סמן עכבר לא זז - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמן עכבר לא זז

bettyb
 Share

Recommended Posts

פתחתי את הלפטופ לאחר זמן רב שלא היה בשימוש...

פתאום רואה כי חסרים לי רכיבים במנהל התקנים כמו עכבר, שאני רואה את הזמן אבל הוא לא זז. התקני ממש אנוש וכו...

ניסיתי להוריד כמה תוכנות לעדכון אבל לא מצליחה לתפעל ללא העכבר (וניסיתי עם המקלדת, אני יודעת לעבוד עם הקיצורים שלה ממש טוב. התוכנות שהורדתי לא מותאמות כנראה..)

רעיונות נוספים לטיפול? אשמח אשמח לשמוע...

מצרפת תמונה של המנהל התקנים של המחשב.

מדובר במחשב של חברת FUJITSU LIFEBOOK AH531

1612347091406.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שיש משהו תקול בBLUETOOTH, אבל מוזר שזה ישפיע על העכבר המובנה (TOUCHPAD). לא ביטלת את הTOUCHPAD במקרה בBIOS?

האם ניסית להסיר את כל התקני הBLUETOOTH שמופיעים עם סימן קריאה במנהל ההתקנים, ואז לבקש ממנו לסרוק שינויי חומרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

נראה שיש משהו תקול בBLUETOOTH, אבל מוזר שזה ישפיע על העכבר המובנה (TOUCHPAD). לא ביטלת את הTOUCHPAD במקרה בBIOS?

האם ניסית להסיר את כל התקני הBLUETOOTH שמופיעים עם סימן קריאה במנהל ההתקנים, ואז לבקש ממנו לסרוק שינויי חומרה?

אני לא מצליחה להגיע עם הסמן לסרוק שינויי חומרה...

איפה אני רואה בביוס את הביטול אם קיים או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של bettyb

אני לא מצליחה להגיע עם הסמן לסרוק שינויי חומרה...

זה אמור לעבוד כשניגשים עם ALT לתפריט. בכל מקרה, אם הסרת את כל ההתקנים, אז גם הפעלה מחדש של המחשב תגרום לסריקה מחודשת.

ציטוט של bettyb

איפה אני רואה בביוס את הביטול אם קיים או לא?

תלוי בBIOS. לא בטוח שיש אופציה כזו בכלל. הBIOSים של לרוב לא מכילים כל-כך הרבה אפשרויות, ואפשר פשוט לעבור על כל המסכים ולראות אם יש משהו רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...