עזרה בOC ל 10700k - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בOC ל 10700k

ravnadal
 Share

Recommended Posts

כמה שאלות לאחר צפייה במדריך של buildzoid וגם כמה כלליות.

דיי הבנתי את הרעיון וכבר רשמתי לי בדיוק את ההגדרות שצריך לשחק איתם, המתחים וכו'

הדבר היחיד שהפריע לי זה שהוא אומר שצריך לעשות את כל ה OC על מערכת 10 נקייה במחיצה נפרדת

ושאם עושים את זה במחיצה הקיימת יש מצב שזה יידפוק את מערכת ההפעלה ואני אצטרך להתקין מחדש את הווינדוס עם כל המשתמע מכך (משחקים, תוכנות וכו')

מילא שהתהליך לוקח יחסית הרבה זמן + בזמן הבדיקות המחשב שלך מושבת. אבל להתקין בכונן אחר או במחיצה אחרת

לעשות שם את כל הבדיקות ואז לנקות את הכל שמסיימים ולעבור לעבוד עם המחיצה העיקרית נראה לי כמו הרבה מאוד עבודה.

להוסיף לזה את הקטע שעם הזמן צריך לשחק במילא עם ההגדרות עקב טמפ' משתנות כגון הקיץ אצלנו , הצטברות אבק

ובלאי מינימלי של הרכיבים נראה שגם ככה אני אצטרך לעשות את ה OC והבדיקות האלה יותר מפעם אחרת, בניגוד לפעם אחת מרוכזת בהתחלה ולרוץ עם זה שנים.

בהתחלה בכלל חיפשתי הגדרות מוכנות מראש מה שהוא קרא magic numbers אבל הבנתי שככה לא באמת בודקים יציבות.

הבנתי מסרטונים אחרים שלא כדאי לתת ללוח לעשות OC אוטומטי כי הוא שם מתחים של 1.60 ומומלץ לא לעבור את ה 1.45

לפי מה שהוא אומר יש גם מצב שהמחשב יעבור בדיקות LINPACK או prime95 ארוכות אבל כן ייקרוס במשחקים.

ראיתי גם בסרטונים אחרים של OC שהם משתמשים בבדיקות אחרות (heaven benchmark)

אז מה בעצם התהליך לבדיקת יציבות במשחקים? 

יש איזה מדריך נוסף לOC במעבד הזה בלוחות GIGABYTE?

אם אני עם 4 סטיקים של זכרונות זה מעמיס על הבקר במעבד ויגביל אותי גם במידה שאני לא עושה בכלל OC לזכרונות?

עד כמה חשובה המשחה הטרמית בכל הסיפור הזה? ואם כן באיזה כדאי להשתמש?

לנתונים הטכניים אני עם קירור noctua d15 ולוח auros master וזכרונות 4X8gb 3600  cl16

https://www.youtube.com/watch?v=FJ-1WSvN4aQ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שתי סיבות לעשות OC: כי אתה רוצה להתעסק עם זה בשביל הכיף וכדי לראות כמה תוכל להוציא מהמערכת או כי החומרה שלך גוססת ואתה מנסה למשוך עוד קצת זמן איתה.
מכיוון שלא נראה שאתה שייך לאף קבוצה פשוט תעזוב את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...