שילמתי על תשתית אינטרנט שלא השתמשתי בה במשך תקופה בטעות. כיצד יש לפעול על מנת לקבל החזר? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שילמתי על תשתית אינטרנט שלא השתמשתי בה במשך תקופה בטעות. כיצד יש לפעול על מנת לקבל החזר?

nissim tr
 Share

Recommended Posts

שלום רב לחברי הפורום הנכבדים

לאחר מעבר דירה עברתי מתשתית הוט לתשתית של .
המשכתי לקבל חיובים על תשתית וסברתי בטעות שזה התשלום עבור התשתית בבית של ההורים שלי, שעליה שילמתי בעבר.
מסתבר שההורים שילמו על התשתית שלהם בעצמם, ואותי חייבו על התשתית בבית שעזבתי. כבר תקופה ארוכה. בתקופה זו הייתי מחובר לתשתית של .
בהוט טוענים שלא הייתה בקשת ניתוק ושהציוד שלהם אצלי ומבינתם כל התקופה הזו הם נתנו לי שירות.
כנראה אוכל לקבל איזשהו אישור מבזק/בזק בינלאומי שבתקופה זו גלשתי עם שם המשתמש שלי על תשתית של

אם למישהו יש רעיון מה בדיוק לעשות על מנת לקבל איזשהו החזר או פיצוי אשמח.

בברכה,
ניסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nissim tr

בהוט טוענים שלא הייתה בקשת ניתוק ושהציוד שלהם אצלי ומבינתם כל התקופה הזו הם נתנו לי שירות.

זו שאלת המפתח. הייתה או לא הייתה בקשת ניתוק? אם לא ביקשת להתנתק, מה אתה רוצה מהם? הם סיפקו שירות לדירה הישנה? אם כן, אז מבחינתם - הם בסדר ומגיע להם תשלום על כך. זה שהשתמשת או לא - לא עניינם.

גם זה שגלשת על תשתית לא אומר דבר - כי שום דבר לא מונע להיות מנוי במקביל על תשתיות שונות, אפילו באותה דירה - בטח בדירות שונות.

לדעתי אפשר לתקוף את זה מכיוון קצת אחר - אם ברשומות של מופיע שיוך לפרטי המשתמש אצל הספק (בחיבור ללא חייגן זה מחויב המציאות שזה יהיה כך), ואם אתה יכול להראות שפרטי המשתמש המופיע אצלם החל מתאריך מסוים בוטל/הוקפא/עבר לתשתית אחרת - אז תוכל לטעון שלא נעשה שימוש בתשתית ולבקש זיכוי. אבל, שוב, אם אתה לא יכול להוכיח שהגשת בקשת ניתוק במועד, אתה תלוי ברצון הטוב שלהם.

האם מישהו גר בבית שעזבת? מישהו השתמש שם בתשתית? שילם עליה?

נערך על-ידי QttP
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אם לא הייתה בקשה לניתוק (אתר נתק לא נחשב, לפי תקנון האתר זה על אחריותך לבדוק שהבקשה התקבלה בחברה), אז אין מקום לזיכוי וזאת בעיה שלך, כי לחברות תקשורת לא אכפת אם אתה משתמש בשירות שלהן או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...