עזרה | ביוס לא מופיע במסך חדש שקניתי - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה | ביוס לא מופיע במסך חדש שקניתי

K1ko7
 Share

Recommended Posts

אם למסך יש ddc/ci, שזה מאוד סביר במסך חדש, הוא לא ידלק עד שהוא לא מקבל אות על החיבור שהוא נמצא עליו להידלק. אם למסך לוקח כמה שניות להידלק הגיוני שלא תראה את הBIOS, וכמו שנאמר המחשב עדיין יגיב לכפתורים ויכנס לתפריט של הBIOS.

יש לי גם מסך שמתנהג ככה של , ומה שאני עושה זה מדליק את המחשב ואז עושה ריסטרט ונכנס לביוס, ככה שהמסך נשאר דלוק, אם אני צריך לראות משהו בPOST.

לחילופין אתה יכול לכבות את הddc/ci בתפריט של המסך, אבל זה אומר שהוא לא יכבה את עצמו מיד כשמכבים את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של johnnybs

אם למסך יש ddc/ci, שזה מאוד סביר במסך חדש, הוא לא ידלק עד שהוא לא מקבל אות על החיבור שהוא נמצא עליו להידלק. אם למסך לוקח כמה שניות להידלק הגיוני שלא תראה את הBIOS, וכמו שנאמר המחשב עדיין יגיב לכפתורים ויכנס לתפריט של הBIOS.

יש לי גם מסך שמתנהג ככה של אסוס, ומה שאני עושה זה מדליק את המחשב ואז עושה ריסטרט ונכנס לביוס, ככה שהמסך נשאר דלוק, אם אני צריך לראות משהו בPOST.

לחילופין אתה יכול לכבות את הddc/ci בתפריט של המסך, אבל זה אומר שהוא לא יכבה את עצמו מיד כשמכבים את המחשב.

שווה לנסות לבדוק אם זה באמת זה.. איך מכבים את הddc/ci?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...