התייעצות לגבי מחשב חדש Intel או AMD - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי מחשב חדש Intel או AMD

cateye
 Share

Recommended Posts

היי חברים,

המחשב שלי מראה סימני זיקנה מתקדמים מאוד והגיע הזמן למצוא לו יורש 😁

עבר הרבה זמן מאז שהתעמקתי בחומרה ונשאלת השאלה איזה מעבד כדאי לי AMD/INTEL?

האמת שאני לטובת אינטל כי יש לי יותר ניסיון אישי איתו ויש לו גם את הליבה הגרפית שיכולה לעזור לי במקרה שקרה משהו לכרטיס מסך, אבל כמה חברים אמרו לי שלא נכון להיום לקנות על פני כי יש כמה בעיות למעבדים של לאחרונה, כמו כל מיני פעמים שהמחשב "קופא" או "מאט" פתאום ללא סיבה מובנת וממשיך לאחר מכן.

מישהו נתקל במשהו דומה במעבדים של INTEL?

מטרת המחשב החדש היא גיימינג וקצת מכל דבר אחר.

אחרי שאני אבין איזה מעבד כדאי יותר אני אכנס יותר למפרט :)

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לאינטל רק מעבד רלוונטי אחד עכשיו וזה ה11400F, אם התקציב שלך נמוך לך עליו, אם התקציב שלך מאפשר לך מעבד טוב יותר אין שום סיבה לקנות .
אבל האמת היא שהמעבד לא משנה כמעט בכלל למשחקים והבעיה המרכזית שלך תהיה למצוא כרטיס מסך בכל מקרה.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

יש לאינטל רק מעבד רלוונטי אחד עכשיו וזה ה11400F, אם התקציב שלך נמוך לך עליו, אם התקציב שלך מאפשר לך מעבד טוב יותר אין שום סיבה לקנות אינטל.
אבל האמת היא שהמעבד לא משנה כמעט בכלל למשחקים והבעיה המרכזית שלך תהיה למצוא כרטיס מסך בכל מקרה.

תודה על התשובה :)

בגלל שהמחשב משמש בתאחלס להכל (עבודה, משחקים, גרפיקה..) חשבתי על ה i9 11900K  (או i7 11700K) כי אני כבר הולך על הטווח הרחוק אז שיהיה משהו שיהיה רלוונטי לעוד הרבה זמן, מה דעתך עליו?

אתה האדם הרביעי בערך שאומר לי שאין סיבה כל כך לקנות , אתה יכול להגיד לי ב2-3 מילים למה בעצם?

*אחת הסיבות שגם חשבתי על זה האפשרות לעבוד על הליבה הגראפית במקרה של תקלה בכרטיס מסך

נערך על-ידי cateye
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי המעבדים שלהם ממש גרועים ביחס לAMD, אתה רוצה לדעת במה? תסתכל שניה על בנצ'מרקים של כל דבר בערך.
המעבדים שלהם איטיים יותר בריבוי ליבות, בליבה בודדת, צורכים משמעותית יותר חשמל(ולכן מצריכים ספק כוח יקר יותר) וצריכים משמעותית יותר יקר הם ליטרלי גרועים יותר בהכל.
אם יש לך תקציב למעבדים כאלה לך על ה5800X במקום.
הכרטיסי מסך המובנים הם חסרי תועלת לכל דבר שהוא לא להוציא אות לכרטיס מסך(יש לאינטל את הקטע עם quicksync, אבל לא נראה לי שתצטרך אותו), אפילו כרטיס בן 10 שתמצא בבוידם ייתן לך בערך אותו דבר, לא הייתי מבסס קנייה על זה ובכל מקרה גם אם הייתי קונה הייתי קונה מעבד F.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

יש לאינטל את הקטע עם quicksync

רק להבהיר את הפואנטה, בייחוד גלל כל המצוקה למצוא כרטיס נורמלי במחיר נורמלי.

ה -- quicksync לא יעזור במשחקים, וגם לא בווידאו ( עריכה )  אלא אם התוצר שלך

הוא ב - 264/5 בלבד.

אמם יש תמיכה גם ע"י בקידוד הזה ( ע"י פרמייר ) אבל אז נכנסים לכ מיני

" מה כן ומה לא " מבחינת חומר גלם שמשמש לעריכה..

בקיצור, רק במקרה ספציפי למדי, I9 כדאי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...