משחק מחשב מומלץ לילד בן 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחק מחשב מומלץ לילד בן 10

megaeagle
 Share

Recommended Posts

אהלן.

הרכבתי לאחיין שלי מחשב גיימינג ואני מחפש משחקים שיאתגרו אותו (כרגע הוא מחשק באחד ממשחקי האינטרנט הפשוטים שאתה קונה חיות וכלי בכסף אמיתי ולא באמת עושה עם זה משהו)

אני מעולם לא הייתי רציני מדי (בן 34 כיום) אבל אני כן הייתי רוצה להראות לו משהו יותר מרשים ומורכב. לא חייב להיות חינוכי (בכלל), אבל כן צריך להיות מעניין, פשוט  מספיק לילד בן 10 עם אחלה ראש ויכולת טכנית גבוהה ועם גרפיקה שתביא ליידי ביטוי את היכולת של המערכת

עדיף לא אלים מדי.

תודה.

(מעולם לא הרגשתי יותר בומר בחיי מאשר בכתיבת פוסט זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב המשחקים עם הגרפיקה הטובה מיועדים לקהל בוגר ולכן כוללים אלימות או מיניות גרפית .

מרוצי מכוניות יכולים להציג את היכולות של המחשב  .

משחקי כמו elite dangerous או everspace גם יכולים להתאים . ( טרם שיחקתי בראשון  , לא יודע לגבי התוכן )

רוב המשחקים שאני הצגתי לבן שלי דווקא היו יותר עם דגש על local co op ו גיימפד ( למחשב שבסלון )  .

סדרת trine מוצלחת למדי  וכוללת פאזלים טובים . 2 הראשונים אינם תלת מימדיים והשלישי שכן דווקא פחות מוצלח אבל הגרפיקה מאוד יפה .

הרביעי גם מוצלח . לצידם יש את nine parchments אבל הוא כבר עם 0 פאזלים ופחות מעניין  , דווקא ממליץ לא לרכוש. 

אני מניח שמשחקי אסטרטגיה יכולים להתאים , קיים דיון נוסף בפורום לגבי משחקי אסטרטגיה לילדים בני 9-11 . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על הדיון שלך 😆.

בכל מקרה, בלי אנגלית ברמה סבירה אין הרבה סיכוי לדעתי אלא אם אתה הולך על RTS . 

( c&c וכו' , warcraft/starcraft  ) 

אבל עם האוכל בא התאבון , אני למדתי אנגלית מלארי , הגרסאות שהיה צריך לכתוב .

מה לגבי משחקי master of orion,  homeworld,endless space 

battletech של פרדוקס היה נחמד לדעתי ועם עלילה מהתחת  שעדיף לא להיות מסוגל לקרוא אותה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...