שגיאה 0xc000000e in Windows 10 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

שגיאה 0xc000000e in Windows 10

Recommended Posts

היי זקוק לעזרה שלכם

May be an image of laptop, screen and text that says 'Recovery Your PC/Device needs to be repaired The application or operating system couldn't be loaded because Fe:NSys2wn Error code: Oxc000000e required file missing containserrors. You'll need to use recovery tools. you don'thave any installation media (like disc or USB device) contactyou PCadministrator PC/Device manufacturer. Press Enter to try again Press F8 for Start-up Settings'

סתם נקודה שרוצה לציין , לא יודע אם חשובה, זה קרה אחרי שהיה ממש קצת והשארתי את המחשב דלוק ולא חברתי למטען.

כחברתי והדלקתי אותו המסך הזה עלה .

עוד כמה דברים שאני רוצה לציין .

יש לי מדיית התקנה בדיסק און קי , אחרי שהתעסקתי עם הCMD בעזרת מדריכים מיוטיוב ואיזה מדריך ברשת מדיית ההתקנה לא עולה יותר .

אלא ישר עובר למסך הזה אחרי  הלוגו של היצרן  בבוט..

סיבת השגיאה כל הזמן משתנה .

המסך מהבהב בשולייים כזה

זה מדריך שפעלתי לפיו  

צרבתי מדיית התקנה נוספת על דיסק און קי אחר , והתקנה מתחילה אבל אז יש עיוות בתמונה כנראה איזה פס בכחול שנראה כזה בזגזג ושם זה נתקע..

עכשיו נסיתי להשתמש באותו דיסק און קי (השני שיצרתי ) וההתקנה לא עולה , אלא עובר ישרא למסך השגיאה ..

לחיצה על F8  רק עושה סוג שלל רענון לעמוד ולא מובילה לשום מקום .

תודה ענקית למי שינסה לעזור ..

מעניין אותי למה מדיית ההתקנה לא עולה , אין לי גישה עכשיו לCMD  לבצע פקודות אחרות שהוצעו .

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר