שאלות ועזרה בקניה מ NEWEGG - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות ועזרה בקניה מ NEWEGG

ravnadal
 Share

Recommended Posts

באיזה חברת שילוח הם משתמשים? אני לא רוצה להיתקע עם דברים כמו UPS - DHL שאח"כ מסתבר שאתה צריך לשלם קנס על שחרור מכס.

חוץ מזה שמעתי שיש איזה מכס כלשהו שעשו בארצות הברית שמייקר את החלקים שהם מזמינים מסין. האם זה ייפגע גם בלקוחות הכלל עולמיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קיבלתי פעם אחת במונית של gett ופעם אחרת במשלוח של UPS, אבל בכל מקרה התשלום שאתה באתר הוא התשלום המלא והסופי ולא תצטרך להוסיף אפילו שקל אחר כך.

זה פגע בשנייה שזה נכנס, המחירים עלו ב25%~ באותו רגע וממשיכים לעלות מאז.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבר הזמנתי מח"ול כמה פעמים (לא אמזון\ניואגג) ונשלח לי דרך EMS \ DHL \ UPS בחלק מהמקרים עצרו את המוצר במכס

ואמרו לי שאני צריך לשלם עמלה על שחרור מהמכס , אגרת מחשב , דמי , אגרת בטחון, דמי טיפול ושחרור עמילות מכס וכו' המיסים שהייתי צריך לשלם עלו לי יותר מערך החבילה עצמה. מאז אני נמנע כבר שנים לקבל משלוח שמשתמש בחברות האלה אז אני לא יודע אם דברים השתנו.

היו מתקשרים אליי ואומרים לי שאני צריך להוסיף להם עוד כסף אחרת הפריט ייתקע במכס כי החברה ששולחת דואגת רק לזה שהפריט מגיע לארץ ומפה והלאה זה אחריות שלי ואם יש לי בעיה אז אני צריך לפנות לחברה ששלחה את הפריט שיישלמו את העמלות ובלי לחץ בכלל כי כל יום שהפריט יושב אצלהם במחסנים הם לוקחים קנס על האחסון פר יום או שבוע כבר לא זוכר אבל משהו ממש דרקוני.

מה לגבי עניין ה 500$ האם זה תקף למוצרי מחשב? צריך לפצל או שזה עניין של מזל?. אני פשוט לא רוצה להגיע למצב שאני קונה בחו"ל ויוצא מגולח מ2 הכיוונים גם ללא אחריות וגם תשלום מיסים שיותר גבוה מאם הייתי קונה את המוצרים בארץ. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

טוב ביררתי עם התמיכה שלהם ונראה שייתכן וייגבו ממני אח"כ עוד כסף על עמלות כאלה ואחרות. אני יודע שאתם אומרים שזה לא קרה לכם

אבל הוסבר לי שזה בדרך כלל UPS ואני יודע שהם תמיד עוצרים חבילות ולוקחים עמלות חוץ ממע"מ. לדעתי התשלום באתר newegg הוא רק על הVAT ולא על המיסי שחרור מהמכס. אנסה לברר גם מול UPS בארץ ולקבל את המידע הזה. כי להזמין חלקים ואח"כ לשלם יותר מהארץ ובלי אחריות ממש לא בא לי

https://kb.newegg.com/knowledge-base/international-shipping/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ravnadal

טוב ביררתי עם התמיכה שלהם ונראה שייתכן וייגבו ממני אח"כ עוד כסף על עמלות כאלה ואחרות. אני יודע שאתם אומרים שזה לא קרה לכם

אבל הוסבר לי שזה בדרך כלל UPS ואני יודע שהם תמיד עוצרים חבילות ולוקחים עמלות חוץ ממע"מ. לדעתי התשלום באתר newegg הוא רק על הVAT ולא על המיסי שחרור מהמכס. אנסה לברר גם מול UPS בארץ ולקבל את המידע הזה. כי להזמין חלקים ואח"כ לשלם יותר מהארץ ובלי אחריות ממש לא בא לי

https://kb.newegg.com/knowledge-base/international-shipping/

אתה טועה ולא יודע עם מי דיברת אבל התמיכה שלהם באתר זה הודים שאין להם שמץ של מושג בכלום והם בקושי מדברים אנגלית.
הזמנתי 5 מהם בינתיים ומעולם לא שילמתי אפילו שקל אחד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

תודה לעוזרים, החלקים הגיעו והכל עבר ללא בעיה. לצערי יש איזה בעיה בכרטיס רשת של הלוח (עובד אבל תמיד עם סימן שאלה צהוב - מגיגבייט לא עזרו) אני לא יודע כמה שווה לי עכשיו לשלוח להם חזרה את הלוח מאשר לקנות אחד חיצוני אז כבר החלטתי להישאר את ככה. חייב לציין שקניה שעוברת את ה1000 דולר יש איזה טופס הצהרה משהו מאוד מסורבל להירשם לאתר הזדהות ממשלתית למלא תצהיר כלשהו כל התהליך הזה לא הכי אינטואיטיבי וזה גוזל הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנצל את הדיון לשאלה דומה.

אני רוצה לרכוש ראוטר לסיבים שיתמוך ב-1 ג'יגה במחיר של עד 400-500 ש"ח. המליצו על ה-ax6000 של .

מישהו יודע אם מוכרים? אם אין, האם אפשר לרכוש מהחנות הרשמית של באליאקספרס/ניואג/ באנגוד? (אני לא מצליח למצוא את המוצר).

יש ראוטר שמוכרים בארץ במחיר דומה?

נערך על-ידי law89
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...