ביטול שיוך NAT בהוטנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטול שיוך NAT בהוטנט

Reaperberri
 Share

Recommended Posts

פעם הצלחתי לבטל את השיוך NAT שהוטנט שמים (שהאייפי שמוצג לי בראוטר הוא לא האייפי המוצג לי באתרים של בדיקת אייפי, ולכן אי אפשר לפתוח פורטים),

אבל לאחרונה חזר לי אייפי מאחורי Double NAT, ולאחר אין ספור שיחות איתם, אין שום נציג שמבין על מה אני מדבר, חוץ מאחד שאמר לי שזו מדיניות חדשה שאי אפשר לקבל יותר כתובת אייפי בלי שיוך NAT, אלא אם מורידים את המהירות (אני כרגע ב 500Mbit)

למישהו יש פתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Reaperberri

פעם הצלחתי לבטל את השיוך NAT שהוטנט שמים (שהאייפי שמוצג לי בראוטר הוא לא האייפי המוצג לי באתרים של בדיקת אייפי, ולכן אי אפשר לפתוח פורטים),

אבל לאחרונה חזר לי אייפי מאחורי Double NAT, ולאחר אין ספור שיחות איתם, אין שום נציג שמבין על מה אני מדבר, חוץ מאחד שאמר לי שזו מדיניות חדשה שאי אפשר לקבל יותר כתובת אייפי בלי שיוך NAT, אלא אם מורידים את המהירות (אני כרגע ב 500Mbit)

למישהו יש פתרון?

רוצה טיפ ממני אם כן תשקול לעבור לבזק בינלאומי ואז לא תהיה לך את הבעייה הזאת יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אלכס גרנשטיין

בבזק בינ לאומי יש 500 מגה למה אין? או שאתה מתכוון לבזק ואם כן אז אכן 

תגיד מי התשתית והספקית האינטרנט שלך שנדע איך לסייע

תשתית , ספק הוטנט

באתר של בינלאומי אני רואה עד 200, אתה בטוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Reaperberri

תשתית הוט, ספק הוטנט

באתר של בזק בינלאומי אני רואה עד 200, אתה בטוח?

אני מבטיח לך שבבזק בינלאומי יש 500 מגה במילון אחוז אם לא היה היתי אומר לך זאת אבל יש להם 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Shlomi Davidson

כדי לצאת מהNAT בהוטנט תבקש להפעיל שירות סינון אתרים, תקבל כתובת שתתחיל ב5.29..

לבזק בינלאומי יש מסלול 500/12, המחיר הוא 39.90 ש"ח.

עשיתי את זה כבר, עשו לי את השירות ועדיין נשארתי עם אייפי שמתחיל ב 100, לכן ביטלתי את זה.

הפתרון של כנראה היחידי שיעבוד, וכנראה שגם אקבל איתו פחות פינג במשחקים, אבל אני ממש מרוצה מהמהירות שאני מקבל מהוטנט, לא יורד לי מ 450Mbit אפילו, ואין לי עם מי להשוות חוות דעת לזה באיזור שלי :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Reaperberri

עשיתי את זה כבר, עשו לי את השירות ועדיין נשארתי עם אייפי שמתחיל ב 100, לכן ביטלתי את זה.

הפתרון של בזק כנראה היחידי שיעבוד, וכנראה שגם אקבל איתו פחות פינג במשחקים, אבל אני ממש מרוצה מהמהירות שאני מקבל מהוטנט, לא יורד לי מ 450Mbit אפילו, ואין לי עם מי להשוות חוות דעת לזה באיזור שלי :(

אתה בטוח שהפעילו? אני יודע מנסיון של הרבה פעמים ששיוך לסינון אתרים העביר לפול של 5.29..

מאיזה איזור אתה? אני עם תשתית וספק בזב"ל מקבל אחלה מהירויות כל היום באיזור הקריות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Shlomi Davidson

אתה בטוח שהפעילו? אני יודע מנסיון של הרבה פעמים ששיוך לסינון אתרים העביר לפול של 5.29..

מאיזה איזור אתה? אני עם תשתית הוט וספק בזב"ל מקבל אחלה מהירויות כל היום באיזור הקריות..

כן, השירות עבד וחסם לי אתרים ועדיין הייתי עם אייפי 100

אני מירושלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...