שגיאה 0xc000000e in Windows 10 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שגיאה 0xc000000e in Windows 10

ASUSN550JV
 Share

Recommended Posts

היי זקוק לעזרה שלכם

May be an image of laptop, screen and text that says 'Recovery Your PC/Device needs to be repaired The application or operating system couldn't be loaded because Fe:NSys2wn Error code: Oxc000000e required file missing containserrors. You'll need to use recovery tools. you don'thave any installation media (like disc or USB device) contactyou PCadministrator PC/Device manufacturer. Press Enter to try again Press F8 for Start-up Settings'

סתם נקודה שרוצה לציין , לא יודע אם חשובה, זה קרה אחרי שהיה ממש קצת והשארתי את המחשב דלוק ולא חברתי למטען.

כחברתי והדלקתי אותו המסך הזה עלה .

עוד כמה דברים שאני רוצה לציין .

יש לי מדיית התקנה בדיסק און קי , אחרי שהתעסקתי עם הCMD בעזרת מדריכים מיוטיוב ואיזה מדריך ברשת מדיית ההתקנה לא עולה יותר .

אלא ישר עובר למסך הזה אחרי  הלוגו של היצרן  בבוט..

סיבת השגיאה כל הזמן משתנה .

המסך מהבהב בשולייים כזה

זה מדריך שפעלתי לפיו  

צרבתי מדיית התקנה נוספת על דיסק און קי אחר , והתקנה מתחילה אבל אז יש עיוות בתמונה כנראה איזה פס בכחול שנראה כזה בזגזג ושם זה נתקע..

עכשיו נסיתי להשתמש באותו דיסק און קי (השני שיצרתי ) וההתקנה לא עולה , אלא עובר ישרא למסך השגיאה ..

לחיצה על F8  רק עושה סוג שלל רענון לעמוד ולא מובילה לשום מקום .

תודה ענקית למי שינסה לעזור ..

מעניין אותי למה מדיית ההתקנה לא עולה , אין לי גישה עכשיו לCMD  לבצע פקודות אחרות שהוצעו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...