קניית מוצר בקופסא פתוחה -צריך עזרה - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מוצר בקופסא פתוחה -צריך עזרה

topy11
 Share

Recommended Posts

שלום, לאחר שרכשתי ממיטב  כספי מחשב חדש - החלטתי להתחדש גם במקלדת.

החלטי כבר לנצל כמה כרטיסי מתנה שהצטברו ולקנות מקלדת יקרה בכאילו הנחה.

החלטתי לקנות APEX PRO שעלותה כ1000 ש"ח ללא הנחה.

מכיוון שהיה מלאי בסניפים בודדים שלחתי את אמא שלי שבמקרה הייתה באזור של אחד מהם לקנות.

המוצר הגיע באריזה פתוחה  - גם הדבק בצדדים וגם המדבקה שרשום עליה שאם היא פגומה אז האריזה נפתחה.

לטענת החנות בעת הקנייה נאמר לאמא שלי שבגלל יוקר המוצר האריזה נפתחת ונבדקת.

חוץ מזה שזה נשמע מאוד חשוד - האם כדאי להחזיר ? לבדוק ואז לראות? מה עם אחריות ועוד?

נשמע מוזר כי מוצרים אחרים גם יקרים יותר לא נפחים כדי לוודא תכולה. בקיצור חשוד!

סליחה על החפירה ותודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך

מכוון שרק אצלנו ב RSM שירותי מחשוב יש את המקלדת הזאת במלאי בתקופה הזאת , אז אני מניח שהיא נרכשה אצלנו .

כנציג של אר אס אם שירותי מחשוב אני אסביר את הסוגיה 

כל המקלדות של סטיל סריוס , נפתחות בארץ ועוברות את החריטה בארץ בישראל , לכן האריזות של המקלדות נפתחות המקשים עוברים חריטה בישראל 

ואז נשלחות אלינו החנויות , במקרה הזה אלינו .

הדבר הזה נעשה מכוון שבשביל שהיבואן יוכל לקבל מקלדות שמגיעות עם עברית ישירות מהמפעל של סטיל סריוס הוא צריך להזמין כמות מאוד גדולה של מקלדות כאלה . ואז אולי הוא יוכל לקבל את העברית על המקלדת ישירות מחו"ל ואז הקופסה תגיע סגורה לחלוטין .

בתקופה הזאת של מחסורים בציוד הקפי , במיוחד בדגם הזה של סטיל סריוס לא ניתן להזמין כמות מקלדות גדולה מהדגם הזה גם אם היבואן ירצה מאוד 

לכן הכמויות הלא גדולות מגיעות לארץ עוברות חריטה ונארזות מחדש , לכן הקופסא מגיע פתוחה ולא סגורה הרמטית 

הדבר קורה בכל מגוון המקלדות של סטיל סריוס מהדגמים הזולים ביותר ועד הדגמים היקרים ביותר .

גם לנו לא נעימה התחושה שצריך להסביר ללקוחות למה המוצר פתוח , הסיבה שהקופסא הגיע פתוחה היא מהסיבה שכתבתי למעלה 

ולא מכוון שהמוצר היה בשימוש או נמכר כמוצר יד ראשונה והוא למעשה יד שניה 

לצערנו היבואן לא מוכן לספק לנו מקלדות עם קרטון סגור אבל עם מקשים באנגלית בלבד , בגלל המדיניות של היבואן ולא יכנס לזה כרגע 

אני באופן אישי יכול להתחייב לך שקבלת מוצר חדש שככה הגיע אלינו מהחברה 

מאחל לך המשך שימוש מהנה במוצר שרכשת .

במידה ותרצה לראות את כל המקלדות של סטיל סריוס שיש לנו בחנות אתה מוזמן לראות שכולם מגיעות עם קופסא פתוחה .

יום עצמאות שמח 

נערך על-ידי miniman
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

תשובה לעניין  

ציטוט של miniman

שלום לך

מכוון שרק אצל

ציטוט של law89

מתוך סקרנות, מי החנות?

ציטוט של A-10

תחזיר.

המקלדת נקנתה באייבורי ברעננה מכיוון שהיו לי כרטיסי מתנה שקיבלתי מהעבודה שבתחום האלקטרוניקה זה בערך רק אייבורי ובאג

תודה לנציגב של RSM על ההסבר - אחרי שפתחתי והסתכלתי ראיתי שהכל נמצא, מסודר ונקי  - לאחר התקנה הכל עובד טוב החלטתי להשאיר

ללא קשר לעניין לאחר רכישה אחרת בRSM בהזדמנות זו אשמח להגיד תודה על הקנייה ואני ממליץ בחום על החנות שירות מהיר ומקצועי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...