משחק מקרטע, עזרה דחופה בבקשה. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחק מקרטע, עזרה דחופה בבקשה.

GamBush
 Share

Recommended Posts

יש לי :

6800xt nitro plus

5800x

b550f asus

rm850

nx800

בgta יש לי כמה תקיעות בחצי שעה, כמו 5 תקיעות בחצי שעה תקיעות קטנות.

בסיאס שיחקתי רק שעה לא ברצף מאז קניית המחשב והייתה לי תקיעה אחת איך שנכנסתי ללובי באמצע משחק אולי כי עדיין טען. בflashing lights למי שמכיר יש כל כמה שניות תקיעה. בפורטנייט (רק הורדתי לניסיון לא אוהב את המשחק) יש כל 10 שניות ואני מקבל בפועל 170 פריימים שביוטיוב מקבלים 200 ! ויש מקרים של 90 פריימים לכמה שניות!

3 פעמים יצא פתאום מהמשחק בלי שום ארור מגיטיאיי פעמיים ואחרי ששיניתי הגדרות בסיאס זה טען ויצא.

3 פעמים פתאום היה מסך שחור והאסוס טען וכאילו הפעלתי מחדש. פעם אחת אחרי גיטיאיי הדיסקורד לא הגיב, פעם אחת בפלאשינג לייטס שהעפתי לקבינימט ופעם אחת בפורטנייט כשנכנסתי למשחק. אני לא יודע מה לעשות, האם זו בעיה במחשב. נכנסתי לאתר חשוד אבל האיסט ישר חסם, לא ירד כלום. עשיתי איפוס דרך פתור בעיות פעם אחת כי שכחתי את הסיסמה כמו דביל.

מה לעשות?

קניתי הכל בקספ

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי להוסיף שאחרי האיפוס היו תקיעות ממש ממש כלהרגע בגלל שלא היו והורדתי את הדרייברים הכי עדכניים של אמד ולא הורדתי עוד , המעלות גג74 מעלות לכרטיס ומעבד 69 . במיינקראפט אין תקיעות. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של aviv00

איזה זיכרונות יש לך ?

תבדוק ב CPU-Z שהם נמצאים במהירות הנכונה או אם לא הפעלת XMP \ DDCP בביוס

שכחתי לציין, 16x2 3200 cl16 פועלים על 1066 לא הפעלתי בביוס משהו בראם. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

תתחיל מלהכנס לביוס ולהפעיל את הXMP שלהם.
בכל מקרה הייתי מתחיל מהתקנה מחדש של הוינדאוס אחריי זה ורואה אם יש שיפור.

אין לי איך להתקין מחדש וזה בטח מוריד אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של GamBush

אחריות דיברתי על xmp

... אתה יודע מה זה? על הזיכרון שמורה המהירות שבה הוא אמור לרוץ וכל מה שXMP עושה זה קורא את מה כתוב בזיכרון ומיישם, זה כמובן לא מפר אחריות כי זה הspec של הזיכרון.

ובנימה שונה שום דבר שאתה יכול לעשות בביוס לא צריך להשפיע על האחריות וליצרן או לחנויות אין שום דרך לדעת מה עשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

... אתה יודע מה זה? על הזיכרון שמורה המהירות שבה הוא אמור לרוץ וכל מה שXMP עושה זה קורא את מה כתוב בזיכרון ומיישם, זה כמובן לא מפר אחריות כי זה הspec של הזיכרון.

ובנימה שונה שום דבר שאתה יכול לעשות בביוס לא צריך להשפיע על האחריות וליצרן או לחנויות אין שום דרך לדעת מה עשית.

אחי עכשיו במסך פתיחה של פורטנייט פתאום יש ריסטרט וגם באמצע משחק היום עוד פעם זו בעיה חומרתית? לחבר שלי לא הפעילו xmp ועובד הכל חלק ללא קריסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

המחשב הזה חדש מחנות? תחזיר להם ושהם ישברו את הראש.

קיבלתי לפני שבועיים בערך.. רק בפורטנייט זה קורס ופעם אחת קרס בגיטיאיי אבל אחרי איפוס באותו יום אולי בגלל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...