RAM ירד מ-32GB ל-16GB. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RAM ירד מ-32GB ל-16GB.

פבלו
 Share

Recommended Posts

ציטוט של N.R

אם לאפס את הביוס לא עזר, אז שווה לבדוק בביוס עצמו אופציה לניהול הבקר של הזיכרון. ממצב משותף שאמור לזרז זמני גישה לדברים אחרים. לא ממש נתקלתי בזה לאחרונה ואין לי היכרות רחבה עם זה, אני אומר מראש - אבל אולי יש אופציה של memory channel mode וצריך להגדיר אותו כ independent.  אני אחפש לפי הלוח אם שלך אם קיימת אופציה כזאת שם והיכן היא. מה שכן מוזר למה זה נדלק מעצמו אם זה קשור בכלל ולמה זה לא אופס כשאיפסת את הביוס. שוב זאת רק השערה. בנוסף וינדוס התחיל לעדכן ביוס דרך הwindows update במקרים מסוימים וזה יוצר בעיות, אולי קשור למה זה קרה באופן פתאומי.

עריכה : אני רואה ש16 גיגה שמור לך למערכת memory reserved. אני אחפש מה זה אומר ומה הפתרונות לכך. אבל שווה לחפש גם. הוא מזהה את הסלוט השני.

תודה רבה ענקית! אני גם אבדוק. אני רק אציין שלא אפסתי את הביוס עדיין או את ה-cmos. אני רק בדקתי מה קורה בביוס, לראות כמה שם רשום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לנסות דבר ראשון לאפס את הביוס. מזכיר רק אם יהיה צורך ולא ייתן לך להדליק את את המחשב -  להחזיר הגדרות של הכונן קשיח או הssd למצב הנחוץ (ahci או משהו אחר , וגם לבדוק secure boot (נראה לי קוראים לזה ככה, לא ליד המחשב הנייח).  שכן לפעמים זה מחזיר את זה למצב אחר ממה שהוגדר כשהתקנת את הוינדוס לראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...