סיבים של בזק - מישהו כבר התנסה ויכול לחוות דיעה? - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיבים של בזק - מישהו כבר התנסה ויכול לחוות דיעה?

techmeout
 Share

Recommended Posts

@N.R

לא הבנתי איך אפשר להפעיל את המולטירום דרך נק' חמה ? הרי אין בממיר WIFI או משהו שניתן לחבר נק' חמה אליו.. (תקן אותי אם אני טועה)

ולמה חיבור קווי לא ? -הרי זה דווקא יוכל לבודד את הבעיה במידה וקיימת .. אם דרך חיבור קווי הכל יעבוד רגיל אז אני אדע שהבעיה היא באחד הממירים או המוקות או בכללי משהו שקשור נטו ליס.

נערך על-ידי KF
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ממה שאני הבנתי לפי היכולת שלי לעקוב, אתה מחובר דרך וויפי לממיר דיגיטלי של יס? אם כן אז אולי יש אופציה לחבר לוויפי אחר כדי לנטרל את ההשפעה של המודם\ראוטר וכדומה. חיבור חוטי יכול לבודד חלק מהבעיות גם. אציין שאין לי יס או את מה שיש לך, אז הכל מועבר דרכי באופן תיאורטי ואין לי אופציה לבדוק בעצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחובר דרך WIFI .. כל התשתית של יס מחוברת עם כבלים קוקסאלים + RJ45 דרך מוקות.. (1 ליד כל ממיר ו1 ליד הראוטר)

הממיר בסלון YES QUATTRO .

בחדר YES HD.

לשניהם אין יכולות ווייפי לדעתי.

@N.R

נערך על-ידי KF
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה בגדול , אני דווקא חשבתי להחליף בין הממירים עם דגם זהה ..

יש לי בחדר שלי ממיר YES HD שבכלל לא מחובר לאינטרנט כי אין שם צורך ב-VOD .

לכן מה שאני יכול לעשות זה לנסות להחליף בין הממיר של הממ"ד (שכנראה תקול) לבין זה שבחדר שלי כי הם דגם זהה לחלוטין .

לגבי הממיר בסלון , קצת בעייתי להתחיל לפרק את ה QUATRRO , מה גם שיש שם מלא חוטים אז פחות מעוניין להתעסק איתו..

בכל אופן , לפני כל ביצוע החלפה אני אבדוק קודם כל עם חיבור קווי ישירות לראוטר ואז משם אתקדם הלאה..

כמובן שאעדכן פה , אבל זה יקרה רק לקראת הערב.

@N.R

נערך על-ידי KF
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לך לבדוק אם אתה מקבל את השגיאה 721 רק עם תכנים מסוימים? הבנתי שיש תכנים מסוימים שהם מגבילים אותם מצפייה במולטירום מכל מיני סיבות לרוב כלכליות. זה אמנם לא עוזר הרבה, אבל לדוגמא הבנתי שאפשר דרך הvod לצפות בסרטוני הדרכה שלהם לדוגמא. האם אתה מצליח להפעיל אותם? או שאין בכלל חיבור? @KF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגיאה 721 , פחות רלוונטית כי למען האמת היא הופיעה רק פעם אחת ..

השגיאה שמתקבלת כל הזמן היא 751 וגם זה קורה לאחר 15- 30 דקות של צפייה ולא במיידי.

אני מזכיר שמבחינת מהירות הממירים כולם מקבלים מהירות תקינה דרך ערוץ 888 של יס.

@N.R

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוקות כולן חדשות , הוחלפו לפני שבועיים .

אני הולך לנסות משהו אחר.. כפי שציינתי בחדר שלי יש עוד ממיר YES HD שלא מחובר בכלל לרשת.

לצורך בדיקה אני אחבר אותו עם כבל ישירות לראוטר ואבדוק אם המולטירום אצלי בחדר עובד..

במידה וזה יעבוד אני אדע בוודאות שהממיר בממ"ד תקול.

במידה וגם הממיר הזה שבחדר שלי לא יעבוד אז אני אדע שהבעיה כנראה נובעת מהממיר הראשי שבסלון = הקוואטרו , זה שבעצם מזרים את המולטירום לשאר הממירים בבית.

** אגב סתם לידע כללי , כרגע הממיר שבממ"ד מריץ VOD כבר שעה פלוס ללא שום תקלה .. רק המולטירום הזה בעייתי.. אני כבר מתחיל לחשוד בממיר של הסלון.

אעדכן כמובן.

@N.R

נערך על-ידי KF
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של גבוה מאוד.

השירות (נכון ללפני כמה שנים) היה גרוע. זמני המתנה היו מטורפים, 40 דקות בערך.

הייתי ב-012 + אצלם בחבילה של 40 מגה והרבה פעמים קיבלתי בין 5 ל-10 מגה בלבד. כל אחד מהם האשים את השני ואני בזבתי מלא זמן על כל שיחה אליהם.

בסוף עברתי ל-018 ושילמתי בערך 30 אחוז עבור שדרוג של חבילה ל-100 (מקבל בערך 80 בפועל).

018 העלו את המחיר לאחרונה, אז אני עובר לסיבים בימים הקרובים (הזמנתי כבר ראוטר מאליאקספרס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של KF

אוקיי , חיברתי כבל 20 מטר מהראוטר ישירות לממיר בממ"ד ואני עדיין מקבל את התקלה לאחר 20 דקות בערך..

מה לעשות עכשיו ?

@N.R

לפי דעתי הייתי מתקשר ליס ומבהיר להם שאי אפשר להשתמש במכשירים שלהם שלא בשלים טכנולוגית ומתלוננים עליהם בכל הפורומים בארץ (בדקתי גם בhtmag וכדומה). הייתי מציין שהטכנאים שלהם עושים צחוק מהעבודה. הייתי דורש במיידי שיתנו פיתרון ושיטפלו בזה ולא ישלחו לי טכנאי זוטר כדי לגרום לי להרגיש שעוזרים לי. עכשיו בגלל שבדרך כלל יושבים שם במענה הקולי אנשים שרק רוצים לסיים את המשמרת וללכת - הייתי דורש לדבר עם נציגות גבוהה יותר כי מבזבזים לך את הזמן. @KF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@N.R

אוקיי כנראה שעליתי על הבעיה , מסתבר שהממיר בסלון היה מוגדר להקליט ערוצים באופן אוט' 24/7. (משהו שקשור לשירות פריים-טיים).

ביטלתי את השירות הזה ועכשיו הממיר לא מקליט על דעת עצמו..

לאחר הביטול , הפעלתי מולטי רום ב- 2 חדרים בו זמנית והכל עבד חלק ללא שום תקלה! ..

היום כמובן אמשיך לבדוק אם יש יציבות במולטירום..

כנראה שהופעל על הממיר הראשי עומס יתר והוא לא עמד בקצב של יכולת הקלטה רציפה + הזרמת מדיה (מולטירום) וקרס לאחר כמה דקות כל פעם..

איזה הזוי , לא חשבתי שזו יכולה להיות הבעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

@N.R

מקפיץ את השרשור הזה בחזרה לחיים.

עדיין המולטי רום עושה לי בעיות וזה גם לאחר שהוחלף ממיר בסלון (זה שאחראי על המולטירום שמשדר את המידע לממיר בממ"ד).

הזוי מאד כל הנושא הזה .. 

הפיתרון שאני שוקל לעשות זה לשכור ממיר מקליט לממ"ד שיהיה עצמאי בכל הקשור להקלטות וככה לא אצטרך להשתמש בשירות המולטי רום שנתקע כל הזמן..

מעניין באמת אם יש קשר לאינטרנט או שזה קשור איכשהו ליס. זה משגע אותי.

נערך על-ידי KF
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלוס מינוס אני זוכר במעומעם על מה היה הדיון. אבל לפי דעתי לפי מה שאני זוכר אז כבר ראיתי בפורומים אחרים אחרי חיפוש שעוד אנשים נתקלו בבעיות עם המולטירום וזה לא כזה נדיר. אני עדיין חושב שהבעייה היא איכשהו קשורה למערכת של יס ופחות לאינטרנט שלך, אם ניסית את כל הדברים שקשורים לmulticast והכל. אם יש בעיית תאימות כלשהי בגלל מנגנון של יס, אז הייתי מצפה שמישהו מהם יידע לכוון אותך. יכול להיות שאכן יש הגדרה מסוימת שגורמת לבעיות תאימות עם היס, אבל צריך לחפש בנרות. שווה לחפש על שירותים מקבילים בחו"ל לגבי תאימות וכדומה. אולי אכן יש משהו שצריך לבטל או להפעיל שהאנשים במוקד של יס לא יודעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...