעיה אף פעם

רק במכשירים שאני ספציפית משתמש

יש למישהו הסבר?

הנה הסרטון:

https://www.youtube.com/watch?v=yZRFcoako7c&ab_channel=dror98

https://www.youtube.com/watch?v=yZRFcoako7c&ab_channel=dror98

נערך על-ידי dror98
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של N.R

יכול להיות שהחיבור wifi לא חזק מספיק ולא יציב בחדר?

תכנס ללוח בקרה ומשם להגדרות רשת ושיתוף ומשם תלחץ על החיבור וויפי שלך מה הוא כותב לך במהירות חיבור התיאורטית לראוטר?

715062232_Screenshot2021-04-25204435.png.bd490f8fc20b79fb7b46451564db9cda.png

זה לא וויפי, מודם-ממיר של הוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני מקפיץ אבל כפי שעיניכם רואות לא היה כמה ימים בכלל בכלל בכלל ניתוקים, ולפתע, ממש מפתיע, מתחיל ניתוק כל משחק

אני יכול להישבע שזה האקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו השתנה בימים האחרונים לפי מה שאתה זוכר?(אם אתה אומר שכמה ימים עבד חלק) עדכון מסוים או משהו אחר? יכול להיות איזשהו קרוב משפחה לא היה ועכשיו חזר (אולי מכשיר שלו גורם לקפיצות למיניהם?) @dror98

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של N.R

משהו השתנה בימים האחרונים לפי מה שאתה זוכר?(אם אתה אומר שכמה ימים עבד חלק) עדכון מסוים או משהו אחר? יכול להיות איזשהו קרוב משפחה לא היה ועכשיו חזר (אולי מכשיר שלו גורם לקפיצות למיניהם?) @dror98

כפי שרשמתי, אין קשר, כי זו בעיה שקוראת כבר שנים על גבי שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולים להיות חודשים שלמים ללא בעיה כלל, ואז שבועות שלמים שהבעיה לא פוסקת, עד שקורה משהו קיצוני במודם למשל אם מחליפים אותו, ואז אחרי כמה שבועות שוב מתחילה אותה הבעיה, כל הזמן, אותו בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של N.R

מה האנטי וירוס\חבילת אבטחה שיש לך עכשיו? האם זה אותו אחד שהיה לך כל הזמן הזה?

מצטער שאני שואל, אך האם המערכת הפעלה עם רישון רשמי תקף?

@dror98

שים לב שאני מדבר על , העיה קוראת בעיקר שם

ולא אין קשר, האנטי וירוס בסך הכל כמה חודשים למרות שזה בכלל בPS4 הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת מהתבוננות קלילה באינטרנט אני רואה שיש כל מיני תגובות בפורומים על ניתוקים דומים לps4. חלקם אומרים שזה קרה להם אחרי עדכון מסוים ולחלקם ומתמיד.

היו כמה הצעות. רוב האנשים אמרו שאכן הבעיה היא לא בראוטרים עצמם אלא בps4.

דבר ראשון לעשות כיבוי טוטאלי והדלקה מחדש ולא מצב rest.

חלק אמרו שמכיוון שהמודולים של הwifi שונים - אז לבדוק מה החיבור היותר יציב מבחינת 2.4 או 5 GHZ. או חיבור חוטי.

חלק המליצו להחליף את הdns כי לפעמים הניתוק קורה כשיש עיכוב תגובה לשרת המאמת של . ממליץ על זה של cloudflare.

עכשיו אני יכול לחשוב על עוד כמה דברים שלא צוינו כגון:

אם יש פיירוול בראוטר אז אולי להחליש או לבטל את ההגנה מFlood Attack וכדומה.

אולי לשנות את הטווח של הBeacon Interval למתחת ל100 אבל מעל 50. לדוגמא 75.

@dror98

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...