מחשב למערכת מסחר - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למערכת מסחר

giladbi
 Share

Recommended Posts

אהלן

מישהוא יודע איפה אני יכול להשיג מערכת מורכבת לפי המפרט הזה:

Mother Board ASUS Pro WS C422-ACE Trippodo / PC21
CPU Intel W-2295 Mouser / Alternate / Mindfactory (DE) / B&H (US)
RAM Kingston KSM29RS8 / 8MEI Kingston *4
VENTIRAD CPU Noctua NH-U12A LDLC / MATERIEL.NET / Alternate
CPU WIPES Noctua NA-SCW1 LDLC
NVMe (Windows 10) Grosbill / Cybertek 760p 512 GB SSD or DC P4511 1 TB series (better)
NVMe (Sierra Chart) Intel DC P4801X 200 GB PC21 / Mouser series
GPU PNY P620 Alternate / LDLC / PC21 / MATERIEL.NET / inmac wstore
PSU Seasonic PRIME TX 650W LDLC / MATERIEL.NET
CASE be quiet! Dark Base 700 MATERIEL.NET / PC21 / LDLC / Alternate / Grosbill / Cybertek
OS

Windows 10 Pro for Workstations 64-bit

רוצה מישהו שגם ייתן אחריות

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שקתנה בארץ ממקום מסודר יגיע עם אחריות .

ככל שתיתן יותר מידע כך תקבל תשובה יותר טובה . 

אתה מדבר על  מחשב שמיועד למשתמש קצה  ?  צריך לבצע אנליזות מהירות ? 

מהמעט שיצא לי להיתקל, מי שמריץ חישובים של מסחר לעיתים נדרש בליבה אחת  או 2 כמה שיותר מהירה - הסתייגות חשובה - יש לי ניסיון מועט והוא לא מעודכן  .

אפשר קישור למקור ממנו קיבלת את המפרט הנ"ל  ?  

18 ליבות עיבוד עם 32 גיגה זה חוסר התאמה חריג ביותר אלא אם המעבד עם ה 18 ליבות נרכש רק בשביל 2-4 שעובדות במהירות גבוהה.

א' - מעבד intel i9-10980x הוא המקביל הישיר לXEON הנ"ל והוא זמין בחנויות בארץ 

ב' - מעבד ryzen 9-5950x יתן לך רק 16 ליבות אבל  ביצועים שאולי לא פחותים. צריך לבדוק מה התוכנות בהן אתה עובד והאם יש להם אופטימיזציה לAMD . לעיתים קרובות בחישובי DATA המעבדים של יותר יעילים . 

כמובן שאם אתה מקובע על הכיוון שהמליצו לך במקור  ולא רוצה להתפזר יותר מידי עם מידע מיחשוב חדש , 10980 הוא סטיה קלה הצידה ( ההבדל היחיד הוא שאין תמיכה בזכרון ECC ביחס ל , בהתחשב בכמות המגוכחת של הזכרון אני לא בטוח שהזכרון הוא המנה העקרית של המחשב ) 

אבל אם העומס הוא טורי ולא מקבילי, אולי מעבד כמו ה 10850k/10900k מספיק ומה שאתה רוצה זה שחנות שתסכים לעשות לך OC גבוה  .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה המפורטת

המקור הוא פה: https://trading-order-flow.fr/workstation/ הבחור מתמחה בהתאמת מחשבים למעררכת המסחר

העומס להבנתי הוא מקבילי (לוקחים את אותו המידע ומחשבים אותו במקביל בכמה חישובים שונים / גרפים שונים

בהחלט יש מצב שהוא לקח את המערכת לסופר קיצון, אבל המטרה היא שלא להיתקע בכלל במצבי עומסים (שוק ההון יורד 4% ויש עומס בכמות הפקודות הזורמת וכדומה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איני מוצא מספיק מידע כדי להמליץ על מעבדי , למרות שכן מצאתי אי אילו המלצות לגבי 3950/3900  אך ללא מידע תומך. 

הדרישה ל ECC הינה עבור יציבות מירבית לאורך הזמן , אך היא דורשת ככל הנראה פרמיה גבוהה .

למעשה המעבר מ 10980 ל 2295 הינו רק בשביל תמיכה ב ECC .

התחום של ה עם  ה 10980 יותר נגיש וזמין  מאשר

אני רואה שלפלונטר יש אפשרות להזמין דומים ויש לוחות רלוונטים אך המחיר של המעבד מוגזם מאוד.

שווה ליצור קשר ולבדוק פרטני .  סיכוי סביר שהם גם הרכיבו מערכות כאלה בעבר.

אם אתה באמת הולך על זה  אולי עדיף לרכוש את המעבד בנפרד מחו"ל , יכול לצאת חסכון של 5000 ש"ח או יותר . 

2195 עולה בפלונטר 12000 ש"ח , בזמן ש 2295 עולה בחול פחות מ 6000 ש"ח לפני מיסים וכו', אולי קצת בעיה כי זה מעל רף של 1000$ .

לוח  כמו WS C422 PRO/SE יתן לך את כל מה שאתה צריך .  למעשה גם לוחות אחרים של c422 יתנו לך מה שאתה צריך .

בכל מקרה , על 16 או 18 ליבות לא הייתי לוקח פחות מ 64 גיגה זכרון  , בתוך המערכת הזאת זה גם הכסף הקטן . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך הבנתי מה היתרון של מעבד הXEON היקר בטירוף לעומת מעבד הI9 המקביל שעולה משמעותית זול יותר

הEEC אם אני מבין נכון אומר שהמחשב לא קורס, אף פעם ?

אם אני מוכן להתפשר בגלל העלות, זה המקביל?

https://ksp.co.il/?ref=mobileToDesktop&uin=91211 טוב היה פה קישור לKSP שלא ידעתי שאסור אבל בכל מקרה אם אני מבין נכון המקבילה היא 

מעבד אינטל Intel i9 10920X 3.5Ghz 19.25MB L3 Cache s2066 - Box

איפה אני יכול לקבל הצעת מחיר?

נערך על-ידי giladbi
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית הייתי זורק כל מה שקראת באתר ההוא לפח בהתחשב במה שמופיע שם שאני פותח אותו.
סביר מאד להניח שמעבד R9 5950X יהיה יותר טוב בכל דרך וצורה מהxeon שנמצא שם וגם יעלה משמעותית פחות(והוא תומך ECC).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שמקביל ישירות ל w-2295 הוא intel i9-10980XE

היתרון היחיד של ה הוא תמיכה ב ECC .

ל i9-10920x יש רק 12 ליבות עיבוד פיזיות. לשני המעבדים הנ"ל יש 18 . 

KSP ואיבורי הן . בראש ובראשונה זה אומר שהמקצועיות של סניף אחד עלולה להיות שונה מאוד משל השני.

מניסיוני , גם הממוצע אינו מרקיע שחקים . 

מחשב כזה אני לא ממליץ לך לרכוש שם אלא במקום עם יותר יחס אישי ( יש כמה חנויות פחות זולות שמתמחות בחומרת קצה גבוה ) גם אם זה מוסיף כמה מאות שקלים למחיר . 

עקרונית אני מסכים עם moon-mage

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה קורה שאתה פותח את האתר, שאני פותח אותו אני מקבל Popup של הכחשת קורונה אז אוטומטית האתר הזה לא שווה כלום לדעתי.
בכל מקרה ה5950X משמעותית יותר מהיר בליבה בודדת מהמעבדים הנ"ל של והוא קצת יותר טוב בריבוי ליבות ברוב היישומים, למרות שיש לו שתי ליבות פחות, וכל זה במחיר משמעותית יותר זול מהxeon אבל בניגוד לI9 זה עם תמיכה בECC.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...