Windows 10 Insider לא מקבל יותר עדכונים - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 10 Insider לא מקבל יותר עדכונים

yotam.m
 Share

Recommended Posts

אהלן,

כבר המון זמן תקוע עם הבעיה הזו.

כשאני בוחר Release Preview בבחירה איזה עדכונים לקבל אני מקבל הודעה שאין שום עדכונים חדשים להתקין. (גם ב-Beta)

כשאני בוחר ב - DEV אני מקבל עדכון בשם "Windows 10 Insider Preview 21354.1 (co_release)" שנכשל כל פעם מחדש עם קוד השגיאה "0x80070057"

כמובן שהמערכת המחורבנת מעלה כל פעם הודעה שפג תוקף הגרסא שברשותי כבר לפני חודשיים 🙄

הגרסא כרגע היא: 2004

בילד: 20180.1000

"חוויה":  120.19101.0.0

* מה לא חיפשתי ברשת כולל ביטול סרוויסים מחיקת התיקייה של ה Distribution והחזרת הסרוויסים מחדש.

* בדיקות תקינות לקבצי המערכת.

מחפש משהו שיבצע חריש עמוק לפני שאני מתייאש ונאלץ להתקין עותק נקי בלית ברירה (בורח מזה עקב כמות התוכנות וההגדרות שאצטרך לבצע שוב)

יש למישהו רעיון? מישהו נתקל בבעיה דומה קודם? אולי איזה כלי עזר שנכנס עמוק למערכת ומבצע ניקיונות\תיקונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי לפנות למיקרוסופט אבל אין ספק שלא אחזור על הטעות הזו שוב.

תודה יותם :) על הרעיון,

מנסה עכשיו בילד 1 אחורה אולי יעבוד.

בעצם במחשב שניה, יש לי 2004 הלוא הוא 20H1 הבא אחריו הוא הבילד הנוכחי 20H2 אין עוד משהו בתווך יש רק את 21H1 שבדרך.

לחזור אחורה ל 19H2 בוודאות לא יילך.

עוד נקודה:

אני רואה "שחווית" המשתמש ב 20H2 היא 19042.906 ואצלי היא 19101 אולי יש קשר? אין עדכונים כי יש לי משהו שמקדים את החוויה בגרסא הבאה אחריה?

נערך על-ידי yotam.m
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...