סיבים של בזק - מישהו כבר התנסה ויכול לחוות דיעה? - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיבים של בזק - מישהו כבר התנסה ויכול לחוות דיעה?

techmeout
 Share

Recommended Posts

משהו אחד שהייתי מנסה לבדוק. אם יש לך אופציה להגדיר כתובות בכל אחד מהיחידות - אז דבר ראשון הייתי בראוטר מקצה לכל אחד כתובת משלו. בנוסף הייתי עובר בין היחידות ובודק שכולם מחוברים לכתובת הנכונה ותחת אותו gateway. @KF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ציטוט של N.R

משהו אחד שהייתי מנסה לבדוק. אם יש לך אופציה להגדיר כתובות בכל אחד מהיחידות - אז דבר ראשון הייתי בראוטר מקצה לכל אחד כתובת משלו. בנוסף הייתי עובר בין היחידות ובודק שכולם מחוברים לכתובת הנכונה ותחת אותו gateway. @KF

כל זה סינית בשבילי .. לא מכיר את ההגדרות האלה.

אני חושד במשהו נוסף , בהתחלה אני זוכר שהייתי בבזב"ל ואז היו הבעיות .. לאחר מכן עברתי לפרטנר ולא היו בעיות..

ואז.. חזרתי לבזב"ל ושום פעם יש בעיות..

לא יודע אם זה ממש קשור אבל אולי אנסה לחזור לפרטנר ולבדוק שוב את הנושא או לחלופין לשים ממיר מקליט גם בחדר שיהיה עצמאי ולא יפעל דרך המולטירום.. (כי שוב , ה-VOD עובד שם תקין + בדיקת מהירות דרך הממשק של יס מראה גם כן תקין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול מדובר באופן שבו הראוטר מקצה כתובות פנימיות. בנוסף יכול להיות שהיחידות העצמאיות מוגדרות בצורה אחרת שלא מאפשרת להם לקבל כתובת פנימית בצורה טובה. זה אמור להיות תחת DHCP. בכל אופן, אם אתה אומר שזה עבד לך טוב עם פרטנר אז אולי זה יהיה פתרון טוב. משער שזה קשור להגדרות ברירת מחדל שיש בנתב של פרטנר. או DNS אחר. יכול להיות שבבזק הם הוסיפו לך לחבילה את המנגנון הגנת cyber הזה שלהם שעושה בעיות. לפי דעתי זה עובד תחת DNS שלהם ולא משהו מורכב מדי. אבל ממה שזכור לי כבר ניסית להחליף DNS בנתב וביחידות. @KF

,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להחליף DNS רק דרך הממשק של הראוטר.. משהו של cloudfare.

יש לי חבילת גיימינג בבזב"ל .. אבל גם בפרטנר עשיתי חבילת בזמנו

אולי באמת זה קשור לאינטרנט בצורה כזו או אחרת..

ואני כמעט בטוח שהכל עובד כרגע על DHCP אם זכור לי נכון

@N.R

נערך על-ידי KF
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול המטרה שהוא לא ייצר תת כתובות פנימיות וישתמש רק במה שהראוטר נותן, שהכל יהיה אחיד. אז הייתי מנסה גם בממירים בחדר. שוב, אם זה עושה לך בעיות אז אתה תמיד יכול להחזיר את זה. אבל לפי דעתי עדיף שכל הכתובות יהיו על אותה תת משפחה. מצד שני אם הממירים של יס חייבים DHCP אישי משלהם אז תוכל להחזיר את זה למה שהיה. @KF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיפוש בגוגל מצאתי תגובה של מישהו שרשם :

בעיה במולטירום זה יותר קל - אתה כבר יודע שהבעיה רק אצלך ברשת ולא קשורה לספק או לשרתים של יס. הבעיה גם לא קשורה ל-DNS, כי המולטירום לא עובד עם DNS אלא מחפש ממירים אחרים ברשת המקומית.

בפעם האחרונה שראיתי ביתית שהתחרפנה, היו בה שני DHCP פעילים באותו הזמן, וזה עשה בלגן נוראי.

@N.R - בזמנו אמרתי לי לסמן NO באופציה שבתמונה , האם להחזיר ל- YES ?

PIC.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול בראוטר לא צריך לגעת. הוא אמור להיות זה שיוצר את הכתובות. לגבי הממיר הראשי ושאר הממירים אז אצלהם צריך להיות מבוטל.

לגבי השאלה האחרונה, אז אין צורך בארץ בשביל זה, או לפחות לא למשתמש ביתי.

תשובה מהאינטרנט לשאלה שלך

"This is used by a few Russian ISPs such as Beeline, which will require obtaining a private DHCP lease from the ISP's private network, after which they will establish a PPTP connection with the ISP to provide the access."

@KF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@N.R

אוקיי , עדיין לא שיניתי כלום , רק צירפתי לך כדי שתוכל להעיף מבט על כל ההגדרות של הממיר בחדר.. אולי יש שם משהו חשוב.

בגדול כל מה שצריך לעשות זה לכבות שם את ה DHCP ?

20210530_182933.jpg

20210530_182807.jpg

20210530_182830.jpg

20210530_182750.jpg

נערך על-ידי KF
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, בenable\disable DHCP תעשה את זה לא פעיל.

עכשיו אני משער שמשהו אחרי זה ישתנה בתפריט באופן אוטומטי. אם לא, תוודא מה הdefault gateway בראוטר שלך על ידי בדיקה בוינדוס בcmd של ipconfig /all   . עכשיו את הdns תגדיר לדוגמא 1.1.1.1 (cloudflare) בראשון ו 1.0.0.1 בשני. או שתגדיר כמו הdefault gatway אם אתה רוצה שהוא ייקח את מה שמוגדר בראוטר. אני משער שהip address ישתנה בהתאם למה שתקבל. תעדכן.

Screenshot 2021-05-30 192058.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...