מחשב נייח לגיימינג ועריכה עד 5500 ש"ח! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייח לגיימינג ועריכה עד 5500 ש"ח!

YonatanT
 Share

Recommended Posts

1. הי אני רוצה לקנות מחשב בשבילי, מחשב לגיימינג ועריכה של סרטונים, תמונות.

התקציב הוא 5500 ולא ניתן חריגה בתקציב.

2. אני גם מעוניין לקנות ציוד הקפי (הציוד ההקפי לא כולל את התקציב של ה5500 והתקציב המירבי לציוד ההקפי הכולל הוא 3500 ש"ח). הציוד ההקפי כולל: מקלדת, עכבר, פד שולחן שאני מעריך בערך שגודלו צריך להיות בסביבות המטר לרוחב על 40 סנטימטר, מסך גיימינג איכותי (צריך להיות עם רזולוציה טובה ועדיף 144hz, מאמין שהוא יעלה בסביבות ה1000,1500 ש"ח) ואוזניות.  (חשוב לציין שאני רוצה שכל זה יהיה של גיימינג, עדיפות לאורות אך לא חייב). 

3. אני רוצה במחשב 3 חיבורים של HDMI וחיבור של SSD.

4. פחות חשוב לי שקט הפעילות של המחשב אבל אני מקליט סרטונים למדיה החברתית כך שמעדיף שהוא יהיה יחסית שקט.

6. אני רוצה מחשב עם אורות אך לא חשוב לי גודלו או משקלו.

7. אני צריך מערכת הפעלה של: Microsoft Windows 10 Home English64Bit OEM ואני צריך שירכיבו לי את המחשב בחנות.

8. אני גר בדרום באיזור עוטף עזה והעדפה שלי היא KSP.

9. אני מתכנן לקנות את המחשב בעוד שבוע עד שבועיים.

10. כמו שאמרתי אני צריך שלושה חיבורים לHDMI, חיבור אחד של מיקרופו וחיבור אחד של אוזניות ו4 חיבורים של USB.

11. אני מחבר למחשב מסך אחד שיש לי בחיבור HDMI ועוד מסך שאני הולך לקנות בחיבור של HDMI.

12. אני צריך מחשב טוב שיריץ הרבה אפליקציות שפתוחות באותו הזמן והרבה מקום כי אני עושה סרטון של עד שעה באופן שבועי, אני רוצה מעבד טוב וכרטיס מסך טוב.

זהן מקווה שתצאו לי מחשב\ ציוד הקפי הטוב ביותר והמשתלם ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...