שאלה על ASUS TUF GTX 1660 SUPER GAMING OC 6GB GDDR6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על ASUS TUF GTX 1660 SUPER GAMING OC 6GB GDDR6

L25
 Share

Recommended Posts

היי, 
קונה מחשב חדש עם תקציב מוגבל ובגלל כל החוסר בארץ נאלצת להתפשר בחצי שנה-שנה הקרובה על הכרטיס מסך הזה.. 
 https://www.asus.com/il/Graphics-Cards/TUF-GTX1660S-O6G-GAMING/

* קראתי פה ושם אנשים שהתלוננו על בעיות חימום של דגמי tuf 1660, אבל מה ששמתי לב מבדיל את הדגם הזה (חוץ מהאוברקולינג) זה שיש heatpipes(?) שם כתוב - “DirectCUII”, מה הסיכוי שזה יכול לפתור את בעיית החימום? 
* במידה ולא, איך אני אוכל למזער התחממות?
* האם הכרטיס מסך יהיה בסדר עם 5 5600x ?

אני לא הכי מבינה בחומרה אז קצת אוכלת סרט עליו כי אני מרגישה שרכשתי אותו בסוג של ״לחץ״ בגלל כל החוסרים והמחירים ההזויים. ממש אשמח לעזרתכם, תודה 🙂

נערך על-ידי L25
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרים קצת פרטים, מה מטרת המחשב? אם המטרה היא משחקים אז לא הייתי קונה את הכרטיס מסך הזה עם 5600X אלא הייתי יורד ל10400F וקונה 3060TI(רצוי מניואג ב2200~) וככה תקבלי משמעותית יותר ביצועים, אבל שוב זה מאד תלוי במה בדיוק השימושים במחשב.
תתני קצת יותר פרטים לגבי המפרט שתכננת לקנות והשימושים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המענה, המחשב ישמש בעיקר לגיימינג ולימודים, את הכרטיס קניתי ב1400 ש״ח שזה נכנס לי כרגע בתקציב ביחס לכרטיסים ש״זמינים״ בארץ. כל כרטיס אחר שהיה בתקציב כמו 2070,2060s, 1080ti וכדומה שהם ממוצעים(?) נעלמו. נתקלתי ב 3060ti שכרוך בהרכבת מחשב אבל בעלות של 3500-3700 לדעתי זה מוגזם לכרטיס הזה אולי אני טועה. 

2200 בניואג? ובכמה מס מדובר?

לגביי מפרט: 

ryzen 5 5600x ,

לוח אם: b550m prime / b550m d3sh

Corsair Vengeance 16G (2×8G) 

A-DATA 1T swordfish

Antec 700W - 80 Plus - 120mm silent fan

מארז וקירור עדיין לא הוחלט

והכרטיס מסך שהזכרתי פה - tuf 1660 oc gaming קיוויתי שהוא יוכל לשמש אותי בחצי שנה-שנה הקרובה עד שאולי הכל יתאזן קצת ואוכל לקנות כרטיס מסך יותר טוב במחיר הוגן. 

העניין שאני דיי סגורה על המעבד כי אני מעדיפה לסיים עם מה שאני יכולה עכשיו מבחינת שדרוגים, מאמינה שבעתיד אוסיף עוד וכו’ במידת הצורך.. ובגלל זה חשבתי להתפשר בסופו של דבר על הכרטיס הזה למקסימום שנה. יש סיכוי לbottleneck בשילוב שלהם? והאם בכל זאת היית ממליץ לוותר/להשאיר את הכרטיס מסך? 

ובמידה ואחליט להישאר עם כרטיס המסך הזה, איזה מעבד היית ממליץ לשלב איתו? האם 5 3600 יכול להתאים?

נערך על-ידי L25
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר קנית את הכרטיס מסך הייתי נשאר איתו, מבחינת מחיר ה3060TI בהזמנה מניואג יש דגמים שהם 2200 אחריי משלוח ומיסים, ז"א 2200 כולל הכל(בשבוע האחרון לא היו).

אפילו מעבד I5 10400F יוכל לנצל לחלוטין את כרטיס המסך הזה, אבל אם את מתכננת לשדרג כרטיס מסך עוד חצי שנה-שנה אז כמובן שזה לא רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי, אז המפרט כבר נקנה? או שרק הכרטיס מסך?

אלו חדשים, לא תהיה בעיה איתם עם הכרטיס שקנית.

אבל אם חשובה לך עלות־תועלת אז הייתי מבסס מפרט על מעבד i5 10600KF (יותר חזק מ-i5 10400f שהוצע ב-15%).

רייזן 5600X יותר חזק אבל המחיר שלו פחות חביב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

אבל אם חשובה לך עלות־תועלת אז הייתי מבסס מפרט על מעבד i5 10600KF (יותר חזק מ-i5 10400f שהוצע ב-15%).

עם כל כרטיס מסך מתחת ל3080 ועם מסך ברזולוציה של מעל 1080P ההבדל יהיה בדיוק 0%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

אם כבר קנית את הכרטיס מסך הייתי נשאר איתו, מבחינת מחיר ה3060TI בהזמנה מניואג יש דגמים שהם 2200 אחריי משלוח ומיסים, ז"א 2200 כולל הכל(בשבוע האחרון לא היו).

אפילו מעבד I5 10400F יוכל לנצל לחלוטין את כרטיס המסך הזה, אבל אם את מתכננת לשדרג כרטיס מסך עוד חצי שנה-שנה אז כמובן שזה לא רלוונטי.

2200 כולל מיסים.. חבל שהייתי בלחץ וקניתי מהר 😞 

ולא רלוונטי משמע ה5600x יתפקד בסדר במקסימום שנה הקרובה עם הכרטיס בגיימינג ולא יהיו בעיות? כי השלמתי עם זה שרמת הביצועים לא תהיה וואו לבינתיים.. 

ציטוט של Jabberwock

לא הבנתי, אז המפרט כבר נקנה? או שרק הכרטיס מסך?

אלו מעבדים חדשים, לא תהיה בעיה איתם עם הכרטיס שקנית.

רייזן 5600X יותר חזק אבל המחיר שלו פחות חביב

רק הכרטיס מסך נקנה ואמור להגיע בתקווה שבוע הבא,

רק נשאר לבחור איזה מעבד כי שהתקשרתי לאחת החנויות מחשבים וניסיתי להשיג את ה1660s שאלתי והוא ענה שה5600x והכרטיס הזה לא מתאימים בגלל הפער ביניהם ומאז זה מהדהד לי. אז כן חשוב לי להתייעץ עם אנשים שונים.

ההעדפה שלי הם האמת אבל גם ה i5 יוצא באותו מחיר של 5 3600, חבל לי.. עוד 500 ש״ח ואני כבר קונה משהו שלא אצטרך לשדרג (5600x) 

אז מה דעתכם, ללכת על ה5600x או 3600x? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעבד אין כמעט שום השפעה על ביצועים במשחקים עם מתחת ל4000 שקל כל עוד הוא מספיק במינימום וכרגע המינימום הוא 6 ליבות.
אני לא הייתי הולך על ה3600X לעולם, אם כבר ה3600 אבל גם הוא כבר לא מאד משתלם עקב חוסרים ועליית מחיר.
אם את רוצה להיות יותר future proof(אבל שוב, למעבד אין כמעט שום השפעה על הביצועים במשחקים אלא אם את ברזולוציה נמוכה ועם כרטיס מסך מאד מאד חזק) את יכולה ללכת על ה10600KF שטוב יותר מה3600 וכרגע זול יותר ממנו, או לחסוך וללכת על ה10400F.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...