מחשב לא מזהה כרטיס מסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא מזהה כרטיס מסך

מני מור
 Share

Recommended Posts

היי, בניתי מחשב עם לוח את של גיגבייט דגם ga b75m d3v, כאשר אני משתמש בכרטיס המסך המובנה הכל בסדר, הבעיה היא שכשאני מחבר כרטיס מסך (1050 ti) המחשב פשוט לא קולט שהוא קיים, למרות שהמאווררים פועלים!  הכרטיס מסך עובד, בדקתי על מחשב אחר, המעבד גם פועל במחשב אחר עם אותו כרטיס מסך, ניסיתי גם לעדכן ביוס, וגם לשים ביוס ישן יותר, ניסיתי לכבות בביוס את הכרטיס המובנה, גם לא עבד, ניסיתי לשים ביוס ישן יותר, שום דבר לא עובד! כשאני מחבר את המסך לכרטיס זה פשוט לא מראה כלום. דרך אגב, זה גירסה של הlow profile, יכול להיות שזה קשור?

אני  אשמח לעזרה מהירה, אני תקוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמונות מצורפות

זה שהתושבת נראית בסדר, עוד לא אומר שה המצב.

על דרך השלילה, אם הכרטיס עובד בלוח אם אחר,

הבעיה היא בלוח אם הנוכחי.

מה הבעיה ? על פי רוב התושבת.

יכול להיות גם אספקת מתח לא תקינה ועוד כהנה וכהנה.

תנתק את הלוח מהמתח ותנקה את התושבת עם מגבון לח לתינוקות.

ממש תעביר את המגבון על כל המגעים של תושבת לכרטיס מסך

אפילו עם מברג שטוח קטן, בעדינות כמובן. לנקות, כן ?

תמתין שהכל יתייבש.

תחזיר את המתח ותעדכן.

נערך על-ידי A-10
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה אפשרויות שכדאי לבדוק לפני שפוסלים את הלוח:

1. זה אכן אפשרי שחיבור ה-PCIe לא תקין.

2. איזה יש לך? בדקת שהוא מתאים לכרטיס מבחינת צריכת חשמל ושהוא תקין?  ניסית לחבר אחר? האם לכרטיס יש יציאת מחבר Pcie6/8 שלא חוברה? 

3.ניסית לנתק את כבל ה-VGA (הכחול) שמחובר ללוח ולראות אם המסך מראה תצוגה מהכרטיס לאחר אתחול?

4.ניסית להחליף כבל HDMI ולבדוק חיבורים אחרים במסך/בכרטיס? יכול להיות שאחד החיבורים הללו לא תקין. 

5.האם ההרד דיסק חדש או שהייתה עליו כבר מע' הפעלה קודמת עם דרייברים/דרייבר של כ.מסך לפני שחיברת את הכרטיס? אם כן, האם הוסר הדרייבר הקודם עם תוכנת DDU דרך safe mode והאם הותקן דרייבר עדכני של Nvidia?  

נערך על-ידי niron
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, הספק כוח הוא של 450W ואני יודע שהוא מספיק. לגבי הכבלים, הכרטיס מסך הוא בגרסה של הlow profile, אז הוא לא מצריך חיבורי חשמל. ניסיתי כבר לנתק את חיבור הvga וזה לא עוזר, אין שום פוסט. אני יודע שהחיבורים תקינים כי ניסתי עם אותו כרטיס מסך, מסך וכבלים על מחשב אחר וזה עבד. ההרד דיסק היה עם מעכת הפעלה ודרייברים, אני ניסיתי רק להוריד את כל הדרייברים ידנית ולחבר וזה לא עזר (התקנתי אותם חזרה והם לא מזהים עכשיו שום כרטיס מסך). אתה אומר שצריך להסיר עם התוכנה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...