איך החיבור מהקיר בבזק פייבר מותקן? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

    שלום אורח/ת!

     
    שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

    החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

    לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

איך החיבור מהקיר בבזק פייבר מותקן?


N.R
 Share

Recommended Posts

שלום, שאלה למי שכבר הפעיל אצלו.

האם החיבור מהקיר בנקודה שבזק מתקינים  זה חיבור ישיר של כבל Ethernet או שלם עד למודם או עוד ממיר?

אם מדובר בקו Ethernet האם הקו עובר בקידוד מיוחד שדורש מודם מסוים?

מנסה להבין אם אוכל פשוט לחבר ראוטר כגון tp-link vr900 v3 שזכור לי שמתאים לחלק מטכנולוגיות הפייבר ובודק אם זה יספיק לי.

תודה מראש.

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה @garadi_s על העדכון. מעריך מאוד.

רק שאלה על איך הוספת את שם המשתמש והססמה?

(זכור לי שהאופציה להגדיר חייגן בtp-link vr600 ושאר הסדרה זה רק חייגן vdsl או adsl)

 

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של garadi_s

אני התחברתי השבוע אליהם עם ספק של בזב"ל (לקוח ראשון ונכון לעכשיו היחידי בקריית מלאכי 🙈🙉🙊 ),

ההתקנה עלתה לי 450,

בינתיים האופציה שיש זה או הראוטר BE שלדעתי לא הכי שווה כי בתור ראוטר הוא פח אשפה אחד גדול!, (היה אולי יותר נחמד אם תיהיה אפשרות לקבל מהתשתית מתאם סיב אופטי לחיבור rj45 על מנת לחבר נתב מחברה אחרת באופן פרטי במקום הראוטר be שמאוד מאוד מוגבל באפשרויות שלו כמו ביטול BCYBER, הגדרת dmz, שינוי scope לאחד אחר נורמלי יותר, שינוי dns של גוגל, בינתיים אני עובד עם פתרון mesh חיצוני ולא של בזק),

 

 

שחייגתי אל התמיכה הטכנית של בזק אמרו לי שיש עוד דגם מסויים שהם כן עובדים איתו אבל לא מצאתי שום דבר חוץ מחוברת הוראות באינטרנט, צירפתי PDF עם 3 דגמים מורשים בבזק, הדגם האחרון ברשימה אמרו לי שהוא זה שתופס,

 

סוג החיבור של התשתית של בזק זה GPON ONT SC APC (החיבור שבמסגרת הירוקה ולא הכחולה!!!!)

 

העניין עצמו שאם אני יחבר משהו אחר אז אמרו לי בתמיכה שלא יוכלו לעזור לי אם יהיה לי תקלות,

עוד עניין, בזק רק בהתחלת הדרך ואין לתמיכה הטכנית שלהם תשובות בנוגע לאיך שזה עובד אז יוצא מצב שאם אתה קונה מתאם סיב אופטי שמתאים לחיבור האופטי של בזק אתה לבד במערכה,

 

כבר חרשתי כמה מקומות באינטרנט לגבי מה שמתאים ומה לא,

מה שמצאתי אונליין עם משלוח עד נכון לעכשיו זה שני דגמים של ubiquiti ufiber שבאחד מהם יש לו אופציה לPOE, דגם אחד של Huawei ועוד אחד של ZTE,

 

קיים ראוטר מסוים של TP LINK עם חיבור GPON מתאים אבל אין שום דרך לקנות אותו אונליין.

ONU-WIFI---escrito_1200x1200.png

gpon.pdf 263.39 \u05e7\"\u05d1 · 5 downloads

 

 

 

עדכון:

 

היום קניתי מתאם סיב אופטי של TP LINK ביחד עם ראוטר VR600, חיברתי גם שני מתגים שעובדים בג'גהביט את כל הרשת הקיימת בבית, במקרה של הWIFI בבית אני עובד עם MESH חיצוני (3 קופסאות), הגדרתי את מה שצריך מבחינת פתיחת פורטים והקצאת IP לפי כתובת MAC, החלפתי SCOPE לאחד אחר שאני רגיל אלייו עוד מתקופת הTD-W9970 והכל עובד פיקס,

 

מחר אני אחזיר לבזק את הראוטר שלהם וסלאמת

IMG_20210321_205852.jpg

 

IMG_20210321_231058.jpg

אתה יכול לרשום את הדגם של המתאם או איפה קניתה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Shay2111

אתה יכול לרשום את הדגם של המתאם או איפה קניתה???

המתאם נקנה ממישהו ביד שניה, היה בשימוש חצי שנה ונשאר עוד שנתיים וחצי,

שאר הציוד נקנה מKSP,

אבל בעיקרון כל מתאם מסיב אופטי עם שקע SFP (ג'ביק) (ולא GPON או EPON) אל חיבור RJ45 יעשה את העבודה,

 

ציטוט של N.R

תודה @garadi_s על העדכון. מעריך מאוד.

רק שאלה על איך הוספת את שם המשתמש והססמה?

(זכור לי שהאופציה להגדיר חייגן בtp-link vr600 ושאר הסדרה זה רק חייגן vdsl או adsl)

 

 

בראוטרים של TP LINK יש אפשרות לכבות את הVDSL ועדיין להשתמש בחיבור PPPoE מתי שהראוטר מחובר אל יציאת "WAN/LAN4"

חפש בראוטר אפשרות שנקראת Operation Mode ושם תבחר בWireless Mode

 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

  • 1 חודש מאוחר יותר...
ציטוט של garadi_s

המתאם נקנה ממישהו ביד שניה, היה בשימוש חצי שנה ונשאר עוד שנתיים וחצי,

שאר הציוד נקנה מKSP,

אבל בעיקרון כל מתאם מסיב אופטי עם שקע SFP (ג'ביק) (ולא GPON או EPON) אל חיבור RJ45 יעשה את העבודה,

 

 

בראוטרים של TP LINK יש אפשרות לכבות את הVDSL ועדיין להשתמש בחיבור PPPoE מתי שהראוטר מחובר אל יציאת "WAN/LAN4"

חפש בראוטר אפשרות שנקראת Operation Mode ושם תבחר בWireless Router Mode

 

הי,

את ה-SFP צריך לקנות או שבזק מספקים אותו?

היום דיברתי איתם והם לא מבינים כלום או לא רוצים לספק מידע אבל כשהם כן דיברו על SFP זה היה רק בהקשר של הראוטר שלהם BE. אז השאלה היא מאיפה משיגים את ה-SFP ואיך מוודאים שהוא עם המחבר הנכון לסיב שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

  Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • צור חדש...

בראש החדשות:

מפתחים משחקים לקונסולה מתה – ומנצחים: הסיפור המפתיע של Goodbye Galaxy

מיזם צנוע לפיתוח משחק חדש עבור מערכת ה-Game Boy Advance של נינטנדו, 11 שנים אחרי שהפסיקו לשווק אותה רשמית, הפך לסיפור הצלחה מלהיב ב-Kickstarter - עם גרסאות משופרות שיהיו זמינות גם לאלו שאין בבעלותם את הקונסולה הניידת המצליחה מהעבר

חדש באתר