סיבים של בזק - מישהו כבר התנסה ויכול לחוות דיעה? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיבים של בזק - מישהו כבר התנסה ויכול לחוות דיעה?

techmeout
 Share

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הם לא עושים יותר מבדיקת מהירות דרך 888 ואז איפוס מרחוק שלהם.. או להוציא מהחשמל את הראוטר והממירים..

בכל אופן ביום שלישי יגיע טכנאי לפה.. אבל ממש לא בא לי שהוא יאשים את הרשת האינטרנט שלי..

האם לנסות את האופציה שאמרת לי עם המולטיקסט ? כי לפי מה שרשמתי למעלה עושה רושם שהראוטר שלי לא תומך בזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמור לתמוך. מה שלא תומך זה חלק מהפרופילים של הisp בכל מיני מדינות. בכל אופן תנסה להפעיל ותבדוק דבר ראשון מהפרופיל היותר מעודכן (v3), ואם לא עובד טוב אז משהו ישן יותר( 1-2). @KF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עם V3 כרגע לא עובד , התקלה ממשיכה.

אגב וזה לא קשור למשחקי הרשת, כי גם כשאני לא משחק התקלה הופיעה עכשיו.

אני את V2 ולאחר מכן V1 .

קשה לי להאמין שזה קשור איכשהו לראוטר .. הבעיה היא איפשהו ביס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כולם CAT 6 , חוץ מהטלויזיה בסלון שמחוברת עם CAT 5.6 אבל אנחנו לא משתמשים בה בתור smart tv

אולי גם הרסיבר אבל לא סגור על זה.

בכל אופן המוקות .. הממירים .. ראוטר .. סוויץ .. הכל עם CAT 6

נערך על-ידי KF
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,אני על הדרך "נתפס" על השירשור המעניין הזה של סיבים,כיום אני באינטרנט המהיר של הוט(לא סיבים),500 מגה הורדה ו12.5 מגה העלאה,

השוס הגדול זה הוויפי, מקבל קצבי הורדה ממש טובים בכל הבית,באיזור ה200-250 מגה,לאחרונה חיברו את השכונה לסיבים של אנלימיטד,

השאלה שלי היא אם בסיבים יש בעייה בוויפי?

כי אם כן אצטרך להתחיל למשוך כבלים,ואני לא משוכנע שכדאי להתחיל להתעסק עם זה,מה דעתכם?יש לכם מידע בנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הwifi זה תלוי בראוטר שלך ובכרטיס שלך ולא קשור לחיבור עצמו. אציין רק שתדע שחיבור wifi במהירויות מקסימליות תקבל רק עם חיבור wifi מראוטר שתומך בכך וכרטיס מתאים. לדוגמא מראוטר שמקוטלג כac1900 אז מהירות החיבור המקסימלית לכרטיס זהה בתקן AC תהיה 1300 מגהביט - ומתוך זה חצי מהרוחב פס בקירבה לראוטר לא יחזיק מים כי ככה זה עובד ויהיו מהירות מקסימלית של חצי מזה. כלומר עד 600 מגהביט, ובמרחק גבוה יותר אז פחות. כדי לקבל למעשה מהירות מקסימלית אז צריך כבר כרטיס שתומך באיזה AX3000 (יש רק בחיבור pcie) וראוטר תואם.

עכשיו בלי קשר עם סיבים אופטים אתה יכול לצפות לlatency נמוך יותר בדרך ממקבילה של אותו ספק בvdsl או בתשתית כבלים. מהירות העלאה תהיה בהרבה יותר גבוהה לדוגמא לגיבויים - וכאשר מישהו ישתמש בהעלאה לדוגמא בשיחת זום - זה לא יאט את קצב ההורדה וכדומה מחסימה של רוחב פס.

על פניו סיבים אופטים זה תמיד עדיף. לגבי אנלימיטד אין לי ניסיון איתם, אבל אני יודע שהם "התבגרו" ויותר יציבים מבהתחלת הפריסה שלהם.  @דני35

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעדכן : היום היה טכנאי של יס (אני לא הייתי בבית אלא בני המשפחה.)

מה הוא עשה ? כלום . 

הלך רגע לראוטר , הסתכל עליו (כנראה שיש אינטרנט). אחר כך הבריג טיפה את הכבל של המוקה עם הממיר הבעייתי. (טען שלא היה מוברג - שקר כמובן).

לאחר חצי שעה התקלה חוזרת על עצמה!! נו מה אתם אומרים ? בדיחה של שירות .

אני חוזר ואומר - רק המולטירום עושה בעיות , הVOD עובד סבבה.

אני הולך לקנות כבל 30 מטר ולחבר אותו ישירות מהראוטר לממיר , רק ככה אוכל לבודד את הבעיה .

רק שעלולה להיות כאן בעיה נוספת - יכול להיות בכלל שהממיר בסלון תקול ? הרי הממיר בממ"ד מושך את כל המידע דרך הממיר של הסלון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי חסרונות שאני מצאתי בסיבים של בזק

1. עלות ההתקנה גם בבתים רבי קומות

2. כמו , גם בסיבים עדיין מתחייבים למהירויות מינימום רק של 0.01 M בהעלאה ובהורדה, הזויimage.png.e3f6a0bb853f15eff624950005510ad3.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע עדיין מה הבעיה בדיוק. משער שיכול להיות שהבעיה איפשהו מסתתרת לנו ולאולי לא קשורה לראוטר ולא לבזק. תנסה אולי להפעיל את המולטירום דרך hotspot בטלפון סתם כדי לנסות. לא בטוח שחיבור קווי ישנה משהו בכל מקרה. @KF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...