המהירים ביותר לגיימינג? מעבדי Core i9 11900K ו-Core i5 11600K בביקורת מקיפה - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המהירים ביותר לגיימינג? מעבדי Core i9 11900K ו-Core i5 11600K בביקורת מקיפה

djelectric
 Share

Recommended Posts

1. אם בקי אס פי המחיר של 5600X זול מאייבורי ב 200 ש"ח אז גם ה 11600 כנראה יהיה יותר זול ב 200 ש"ח מאייבורי. כנראה שמתי שה 11600KF יגיע לקי אס פי המחיר שלו יהיה בסביבות 1000 ש"ח כמו שכתבתי למעלה.

2. לעצם הטענה שההפרש הוא זניח בזה אני מסכים וכבר כתבתי בהתחלה שאני אישית מעדיף את ה 5600X על אף ההפרש במחיר, וזה מהסיבות שהזכרת. רק הגבתי על מה שנכתב למעלה שהמחיר של המעבדים יהיה אותו הדבר.

ההפרש בפלונטר הוא 1188 לאינטל לעומת 1354 ל5600 לדגמי הבוקס

נערך על-ידי Lavi 1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מעניין שדווקא ה11600K מצליח לפגר מאחורי ה5600 רק במעט (ממש מעט) אבל הוא גם יותר זול ממנו. לפחות בחול ההפרש בינהם עומד על 30 לטובת . ואם מוותרים על ה K, ההפרש הזה צומח לכמעט 80-90 דולר. ככה שהוא הופך לקצת יותר משתלם מה5600 מבחינת המחיר.
אבל עדיין לו בעיות חמורות של צריכת חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jackhammer

מעניין שדווקא ה11600K מצליח לפגר מאחורי ה5600 רק במעט (ממש מעט) אבל הוא גם יותר זול ממנו. לפחות בחול ההפרש בינהם עומד על 30 לטובת אינטל. ואם מוותרים על ה K, ההפרש הזה צומח לכמעט 80-90 דולר. ככה שהוא הופך לקצת יותר משתלם מה5600 מבחינת המחיר.
אבל עדיין לו בעיות חמורות של צריכת חשמל.

לא הוא לא, כי אתה צריך: ספק יותר רציני, יותר רציני ולוח יותר יקר.
אולי בחו"ל אם קשה למצוא את ה5600X זה רלוונטי, אבל בארץ שיש אותו בכל החנויות באמת שאני לא רואה שום סיבה לקנות מעל ל11400F.
רק צריך שAMD יוציאו 5600 בלי X ואז תקנה רק אם אתה צריך מעבד גרפי מובנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאות ממש מוזרות.. . Hardwae unboxed וgamernexus קיבלו תוצאות יותר גרועות מדור קודם ובטח מamd.

מוזר שאצלך בביקורת נראים כזה טוב. הם קראו למעבד pathetic וsh*t.

נראה מוזר כשרוב המבקרים קיבלו תוצאות גרועות בגיימינג ופרודקטיביטי.

תוצאות מממוצעות של 10 משחקים לפי hardware unboxed:

5900x 201fps

5800x 197 fps

10900k 196fps

11900k 192fps

נערך על-ידי st379
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jackhammer

אתה צודק אבל לא דיברתי עם המסביב. דיברתי רק על המחיר של המעבד עצמו.

מה הכוונה 5600 בלי הX?
מה ההורדה של הX תעשה? הרי ה5600X כבר מגיע ללא כרטיס גראפי מובנה...

אין קשר בין הX לבין כרטיס גרפי מובנה, עד היום מהדור הראשון של רייזן היה מעבד בלי X שהיה זול יותר והתדרים שלו היו נמוכים יותר והיה מעבד עם X שהיה יקר יותר עם תדרים קצת גבוהים יותר, כמעט תמיד היה עדיף לקנות את המעבד ללא הX.

ציטוט של st379

תוצאות ממש מוזרות.. . Hardwae unboxed וgamernexus קיבלו תוצאות יותר גרועות מדור קודם ובטח מamd.

מוזר שאצלך בביקורת אינטל נראים כזה טוב. הם קראו למעבד pathetic וsh*t.

נראה מוזר כשרוב המבקרים קיבלו תוצאות גרועות בגיימינג ופרודקטיביטי.

תוצאות מממוצעות של 10 משחקים לפי hardware unboxed:

5900x 201fps

5800x 197 fps

10900k 196fps

11900k 192fps

זה מאד תלוי במשחקים שאתה בוחר.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של st379

חלק מהמשחקים זהים והתוצאות שונות.

יש הרבה גורמים שיכולים להשפיע 😕 לדוגמה: איפה בדיוק אתה בודק, כמה זמן הבדיקה(ככל שעובר יותר זמן המעבדים של מתרסקים) מה הקירור שאתה משתמש בו, מה ההגדרות הגרפיות המדויקות שבהם הבוחן השתמש וכהנה וכהנה.
כמו שכתבתי כבר בדיונים האלו אני אישית חושב שההשקה הזאת היא ביזיון יוצא דופן ומכל ההשקה הזאת רק ה11400F רלוונטי וגם זה רק כי לא מתחרה במגרש הזה וזה גם אם מסתכלים על התוצאות פה.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

יש הרבה גורמים שיכולים להשפיע 😕 לדוגמה: איפה בדיוק אתה בודק, כמה זמן הבדיקה(ככל שעובר יותר זמן המעבדים של אינטל מתרסקים) מה הקירור שאתה משתמש בו, מה ההגדרות הגרפיות המדויקות שבהם הבוחן השתמש וכהנה וכהנה.
כמו שכתבתי כבר בדיונים האלו אני אישית חושב שההשקה הזאת היא ביזיון יוצא דופן ומכל ההשקה הזאת רק ה11400F רלוונטי וגם זה רק כי AMD לא מתחרה במגרש הזה וזה גם אם מסתכלים על התוצאות פה.

גם בבלנדר התוצאות של Gamer ו hardware unboxed פחות טובות.

הם מאד אמינים ואני מוצא את התוצאות באתר משונות. אולי כדאי להריץ אותם שוב.

המעבד הזה צעד אחורה מבחינת ביצועים בגיימינג ופרודקטיביטי. זה הבולדוזר לייק של . שלא נדבר על 300 וואט צריכת חשמל.

נערך על-ידי st379
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

יש הרבה גורמים שיכולים להשפיע 😕 לדוגמה: איפה בדיוק אתה בודק, כמה זמן הבדיקה(ככל שעובר יותר זמן המעבדים של אינטל מתרסקים) מה הקירור שאתה משתמש בו, מה ההגדרות הגרפיות המדויקות שבהם הבוחן השתמש וכהנה וכהנה.
כמו שכתבתי כבר בדיונים האלו אני אישית חושב שההשקה הזאת היא ביזיון יוצא דופן ומכל ההשקה הזאת רק ה11400F רלוונטי וגם זה רק כי AMD לא מתחרה במגרש הזה וזה גם אם מסתכלים על התוצאות פה.

מסכים איתך שיש שוני בין הבדיקות בחול למה שליאור מראה... קצת מוזר. 

אבל אני בכל זאת חושב שה11600k נותן פייט יחסית טוב בביצועים מול ה5600x. 

המחיר טיפה יותר זול אבל אם מוותרים על הk ההבדל נהייה משמעותי. בנתיים אין לאמד מענה בצורה של 5600 בלי x (כמה זה כבר יוריד במחיר?)

בעיות הצריכה שלו זה עניין אחר שבאמת פוגעות בכדאיות שלו מבחינת פתרון כולל. אבל אם מסתכלים שניה נטו על ביצועי , ה11600 נותן אחלה פייט ל5600. 

דרך אגב, משחקים זה לא כזה מעניין. אם תשימו לב שברוב המשחקים הפער בין המעבד הכי חזק להכי חלש הוא יחסית זניח...

בגלל זה בבדיקות של עדיף לתת יותר בנצ׳ים של קומפרס ודיקומפרס של קבצים, קידוד בפורמטים שונים, בלנדר, סינבנצ׳ וכאלה... מה שבבדיקה של ליאןר מאוד חסר...

נערך על-ידי jackhammer
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה 11600 בלי K עם לוח זול אז סבבה, אבל אז אתה יכול כבר לרדת ל11400F שייתן כמעט אותו דבר בהרבה פחות(ולכן הוא גם לדעתי המעבד היחיד ששווה לקנות מההשקה הזאת).
הI5 עם הK הוא לא זבל מוחלט או משהו, הוא מאד חם וצריך לוח וקירור יקרים והוא עולה אותו דבר כמו מעבד שנותן בערך אותו דבר ולא צריך או לוח יקרים אז הוא פשוט לא רלוונטי, אם ה11600KF היה עולה 850 שקל אז בהחלט היה על מה לדבר.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

11600k קיבל ביקורות לא רעות אבל את ה11900k קטלו. גם ה11700k מפסיד בחלק מהמשחקים לדור הקודם בanandtech.

אם אתה צריך 8 ליבות הדור הקודם עדיף וגם צורך פחות חשמל. אני לא מבין איך באתר המעבדים האלה נראים כזה טוב. בקיצור או סדרה 10 או למי שצריך מעל 6 ליבות.

נערך על-ידי st379
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה רואה שם זה TDP.
TDP מתייחס לכמות החום המינימלית שהקירור של המעבד צריך לסלק.
כלומר בדוגמאות שהבאת 2 המעבדים בעלי TDP של 65W, זה אומר שהקירור שלהם צריך להיות מדורג ככזה שיודע לסלק 65W של חום (לפחות).

צריכת חשמל של המעבד צריכה להמדד בשעת הפעולה. לרוב זה מתבצע ע"י תוכנה כזאת או אחרת.
לשאלת איך יודעים? בביקורות של מגוון סוקרי החומרה באינטרנט מופיעה הנתון הזה.
כשהם מעמיסים על המעבד הם מודדים דברים מסויימים כמו טמפרטורה, מתחים, צריכת חשמל, וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...