מישהו מכיר חנות שמוכרת פדים תרמיים באזור המרכז? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר חנות שמוכרת פדים תרמיים באזור המרכז?

Moon-Mage
 Share

Recommended Posts

אני צריך להחליף את הפדים התרמיים על הזיכרון של הGPU שלי ואני צריך פדים בעובי של 2מ"מ ו3מ"מ אבל לא מצליח למצוא בארץ כלום, למישהו יש מושג אם יש חנויות אלקטרוניקה או משהו שמחזיקות כאלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של amit14

לידע כללי,

איך יודעים שצריך להחליף פדים תרמיים?רק כי המעלות גבוהות?בדגמי הפרימיום הפדים איכותיים מספיק מראש,לא?

בכרטיסים של גיגהבייט(גם הכרטיסים שעולים מעל 2000$) הם בחרו לשים פדים טרמיים מהסוג הזול והגרוע ביותר שאפשר על הזיכרון מה שמוביל לטמפרטורות של מעל 100 מעלות לזיכרון ולthermal throttling, זה בעיקר תלוי בחברה וגיגהבייט חברה פח.
איך יודעים? פותחים GPU-Z ומסתכלים על הטמפרטורות במאמץ.
ואם זה יעניין מישהו אז הזמנתי בסוף מאליאקספרס.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amit14

אני צריך לדאוג עם ה3080 aorus Extreme שלי?כי לפי הafterburner הוא לא עובר את ה68 בזמן משחק (ללא oc).

החלפה של דברים כאלה מבטלת את האחריות אני מניח..לא עדיף פשוט לממש אותה במידת הצורך?

חד משמעית כן, יש לי את אותו הדגם.
מבחינת אחריות אני מניח שהם יגידו שזה מבטל, אין לי מושג והאמת שלא באמת משנה לי.
אל תסתכל על afterburner כי הוא מראה לך רק את הטמפרטורה של איזה חיישן רנדומלי באזור הליבה, תוריד GPU-Z ותסתכל על הזיכרון.

רק להבהיר, אני לא ממליץ לך לעשות את זה אם אתה לא מרגיש בטוח, אני אישית עשיתי את זה כי זה ממש עצבן אותי שכרטיס כל כך יקר עושה thermal throttling במשחקים עם מפלצתי כל כך ורק בגלל שהם התקמצנו על פאקינג פדים.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה תראה לפעמים ירידות בביצועים(מה שאני ראיתי) ויכול להיות שמתישהו השבבים של הזיכרון יפגעו(אין לי דרך אמיתית לדעת אם 100+ מעלות יגרמו לאילושהן בעיות לזיכרון בטווח הארוך).
אם אתה משחק שעה ביום בממוצע סביר להניח שנזק אמיתי לא ייגרם ורק תראה בקיץ מדי פעם נפילות ביצועים במשחקים מסוימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

בכלל יש עכשיו תופעה לא רק גיגהבייט מתקמצנים על הפדים ע"ע 3090 אבל לא רק. הזוי שצריך לקחת כרטיס חדש שעולה כל כך הרבה ולהתעסק איתו ככה. זה גם הרבה עבודה שמצריכה מוטוריקה עדינה כדי לא לגרום נזק לכרטיס. שאני פתחתי את הכרטיס שלי היה ממש שמן על הצ'יפים של הזכרונות וזה גם בעיה לספוג אותו. חוץ מזה שצריך לדעת להזמין את העובי הנכון ,איזה עובי הולך לאן בכרטיסים שצריכים 2 סוגי עובי וגם כמות כי לפעמים האריזות מטעות וצריך פי 2 עד 3 מהכמות שחשבת לפתוח כרטיס ולגלות שאין לך מספיק להחליף את הכל זה לא הכי כיף בעולם. לפעמים גם הפדים מגיעים יבשים ואז הם יותר מזיקים ממועילים צריך לדייק בחיתוך וההדבקה. פדים ברמה גבוהה הם דיי יקרים ופתיחה של הכרטיס להחלפת הפדים מחייבת החלפת משחה על הדרך.

העלות של הפדים \ הזמן של הפירוק \ ניקוי \ הדבקה זה משהו שצריך לקחת בחשבון שקונים כרטיס 3000 בסדרה הגבוהה. גם אם קונים כרטיס של זה לא מבטיח כלום ואפשר לגלות שהזכרונות מתחממים. 

האם אפשר לממש אחריות על כזה דבר במידה ומישהו פוחד להחליף פדים ולאבד אחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא הכל מגיע ככה, יש מספיק כרטיסים מסדרת 3080\3080TI שאין להם בעיות(לכל ה3090 יש בעיות חוץ מכאלו שמגיעים עם בלוק על שני החלקים).
עם ה3080TI שלי הזכרונות לא מתקרבים אפילו ל80 מעלות לעומת הגיגהבייט שבו הזכרונות עברו את ה100 ועכשיו קיץ ושהיה לי את הגיגהבייט היה חורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...