החלפת כונן SSD פנימי למחשב נייד - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת כונן SSD פנימי למחשב נייד

K0by123
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי של asus מדגם x550vx, שאצלי מ2016

למחשב יש כונן HDD בגודל טרה וכונן בגודל 126Gb שעליו מותקן הווינדואס והייתי רוצה להחליף לכונן באיזור ה500Gb. ורציתי לשאול  איזה סוג של כוננים רלוונטי בשבילי מבחינת גודל פיזי וסוג חיבור?

ומה הפרוצדורה הכרוכה בהחלפת הכונן הקיים?

תודה רבה!!

נערך על-ידי K0by123
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://laptopmedia.com/highlights/inside-asus-x550vx-k550vx-disassembly-internal-photos-and-upgrade-options/

אתה צריך לקנות כונן בתצורת 2.5", עם חיבור SATA.

הפרוצדורה היא:

1. להזמין מתאים SATA ל , כדי שתוכל לחבר את הכונן למחשב ככונן חיצוני.

2. להחליף את הכוננים (להתקין את החדש).

3. להוריד WIN אל DOK (תחפש 10 Download, ותגיע לכתובת של כלי שעושה את זה) + להתקין.

4. לחבר את הכונן הישן ולהעתיק קבצים שאתה רוצה.

על 1 + 4 אפשר לוותר כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה המפורטת.

סליחה מראש על החפירה אני ממש לא מבין בתחום אז רק מוודא שהבנתי. אני מחליף בין הכוננים (שם את החדש במקום הישן במחשב).  

מוריד את WIN לתוך תיקיה של דיסק און קי חיצוני שהכנסתי ולאחר שזה יורד ומתקין בעזרתו על המחשב עצמו (כביכול בכונן החדש) ואז אני לא צריך יותא את הדיסקאון קי?

ובסוף אני מחבר את הכונן הישן באופן חיצוני בעזרת מתאם SATA לUSB ומעתיק את הקבצים שחשובים לי שם?

ושאלה נוספת, האם יש מקום מומלץ לקנות ממנו את הכונן והאם יש חברה מומלצת של כונן כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של K0by123

תודה רבה על התשובה המפורטת.

סליחה מראש על החפירה אני ממש לא מבין בתחום אז רק מוודא שהבנתי. אני מחליף בין הכוננים (שם את החדש במקום הישן במחשב).  

מוריד את WIN לתוך תיקיה של דיסק און קי חיצוני שהכנסתי ולאחר שזה יורד ומתקין בעזרתו על המחשב עצמו (כביכול בכונן החדש) ואז אני לא צריך יותא את הדיסקאון קי?

ובסוף אני מחבר את הכונן הישן באופן חיצוני בעזרת מתאם SATA לUSB ומעתיק את הקבצים שחשובים לי שם?

ושאלה נוספת, האם יש מקום מומלץ לקנות ממנו את הכונן והאם יש חברה מומלצת של כונן כזה?

כן. 

את ההכנה של הדיסק עם - בעצם - צריך לעשות לפני הכל 🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...