שאלות : לוח עם wifi או בלי (PCIE) , זיכרון יחיד 16G או 8Gx2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות : לוח עם wifi או בלי (PCIE) , זיכרון יחיד 16G או 8Gx2

teddy85
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם, 

אחרי 10 שנים על אייר החלטתי לרכוש מחשב שולחני, לכן אשמח לעזרתכם. 

אני מחפש לוח ל 5600X AMD ורציתי לדעת האם לרכוש לוח עם wifi/BT מובנה או לקחת כרטיס הרחבה נפרד.

ושאלה שניה לגבי , האם עדיין משתלם לקחת שני בנפח קטן (כמו שהיה לפני עשור)  או שזה לא משנה ועדיף ולקח יחיד בנפח גדול? (למקרה שארצה להרחיב בעתיד)

למקרה שזה חשבו השימושים שלי למחשב די בסיסיים קצת עריכת וידאו וסאונד, משחקים פשוטים (CK3 וכדומה), שני כוננים HD בגיבוי raid 1 ועוד שני כונני .

תודה מראש. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אלו השימושים שלך בשביל מה מעבד ב1500 שקל?
תמיד משתלם לקחת בכפולות של 2 עקב dual channel.
מבחינת האם עדיף מובנה או להוסיף כרטיס הרחבה הייתי אומר שאני אישית הייתי לוקח את האופציה הזולה יותר ואם שתי האופציות עולות אותו הדבר הייתי מעדיף מובנה.
מבחינת לוח אם, כל לוח אם שמבוסס על יספיק לך, אבל אני אישית לא הייתי לוקח לוח עם פחות מ4 חריצי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיווית לקבל ממך תגובה :)

אז לדעתך אני מגזים עם המעבד, הבנתי. אז 3600 או בכלל לקחת 10400f שזול  עוד יותר. 

למרות שאחרי ש coldfusion עשה עליהם כתבה לא מתחשק לי לרכוש .

בהתחשב בשימושים המינימליים שלי מה הכרטיס מסך שכדי לי לרכוש? ממה שראיתי בחנויות יש 1650 ב 1K+ הישן  ו 1030, 1050 שזולים ממנו בחצי (ולפי הביצועים חלשים ממנו בהרבה). 

אני מבין שהולכים להגיע כרטיסים mid חדשים אבל לא ידוע מתי (כמה חודשים?) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ה10400F יספק אותך, אבל אם אתה רוצה אז ה3600 הוא האופציה המתאימה לדעתי.
אני אישית הייתי הולך על כרטיס מסך ביד שניה, או מחכה קצת עם הקנייה כי כמעט בלתי אפשרי להשיג במחיר סביר כרגע, לשימושים שלך ה1060 6GB שאמור לעלות כ500 שקל ביד שניה(אחריי עליית מחירים :\) הוא אופציה סבירה או ה1650super אם תקנה חדש.
רק רציתי להוסיף שלדעתי כדאי לך לחפש לוח\כרטיס שתומך בwifi 6 כי זה כבר בערך באותו המחיר וההבדל במהירות מאד משמעותי(גם מאפשר חיבור לVR אם זה יעניין אותך), אבל כמובן שצריך גם ראוטר תומך בשביל לקבל את המהירות.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WIFI 6  🤔 , תודה.

אנסה להיות צרכן חכם ואקנה את הדבר הבא: 

לוח אם  : TUF B460-Pro ATX

מעבד : Intel i5-10400 עם גרפיקה מובנת UHD Graphics 630 (לבנתיים)

ולגבי כרטיס מסך אחכה לקיץ שיגיעו הכרטיסים החדשים והטירוף הראשוני מהם ירד מעט.

בנתיים אמשיך לשחק במשחקי האינדי שרצים אצלי על HD Graphics 4000 😋

Moon-Mage תודה רבה, כיף לחזור לפה ולפגוש חברי פורום כמוך שממשיכים לייעץ ולעזור לאנשים כמוני שנים על גבי שנים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...