ASUS X570 ניתוקי USB בצ'יפסט של AMD? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS X570 ניתוקי USB בצ'יפסט של AMD?

zombie
 Share

Recommended Posts

מדובר בלוח Asus ROG X570 Crosshair VIII Hero אשר נקנה דרך לפני מספר חודשים, עד כה הלוח עבד כמצופה בלי שום בעיה, בימים האחרונים התפתחה בעיה של ניתוקי בציוד המשתמש ב 2.0 ללא שום סיבה נראית לעין.

אז לאחר שניסיתי כל מה שניתן וביצעתי את כל הצעדים שהוצעו ע"י התמיכה הטכנית של אני פונה אליכם,

הצעדים שניסיתי נעים החל מהמובן מאליו כמו עדכון דרייברים של והתקנתם מחדש דרך device manager, עדכון דרייברים של הצ'יפסט לעדכון ביוס הכולל עדכון AGESA 1.2.0.2 חדש האמור כביכול לפתור את הבעיה המדוברת ולהתקנה מחדש של מערכת ההפעלה, הגדרות ביוס שונות כגון מעבר לPCIe 3.0 במקום 4.0, הורדת פרופיל XMP של הזכרונות ועד למשחק עם הגדרות אנרגיה וכו' הבעיה קורת עם כל הציוד שמשתמש בUSB2.0 (מדובר בסימולטור נהיגה מה שאומר דוושות, מנוע להגה וחישוק הגה כמו כן גם אוזניות אלחוטיות עם DAC) ניסיתי כל מכשיר בנפרד ובכל כניסת קיימית, מה שבהחלט מוזר שהבעיה התפתחה בפתאומיות בזמן משחק ללא שום עדכון תוכנה כזה או אחר.

בתמיכה של אסוס נאמר לי לעשות RMA אך מכיוון שהלוח נרכש דרך לא ניתן לקבל שירות בארץ ועליי לשלוח את הלוח לארה"ב ולאחר מכן לספק כתובת אמריקאית למשלוח חזרה מה שאומר שימוש בשירותי שילוח צד שלישי ועלויות מכס על הכל ביחד... עם העלויות כבר נראה לי אפשר לזרוק את הלוח לפח ולרכוש לוח אחר...

ללוח מחובר מעבד 3 5800x וכרטיס מסך 3080.

אשמח לעזרתכם ולדעת האם עוד מישהו נתקל בתופעה והאם הצליח לפתור אותה.

בתודה מראש!

נערך על-ידי zombie
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי איפה אתה זורק ......

הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו,

זה עדכון כל שהוא של שדפק את השימוש בחיבורים.

תנסה להתקין איזה בילד ישן יותר של 10 ולראות מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בעיה מוכרת שהיתה עם B450\B550 וX570 ועדכוני ביוס היו אמורים לפתור(לי אישית זה פתר), במקרה שלי הדבר שגרם לזה הכי הרבה היה הVR headset שלי, אז תנסה לחשוב מה אצלך יכול להיות ההתקן הבעייתי ותנסה להשתמש בו פחות או אולי לשנות לו חיבור או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

זאת בעיה מוכרת שהיתה עם B450\B550 וX570 ועדכוני ביוס היו אמורים לפתור(לי אישית זה פתר), במקרה שלי הדבר שגרם לזה הכי הרבה היה הVR headset שלי, אז תנסה לחשוב מה אצלך יכול להיות ההתקן הבעייתי ותנסה להשתמש בו פחות או אולי לשנות לו חיבור או משהו.

נורא מוזר שהכל עבד בסדר והבעיה צצה פתאום, עוד יותר מוזר שעדכוני הביוס לא סידרו את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביוס האחרון הוא גרסת בטא וכבר בו אמור להיות תיקון כלשהו לבעיות האלה בכל הלוחות אם מהסדרות של ה500 - מדובר בבעיה גלובלית שAMD פנתה אפילו בפורומים לאנשים כדי לחקור את הבעיה

. אמנם כרגע העדכון הנוכחי הוא בטא ואני פחות אוהב להתקין beta, אבל אם אתה מחליט כן להתקין  (או כבר התקנת)- אז לאפס את כל ההגדרות לברירת מחדל ולהגדיר מה שצריך אחרי ריסטרט. לגבי הדריוורים של הציפסט אז מניסיון שלי וגם לפי המלצות קודמות שלהם, ממליץ להסיר את כל הגרסאות הקודמות לפני התקנה של הAmd chipset drivers. עכשיו אני לא יודע אם זה באג שהוא רק אצלי  או לא, אבל האופציה הכי טובה שעבדה לי טוב בלהתקין את הדריוורים של הציפסט בהצלחה הייתה בגרסה האחרונה דרך פתיחה של הקובץ התקנה מcdm בתצורת מנהל (וינדוס 10). בהצלחה @zombie.

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...