עובר לבית בו יש את כל טכנולוגיות הסיבים (אנלימיטד, פרטנר, סלקום). מה לבחור? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובר לבית בו יש את כל טכנולוגיות הסיבים (אנלימיטד, פרטנר, סלקום). מה לבחור?

Yaniv Shochat
 Share

Recommended Posts

אני אישית עם אנלימיטד ו015 והיו קצת בעיות בהתחלה אבל בזמן האחרון הכל סבבה.
הרבה אנשים אומרים שפרטנר הכי טובים, אבל אני אישית לא ראיתי הוכחות ברורות לכך.
סלקום עובדים רק עם נטויז'ן והיה לי ניסיון רע איתם אז אני אישית התרחקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזהיר מפני פרטנר, שירותי לקוחות מתחת לכל ביקורת, הובטח לי במוקד זיכוי כספי בעקבותיו ביצעתי רכישה בפועל עשו עליי תרגיל מספר 4.

בנושא בתור אחד שמחובר לרשת הסיבים אופטיים שלהם אני חווה המון ניתוקים בשעות מאוחרות של הלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של el3venS1x

מזהיר מפני פרטנר, שירותי לקוחות מתחת לכל ביקורת, הובטח לי במוקד זיכוי כספי בעקבותיו ביצעתי רכישה בפועל עשו עליי תרגיל מספר 4.

בנושא בתור אחד שמחובר לרשת הסיבים אופטיים שלהם אני חווה המון ניתוקים בשעות מאוחרות של הלילה.

מעניין. אני באינטרנט פייבר של פרטנר מזה כחודשיים שלושה. עד עתה אני מרוצה, מחשב שמחובר לנתב בקצה השני של הדירה באמצעות כבלי קואקס היסטוריים בקירות מגיע לרוחב פס 830 מגה, לא חווה ניתוקים בינתיים, והנסיון שהיה לי עם שירות הלקוחות היה טוב (אולי בגלל שעלי לא עשו תרגיל מס' 4?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

b

ציטוט של eliezer

מעניין. אני באינטרנט פייבר של פרטנר מזה כחודשיים שלושה. עד עתה אני מרוצה, מחשב שמחובר לנתב בקצה השני של הדירה באמצעות כבלי קואקס היסטוריים בקירות מגיע לרוחב פס 830 מגה, לא חווה ניתוקים בינתיים, והנסיון שהיה לי עם שירות הלקוחות היה טוב (אולי בגלל שעלי לא עשו תרגיל מס' 4?)

בוא נתחיל בכך שהובטח לי מול מוקדנית טלפונית לקבל זיכוי על המכשיר הישן וזהו היה התנאי לקניית מכשיר חדש. לתמימותי האמנתי למוקדנית והזמנתי מכשיר סלולרי חדש. ברגע שהגעתי לסניף בת״א לאיסוף מבחינתם לא היה ולא נברא והמוקדנית הכחישה שסיכמנו על כך טלפונית. נשארתי עם תשלום על שתי טלפונים עם ריביות של שוק אפור. 

שנית יכול להיות שהתשתית בדרך בן גוריון בת ים לא מתאימה כי כנראה זו הסיבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחתברתי  לפני יומיים לסלקום פייבר 1G , קצת מוקדם לתת חוות דעת אבל עובד טוב לבינתיים .
היה לי עד עכשיו 100 מגה של , וזה שיפור רציני , במחירים של היום לא כדאי עוד להחזיק חבילות פשוטות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של el3venS1x

b

בוא נתחיל בכך שהובטח לי מול מוקדנית טלפונית לקבל זיכוי על המכשיר הישן וזהו היה התנאי לקניית מכשיר חדש. לתמימותי האמנתי למוקדנית והזמנתי מכשיר סלולרי חדש. ברגע שהגעתי לסניף בת״א לאיסוף מבחינתם לא היה ולא נברא והמוקדנית הכחישה שסיכמנו על כך טלפונית. נשארתי עם תשלום על שתי טלפונים עם ריביות של שוק אפור. 

שנית יכול להיות שהתשתית בדרך בן גוריון בת ים לא מתאימה כי כנראה זו הסיבה

בגלל זה בדיוק מקליטים כל שיחה עם כל נותן שירות.. אין מה לסמוך על אף אחד שלא מקורב אליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך אפשרות תלך על פרטנר 
סלקום ואנלימטייד הם אותו הדבר בתשתית פרטנר עובדים בתכנולוגיה שונה

יש הרבה שיגידו שם טובים
אני אישית בסלקום ואין שם בעייה.  אין בסביבה שלי פרטנר. {תמיד תוכל להחליף ספק }

ממליץ לך במידה ואתה משתמש אם ראוטר שאתה קונה תבקש מתאם יחסוך לך תשלום חודשי על מודם ראוטר שלהם
תדגיש את זה לפני שאתה מזמין תכנאי אליך הביתה יש קבוצה בפייסבוק {ILFiber סיבים אופטיים} כדי לך להתיעץ שם ואולי גם תקבל שם תמיכה מאנשים שיש להם פרטנר או

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...