מפרט| לגיימינג עד 5500 מקסימום בצועים שאפשר לצואי במחיר הזה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט| לגיימינג עד 5500 מקסימום בצועים שאפשר לצואי במחיר הזה

dsfasdfa dsafsadf
 Share

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

5500 -6000 

2. מה שימושי המחשב (משחקים בלבד),

לא אבל שיריצץ האת המשחקים הכי כבדים כמה שנים קדימה 

3. האם יש צורך בציוד הקפי בנוסף למחשב (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

מסך\ מקדלת 

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? 

לא חשוב

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

אין 

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

הרכבת המחשב בחנות אם היא חינם

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

איפה שהכי זול ונותנים אחריות 

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט מועד קצר מעת הקניה)?

שמעתי שיש עליה במחירים אז בתכלס מתי שתמליצו

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire) או ביצוע אוברקלוקינג?

לא

11. האם ישנו ציוד היקפי קיים שיחובר? אם כן, איזה? (תחנת עגינה אם מחשבים ניידים \ מסך כזה או אחר)

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

כי מקסימום מינמום שאפשר!!!1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נשמע?

קודם כל מציע לך לשקול לבנות את המחשב לבד. אם יש לך ידע בסיסי במחשבים תוכל לבנות לבד בעזרת כמה מדריכים ביוטיוב. אם אין לך סבלנות כמובן שלא צריך ולרוב חנויות מרכיבות בחינם.

מבחינת ציוד היקפי הייתי מתאים לך מסך 1080P 144HZ \ 1440P 75HZ, פחות מכך לא ינצל את היכולות של המחשב שלך לתומן.

מקלדת הייתי מציע להביא משהו איכותי מאחר ואתה מתכוון להשתמש בה כל היום, עדיף לקחת משהו שנוח ליד שלך. מקלדות מכניות עם סוויצ'ים כחולים\אדומים\חומים לרוב מאוד פופולריות אצל הגיימרים. שמתי לך מקלדת סבירה עם הסוויצ'ים, הייתי מציע לבצע מחקר מעמיק יותר בנושא ולקחת משהו יותר רלווטני עבורך.

הלכתי פה על מפרט כמו שביקשת: מקסימום ביצועים מינימום הוצאות מיותרות. מה שכן לא ויתרתי על איכות החלקים. אולי תשלם 50 שקל יותר על ספק הכוח, אבל זה מוריד משמעותית את הסיכויים שישרף לך ספק הכוח וכתוצאה מכך גם חלק מהחומרה הנוספת במחשב.

הייתי מציע לבצע המהרה (אוברקלוק, OC) למעבד במידת הצורך. בעוד כמה שנים המעבד יהיה פחות רלוונטי (כמובן שאני מדבר על 5 ומעלה), ועל מנת להפיק ממנו את הביצועים המקסימליים לטווח הארוך, אוברקלוקינג זה דבר שמאוד יעזור. זה לא קשה או מבלבל היום, יש כפתור אחד שצריך להפעיל בBIOS והמעבד כבר יעשה את שלו, זה נקרא PBO או Precision Boost .

מאמין שתצטרך להחליף כרטיס מסך בעוד מספר שנים. הייתי מציע לך מהסדרה החדשה יותר, אבל עקב חוסר המלאי הם יקרים ולא ניתן למצוא אותם. אגב, מציע לך להזמין את המחשב מהר, גם הRTX2060 ששמתי לך פה הוא בהחלט מקרה נדיר שלא בהכרח יחזור על עצמו.

מפרט מSTARTPC

מעבד: 842 ₪ - * מבצע * - AMD Six Core Ryzen 5 3600X 4.4Ghz TRAY
קירור אוויר למעבד: 162 ₪ - * * - CoolerMaster Hyper 212 LED TURBO DUAL (2x120mm) - Black-Red
לוח אם: 349 ₪ - * מבצע * - B450M DS3H
זכרון: 350 ₪ - * מבצע * - 16G (2x8G) Ballistix-ELITE 3200Mhz CL16
כרטיס מסך: 1982 ₪ - * בהרכבת מחשב * - Gigabyte RTX2060 6G D6 Up to 1755Mhz OC DualFan
דיסק קשיח: 505 ₪ - * מבצע * - P2 1T CT1000P2SSD8 Read Up To 2400MB/s 5 Years Warranty
ספק כוח: 327 ₪ - 650W 80+ Bronze NE650M Modular
מארז: 199 ₪ - * חדש * - COUGAR MX330-G Tempered-Glass
מסך מחשב: 779 ₪ - * * - VIEWSONIC 24'' VX2458-P-MHD Gaming Monitor 1ms 144Hz Speakers
מקלדות גיימינג וסטים: 299 ₪ - Gamdias Hermes E2 Mechanical Brown Switch

מחיר סופי: למזומן / העברה בנקאית: 5794 ₪ 
לאשראי: עד 12 תשלומים 5909 ₪ או עד 36 תשלומים 6025 ₪

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dsfasdfa dsafsadf

תודה ...
אתה אומר שלא שווה לחכות כמה חודשים? 

יש קטע כזה שקורה בכל העולם, שאנשים תמיד רוצים לחכות עם קניית מחשב כי תמיד מתחדשים ומשתנים דברים.

רוב האנשים האלה בסופו של דבר לא יקנו מחשב או שיקח להם הרבה מאוד זמן.

אגב המחירים של כרטיסי המסך צפויים לעלות, אבל אי אפשר לדעת כלום בתחום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dsfasdfa dsafsadf

אוקי ואם אני מוכן לשקיע בכרטיס מסך מדור החדש איזה אתה ממליץ ?

אפשר גם RTX2070\RTX2080 אם תמצא בפחות מ3000 ש"ח, הם מעולים, גם ביד שנייה.

לגבי הסדרה החדשה RTX3060 וRTX3060TI מעולים, עקב התקציב הייתי מציע על RTX3060 שנמכר בסביבות ה3000 ש"ח (אמור לעלות 1000 פחות אבל אין מה לעשות, אין מלאי)

הכל תלוי במחיר שתמצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...