מסך אסוס שקניתי וקיבלתי קופסא שנסגרה מחדש - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך אסוס שקניתי וקיבלתי קופסא שנסגרה מחדש

chandler
 Share

Recommended Posts

מסך שנקנה ונשלח אליי מחנות בשם OR (אין מלאים אז נאלצתי ללכת עליהם) , הגיע אליי בקופסא בלי ידית, סלוטייפ של שסגר אותה ומדבקה לבנה עם הכיתוב "נפתח לצורך החלפת כבל חשמל"

יבואן של אותה חנות הוא ויז'ואל די.ג'י. (VISUAL D.G)

עכשיו ביררתי גם עם קיי אס פי וגם עם אייבורי שאלה 2 החנויות המוכרות והמרכזיות ביותר בארץ, נאמר לי שהיבואן שלהם הוא סרב פרו (SRVPRO)

בשיחה קצרה עם וויז'ואל, נאמר לי שזה הליך סטנדרטי של קבלת מלאי אמריקאי (ככל הנראה) והחלפת הכבל שיתאים לשקע אירופאי/ישראלי. ושאין לי מה לדאוג ושזה הדבר היחיד שנעשה שלשמו נפתח המסך אצל היבואן לפני הגעתו לאור פי.סי.

חייגתי גם לסרב פרו, נאמר לי שהם לא שמעו ולא מכירים על שום דבר כזה שהיבואן פותח מסכים ומחליף כבלים.

מה אתם אומרים? יצא לכם להיתקל במשהו דומה? פשוט להחזיר את המסך ולקנות מקיי אס פי (שהתגלה לי רק היום שהמסך הרצוי אכן קיים אצלם במלאי להזמנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בתהליך אותו יבואנים של ציוד בארץ - גם למסכים, גם למחשבים , לעיתים רבות גם לספקי כח.

המהלך מגיע מתקנות שמחייבות הספקה של כבל חשמל בתקן ישראלי עם ציוד מהסוג הזה. ויזואל לא שונה מיבואניות רבות אחרות בנושא ואין ממה לחשוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...