NVIDIA RTX 3060 עד $853 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NVIDIA RTX 3060 עד $853

כפיר
 Share

Recommended Posts

ציטוט של A.J

אני חושב שנמשיך לראות גם את החוסרים בדור הבא של הכרטיסי מסך, הפתרון היחיד זה שתצא חומרה יעודית לכרייה הרבה יותר יעלה מכרטיסי מסך שהמניירים יעברו לזה ואז שוק כרטיסי מסך יתייצב. אחרת נצתרך לעבור לשחק בקונסולות או שירותי הזרמת משחקים דרך הדפדפן כמו שיוצאים עכשיו.

זה לא יעזור כרטיס כרייה יעודיים 

אותם מכונות במקום יצור ייצרו כרטיסי כרייה 

מה שפנוי יקנו הכורים 

אין הם קונים עם כרטיסי מסך 

הפתרון שהמדינות צריכות לשים סוף למטבע שרק גורם נזק כלכלי 

אנשים יפסידו הון על מטבע יורד 

25,000,000$  עולה חשמל ליצר מטבע דיגיטאלי ביום אחד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ציטוט של כפיר

זה לא יעזור כרטיס כרייה יעודיים 

אותם מכונות במקום יצור כרטיסי מסך ייצרו כרטיסי כרייה 

מה שפנוי יקנו הכורים 

אין כרטיסי מסך הם קונים מחשבים ניידים עם כרטיסי מסך 

הפתרון שהמדינות צריכות לשים סוף למטבע שרק גורם נזק כלכלי 

אנשים יפסידו הון על מטבע יורד 

מסכים איתך שמטבעות הקריפטו הורסים את הכלכלה העולמית אבל איך שזה נראה הם לא הולכים לשום מקום. צריך שחברות גדולות יתחילו להוציא חומרה יעודית למיינירים אולי שמבוססים על שבבים אחרים במקום אלה שבכרטיסי מסך.

מה דעתכם בעוד כמה שנים נראה את רוב שחקני עוברים לשירותי הזרמת משחקים או שהבועה הזאת של המטבעות הדיגיטליות תתפוצץ כמו בשנים הקודמות?

נערך על-ידי A.J
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של כפיר

אוקיי וכמה עולה לייצר כורסאות עור? או תכשיטים? או מסכים? או שטרות כסף?
מעבר לזה שאני אישית במקום להפעיל תנור פשוט מפעיל איזה מיינר ברקע ומכסה את העלות של החימום.

ציטוט של A.J

מה דעתכם בעוד כמה שנים נראה את רוב שחקני PC עוברים לשירותי הזרמת משחקים או שהבועה הזאת של המטבעות הדיגיטליות תתפוצץ כמו בשנים הקודמות?

במשחקי תפקידים או משחקים בהם זמן תגובה הוא לא קריטי זה אפשרי, אבל במשחקים בהם אתה צריך תגובות מהירות זה לא כל כך ריאלי כרגע.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://blogs.nvidia.com/blog/2021/02/18/geforce-cmp/

יש בזה חדשות טובות אמיתיות לעתיד?בעוד מקום ראיתי שאנווידיה טוענים שלא מדובר רק בדרייברים,אלה במשהו חומרתי שיועתק גם לכרטיסים עתידיים..

או שיקח למיינרים כמה דקות וימצאו דרך לעקוף את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה עשו ב3060 ונהיה חכמים יותר עוד שבועיים שלושה שזה יהיה בשטח קצת ואנשים יתעסקו עם זה.
בסופו של יום נוידיה רוצה להרוויח כסף, אני מניח שהם מסובבים את זה כאילו הם בשביל ובפועל אלו ליבות שכנראה לא היו עובדות בתור ליבות למשחקים, או שהtensor cores נדפקו או שהליבה לא עומדת בתדר שצריך עבור כרטיס למשחקים.

ובקשר לכרטיסים המיועדים לכרייה, עד כמה שנראה הם ברמה סופר נמוכה ביחס לכרטיסים נוכחיים(רק בשביל לסבר את האוזן ה3060TI שלי מחזיק 60 MH/S באזור ה120W).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

לא יודע מה עשו ב3060 ונהיה חכמים יותר עוד שבועיים שלושה שזה יהיה בשטח קצת ואנשים יתעסקו עם זה.
בסופו של יום נוידיה רוצה להרוויח כסף, אני מניח שהם מסובבים את זה כאילו הם בשביל גיימרים ובפועל אלו ליבות שכנראה לא היו עובדות בתור ליבות למשחקים, או שהtensor cores נדפקו או שהליבה לא עומדת בתדר שצריך עבור כרטיס למשחקים.

ובקשר לכרטיסים המיועדים לכרייה, עד כמה שנראה הם ברמה סופר נמוכה ביחס לכרטיסים נוכחיים(רק בשביל לסבר את האוזן ה3060TI שלי מחזיק 60 MH/S באזור ה120W).

אז לא הבנתי מה הרעיון אם אלו המספרים...

הם בונים על זה שהכורים מטומטמים או סתם רוצים יח"צ טובים מכאלה שלא מבינים כלום בכרייה(כמוני למשל)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amit14

אז לא הבנתי מה הרעיון אם אלו המספרים...

הם בונים על זה שהכורים מטומטמים או סתם רוצים יח"צ טובים מכאלה שלא מבינים כלום בכרייה(כמוני למשל)?

אולי הם יהיו זמינים יותר וזולים יותר, אין לי מושג.
נהיה חכמים יותר עוד כמה שבועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה ממש לא יעזור מכמה סיבות:
1. הכרטיסים האלה מסורסים מבחינת שימוש בדברים אחרים שהם לא כרייה. זה אומר שעל המוצר הזה מתחרים רק מיינרים ועל המוצר של הגיימרים מתחרים גם וגם מיינרים, שכידוע יקנו כל דבר שיש במלאי כל עוד יהיה כל כך משתלם לכרות מטבעות.
ברגע שכבר לא יהיה משתלם לכרות (וזה יגיע מתישהו - או שהמחיר ירד או שהקושי יעלה כל כך שהתפוקה כבר לא תשתלם מבחינת החשמל ושאר העלויות), אף אחד לא ירצה לגעת בכרטיסים האלו כי אין מה לעשות איתם! זה יוצא שנווידיה מהצד שלה הורגת 2 ציפורים במכה. ככה היא גם נראית כאילו אפכת לה מהגיימרים והיא מנסה לעזור להם לקבל את המוצר שהם רוצים וגם היא הורגת את שוק היד 2 של כל אלה שירצו לשדרג לדור הבא.

2. מגבלה תוכנתית בדרייבר זאת בדיחה. גם בעבר (אם אני לא טועה בדור 10) הייתה מגבלה תוכנתית והיא נעקפה בקלות ע"י דרייבר מקוסטם.

3. גם אם איכשהו המגבלה בדרייבר באמת תחזיק ותהיה בלתי ניתנת לעקיפה, העובדות בשטח מעידות על זה שפסי יצור הולכים ומתייעלים ככל שהזמן עובר. בגלל שיש ביקוש כל כך גבוה לכרייה, מיינרים קונים כל מה שזז. זה אומר שהכרטיסים האלה כנראה יחטפו, מה שאומר שנווידיה, כדי לעמוד בדרישה הגבוהה לכרטיסי כרייה, יצטרכו "לגנוב" ליבות מפסי יצור של כרטיסי גיימינג רגילים כדי לעמוד בדרישה הזאת.
זה קרה בעבר עם שהיית יכול לשחרר ליבות נעולות, ואפילו עם ליבות כבויות שהיית יכול להדליק דרך ביוס מקוסטם (פעולה די פשוטה).
לי אישית זכור כרטיסי מסך של אמד שהיית יכול לשדרג עם ביוס חדש לכרטיס שעלה בכמה מאות דולרים יותר אבל זה נכון גם לגבי נוודיה גם אמד וגם .

שורה תחתונה, "לחכות ולראות" לא עולה כסף, הלוואי ואני טועה אבל לא הייתי תולה תקוות במהלך הזה....

נערך על-ידי jackhammer
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד בטוח בישראל לא משתלם לבנות חוות שרתים 

ללא מי שישלם עלייך חשמל וחומרה .

המטבע הוירטואלי רק גורם נזקים כלכליים 

פוגע בגיימרים 

פוגע בכל ענף המחשבים לבית ולעסק כי הביקוש מעלה מחירים 
עולה בחשמל 25,000,000$  ליום 

מעניין ליבואני מחשוב לישראל יש חוות כרייה ?

ל- TMS יש חוות כרייה לביטקון 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של כפיר

דבר אחד בטוח בישראל לא משתלם לבנות חוות שרתים 

ללא מי שישלם עלייך חשמל וחומרה .

המטבע הוירטואלי רק גורם נזקים כלכליים 

פוגע בגיימרים 

פוגע בכל ענף המחשבים לבית ולעסק כי הביקוש מעלה מחירים 
עולה בחשמל 25,000,000$  ליום 

מעניין ליבואני מחשוב לישראל יש חוות כרייה ?

ל- TMS יש חוות כרייה לביטקון 

תגיד, למה אתה מרגיש צורך לדבר אם אתה לא מבין כלום בנושאים שעליהם אתה מדבר?
פוגע בגיימרים? צודק, הדבר הנכון היחיד שרשום בפוסט שלך לדעתי.
פוגע בענף המחשבים? מאיפה הקרצת את הקישקוש הזה? מכירות של כל דבר שקשור למחשבים נמצאות עכשיו בall time high, הבעיה המרכזית היא בעיית אספקה עולמית שנגרמה בחלקה עקב וירוס(שגם מאד הגדיל את הצריכה של מוצרי מיחשוב).
המספר שאתה זורק הוא חסר משמעות לחלוטין, לא רק כי בכלל לא הבאת סימוכין למספר הזה, אלא בעיקר בגלל שאין שום קונטקסט ובגלל שזה לא רלוונטי לכלום כי אתה לא יכול להגיד לאנשים מה לעשות עם המשאבים שלהם.

ולצורך העניין אף אדם שפוי לא כורה עם חומרה למשתמשים רגילים אלא רק עם ASICים ספציפיים לביטקוין;
רוצה להאשים מטבע מסוים בעלות כרטיסי המסך שלך? תאשים את הEthereum או Ravencoin שקפץ עכשיו.

הבעיה פה היא(שוב) בעיקרה בעייה של אספקה, ייצור הwaferים העולמי פשוט לא מספק את הצורך ולוקח שנים להגדיל אותו אדרבא ואדרבא במהלך פנדמיה עולמית.

עריכה: רק להוסיף משהו בקשר ל3060 כבר בדקו אותו עם ravencoin והוא לא מוגבל שם, רק הeth מוגבל אז משם לא תבוא הישועה(מעבר לזה שכמו שכבר כתבתי הכרטיסים לכורים הם מזעזעים לכרייה).

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

עריכה: רק להוסיף משהו בקשר ל3060 כבר בדקו אותו עם ravencoin והוא לא מוגבל שם, רק הeth מוגבל אז משם לא תבוא הישועה(מעבר לזה שכמו שכבר כתבתי הכרטיסים לכורים הם מזעזעים לכרייה).

באמת?? חחח איזה בדיחה המהלך הזה.... 

יש לינק לידיעה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jackhammer

באמת?? חחח איזה בדיחה המהלך הזה.... 

יש לינק לידיעה הזאת?

ידיעה בקשר לravencoin או לזה שהכרטיסים האלו מזעזעים לכרייה?
בקשר לביצועים של ה3060 עם מטבעות תסתכל פה.
בקשר לזה שהכרטיסים החדשים מזעזעים לכרייה אז ה3060TI שלי עם 60% power (אזור ה120W) עושה בערך 55-60MH/s.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

500 דולר בשביל כרטיס נכה. אני זוכר שכשקניתי את המחשב כולם אמרו שעדיף לחכות כי הדור הבא מעבר לפינה. אני מרגיש בר מזל שאני מחזיק ב2070 סופר כרגע. שיהיה על מה לשחק עד שה3080 יגיע, אולי ביוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...